Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do posiadaczy kontrolerów innych niż podstawowy zestaw. Jakiej marki macie, jak się sprawdza itp. Czy jakość/żywotność jest tylko w Pro Contro. (bo cena fest :/)?

Zamierzam kupić coś bardziej wygodnego, wszystkie zamienniki wyglądają podobnie, a co gorsza są przewodowe. Co byście polecili, co używacie?

Mam nadzieję że to odpowiednie miejsce na tego typu pytania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja posiadam pro controller oraz zamiennik firmy hori. Ogólnie ten zamiennik jest spoko, największe wady to brak wibracji, żyroskopu oraz to że jest przewodowy. Grałem na nim dopóki nie kupiłem pro controller i był całkiem fajny. Obecnie gra na nim moja narzeczona podczas grania kanapowego w MK8 i Mario Tennis.

Odnośnik do komentarza

Jestem chyba za leniwy żeby coś kombinować z jakimiś przystawkami. Ten Pro Controller to chyba jedyna słuszna opcja, dobre ma recenzje w zagranicznych portalach. Zamiennik Hori właśnie odpycha mnie tym że okrojony z żyroskopu i ten przewód :/ Gdyby chociaż był wireless to jeszcze można by się przekonać do niego. @Kolos28 jak z czasem grania na pełnym naładowaniu? Trzyma Ci w miarę przy długiej sesji?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Faka napisał:

Te rozmazane napisy w grach albo niewyraźne to wina matrycy TN czy to developerowi się nie chciało przy tym dłubać?

 

Jeżeli pijesz do matrycy Switcha to konsolka ma IPS nie TN. Poza tym gram na monitorze z matrycą TN i jakoś nigdy nie ustrzegłem sytuacji aby przez matryce gra XYZ miała nieczytelne napisy. 

Odnośnik do komentarza

Znaczy się nic nie piję, chodzi mi o to, że w niektórych grach napisy są tak jakby rozmazane, ale da radę je rozczytać i mówię o handheld mode stąd mnie to zastanawia, co jest tego przyczyną, że tak napisy wyglądają i nie są wyraźne. Chociażby w Hollow Knight Dr.Czekolada - ale tak jak mówię, mi to nie przeszkadza, bo idzie to rozczytać normalnie ale zastanawia mnie kwestia tego, czemu to jest tak delikatnie rozmazane, tak jakbyś byś był trochę ślepy na -1 czy tam -2 stopni. A w takim docked mode to  już masz normalne napisy, ostre i czytelne.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Logowaliscie się kiedyś do swojego konta przez przeglądarkę?
Jest tam zakładka "other settings" a w niej "usage information". Domyślnie jest zezwolone aby były udostępniane informacje w celu ulepszenia produktów oraz aby dostarczać newsy i aktualności.

Macie to włączone czy wyłączone?
Ja wyłączyłem bo po co to mam im udostępniać

Odnośnik do komentarza

Ku.rwa, nie wydziwiaj i bierz Mario Kart 8. Dodatkowo zniszczę Ci dzieciństwo, główny zły w Marianie to Bowser.

 

Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Macie to włączone czy wyłączone?

Dzięks za info, wyłączyłem. Nawet nie wiedziałem, ze kitajce mnie szpiegują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...