Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Frost napisał:

 

Tennis Aces ma lepszy gameplay od jedynego tenisa z ktory mialem kontakt od czasow Dreamcasta i jedna z moich ulubionych gier sportowych czyli Virtua Tennis? Wiem ze to rozne gry ale jak bylem wciagniety w VT to czy Mario Tennis spelni moje oczekiwania i czy sa jakiekolwiek wspolne cechy w gameplayu a dokladnie odbijanie pilek w strone przeciwnika?

 

 

Umiesz czytac ze zrozumieniem? Napisalem ze to najbardziej powszchny przeciwnik a nie glowny bad guy

 

Pomimo tego ze to 2 rozne gry i obydwie mnie interesuja, ktora jest lepsza i daje wiecej przyjemnosci z gry - MK8 czy MTA?

 

Wiele je łączy - jest kort, jest siatka, są postaci z rakietami, jest piłka. Podejrzewam, że możesz poczuć się jak w domu.

 

MK8D jest fantastyczny, przy czym jest nieco chaotyczny i losowy. W MTA liczą się tylko i wyłącznie umiejętności gracza. Ja bym brał obie, nie wyobrażam sobie mieć Switcha i nie zagrać w te pozycje.

Odnośnik do komentarza

Mam obydwie i tak ją w MTA trzeba na prawdę się uczuć grać co daje nam ogromną satysfakcję z wygranych tak MK8 jest bardziej na zasadzie szczęścia w losowych sytuacjach ale jest bardzo miodnie i daje kupę śmiechu i frajdy podczas kanapowego grania na dwa pady.
Moim zdanie w tym aspekcie zdecydowanie lepiej sprawdza się MK8.

Ogólnie ciężki wybór i chyba warto mieć obie gry

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Frost napisał:

Jeszcze 2 pytania, jak dziala w Mario Kart split screen w trybie przenosnym - mozna grac z powodzeniem czy nie dziala zbyt dobrze?

 

we dwojke mozna, jak najbardziej, jeszcze jak, bylo czesto grane na wyjazdach z dziewczyna, ale przy 3/4 osobach to juz troche ekrany za male ;) da sie, ale trzeba sie sciasnic 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, sprite napisał:

Nasz discord to oaza spokoju, do której wejście ma każdy niezależnie od orientacji seksualnej :lapka: 

A zwłaszcza na tęczowej stronie nintendo frosti powinnen czuć się jak w domu. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Frost napisał:

Wole nie ryzykowac zeby sie nie odpalic chociaz po tym co napisales. Macie jakies regularne ustawki na wspolne granie online na przyklad codziennie/raz na kilka dni o okreslonych godzinach?

Maja temat od ustawek online. Raz na 2 tygodnie ktos tam cos napisze i zagraja godzinke, po czym jeden ma lekcje tańca, drugi oglada seriale przez 25 godzin dziennie a trzeci zanim wybije godzina ustawki leży juz nayebany gdzieś na działce.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...