Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Można było się spodziewać, że będzie dedykowany Direct dla Smasha, więc przynajmniej będzie z głowy i następne już będą normalne 

 

Co chcę zobaczyć na tym ND:

 

-  powrót Subspace Emissary 

- 2-3 nowe postacie (w tym Banjo & Kazooie )

- potwierdzenie, że dema klasyków Nintendo będą wbudowane w grę

- beta we wrześniu na start online 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, funditto napisał:

Można było się spodziewać, że będzie dedykowany Direct dla Smasha, więc przynajmniej będzie z głowy i następne już będą normalne

 

Jeśli się nie mylę to Nintendo Directów dedykowanych dla Super Smash Bros. for WiiU było z cztery, także nie zdziwię się, że tuż przed premierą gry również nam coś sprezentują ;)

 

I też liczę na tryb single-player. W przypadku wersji "ostatecznej" gry powinien się pojawić bardziej rozbudowany niż zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza

Nie takiego direct'a się spodziewałem i oczekiwałem, przynajmniej na tą chwilę. Z direct'em poświęconym w całości Smash'owi to mogli sobie poczekać do września lub października. A teraz zasypać nas jakimiś nowymi zapowiedziami, szczególnie że na E3 było dużo Smash'a (nawet za dużo). Ja chcę nowych zapowiedzi, którymi będę się jarał nawet przez kolejne półtora roku:whyyy:.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio strasznie Nintendo leci na łeb na szyje... E3 które miało być kolejnym krokiem milowym okazało się (przynajmniej dla mnie) porażką. Liczyłem na directy ale tutaj też bida z nędzą i tym o to sposobem zastanawiam się nad sprzedażą switcha, jedyne co mnie powstrzymuje to fakt, że jak już sprzedam to pewno nie kupię i ominie mnie tych parę fajnych gier które kiedyś tam w końcu wyjdą.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...