Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy kontakt ze Switchem za mną. News o kolejnej grze Labo, OC-Traveler, Xeno i Pokemon sprawiają, ze już nie mogę się doczekać nowego roku, kiedy to planuje kupić Switcha. Chyba nigdy nie kupowałem HW będąc tak napalonym na wydane już gry. Zawsze to była taka trochę inwestycja w przyszły potencjał ( a i tak wszystkie konsole kupuje minimum 2/3 lata po premierze).

 

Jedno mnie jednak zniesmaczyło. Wziąwszy go do rąk poczułem tandetę jak na koniec drugiej dekady 21wieku. Konsole Sony i M$ przyzwyczaiły mnie do trochę innej jakości plastiku. Z jednej strony to nawet słodkie, bo wziąwszy Joycony (czy jak się to nazywa) poczułem się jakbym po raz pierwszy brał do reki pady mojej ostatniej konsoli N (Pegazus ;) ) jednak oczekiwałem wyższego standardu wykonania.

Trochę małe pady jak na moje przyzwyczajenia, ale będą idealne dla, wtedy, już 6,5 latka. NA Ps4 musiałem mu mały pad kupić bo Sonowski był za duży.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

vita katowana przez lata u mnie jakbym ja konkretnie wyczyscil wyglada jak nowa wyciagnieta z kartonu w celu sprawdzenia, switch po 1,5 roku juz ma mikro ryski od wkladania do docka i pelno plam z wchonietego potu przy joyconach (czy tam wytarc koloru plastiku)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rayos napisał:

bo plastik PS4 PRO/Slim czy nawet wcześniej PS3 Slim/Ultra Slim i DS3, DS4 V1 faktycznie przyzwyczaiły do wyższego standardu wykonania ;) 

Tylko, że jak obczajasz nowy HW to mu się chwilę przyglądasz, trochę macasz, stawiasz pod/obok TV i gotowe. W switchu najmniejsze zastrzeżenia mam do Ekranu i stacji, ale do Joyconów. A te będę oglądał co chwilę. 

Ficuś ma rację Vita po latach wygląa lepiej niż prawie nowy Switchowy Joycon.

 

Kiedy ta wersja 2 HW switcha wychodzi? Czy jest już jakaś data podana? Bo dokładnie na nią poluję.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Nie nastastawiałbym się na na to, że ninny zrobi joycony z lepszego materiału. Ich sprzęt zawsze był zabawkowy, w DSie potrafiły pękać zawiasy, wspomniany analog w n64. Jak dla mnie bez gripa w handheldzie ani rusz, praktycznie już tylko z nim gram.

Odnośnik do komentarza

Z joyconami miałem dwa problemy (werjsa neon-blue), oba mechaniczne.

 

Pierwszy to głośny odgłos sprężyny w prawej gałce (naprawione przy pomocy niewielkiej ilości WD40) i samoczynny ruch postaci w lewo przez lewą gałkę (tutaj było trochę bardziej skomplikowanie, musiałem zdjąć gumkę z anagloga i dopasować gumowe wypustki do otworów, jedna z nich się podwinęła i powodowała nacisk na lewą stronę analoga). Poza tym sprzęt trzyma się twardo, ale też i dbam o to, na co wydaję ciężko zarobioną kasę. No i chyba raz albo dwa joycony rozłączyły się z konsolą tak z dupy, z sekundy na sekundę. Switch jest wykonany tragicznie jak na produkt z tej półki cenowej, ale trzyma się zadziwiająco dobrze.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Nie wrzucam tego do newsów, bo to póki co niepotwierdzone informacje,ale Marcus Sellar twierdzi, że Animal Crossing jest przygotowywany przy współpracy z Bandai Namco oraz, że na początku sierpnia będzie Direct, na którym zobaczymy kilka ciekawych rzeczy (ale AC wtedy nie pokażą), bedzie tam też pokazany port jednej z platformówek z Mario z WiiU, ale nie zdradził, której.

 

Jeśli ten przeciek jest prawdziwy to moje domysły wyglądają tak: 

- skoro 31 lipca Nintendo poda wyniki za kolejny kwartał to Direct 2 sierpnia w czwartek 

- port New Super Mario Bros U + LuigiU

- DLC z trasami do Mario Kart 8 Deluxe na start online 

- więcej informacji o Super Mario Party 

- daty beta testów Dragon Ball FighterZ i Dark Souls 

- kolejne szczegóły płatnego online w tym podanie kolejnych 10 gier na start i konkretna data startu tej usługi 

- jeden bądź dwóch kolejnych fighterów w Super Smash Bros Ultimate 

- jakaś mała gra w stylu Pullblox/ BoxBoy od Nintendo, która wyjdzie na dniach 

- dwa - trzy porty gier z innych systemów ( gdybym miał zgadywać to jeden z nich to Spyro) 

- jedna niespodzianka np. pierwszy teaser Star Fox Racing 

 

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze plotka (na yt SwitchForce widzialem), że mają być dwa Directy. Jeden indorzy, a drugi pod koniec miesiąca.

Na pewno będą dokładniej mówić o usłudze online. Chyba tylko połowę gier pokazali.

 

Przydałby się chociaż porty z WiiU z cyklu XenoX jeszcze do końca roku, bo dla mnie poza Smashem trochę na próbę i Dark Soulsem nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

XD 

chyba zapomnieliście jaki to był kasztan. żeby pograć w level kumpla trzeba było wpisywać 16cyfrowe numery pojedynczo XD 90% losowych plansz online to był trolling, 5% plansz było "nic nie rób to gierka sama przeprowadzi mariana przez plansze i zagra muzyczke z drużyny a" żeby zagrać w fajne lvl trzeba przepłynąć przez ocean szamba. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.