Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

no ogólnie konsola w tym roku jest mocno opóźniona

 

 

 

tera czekamy na zapowiedź bijatyki, którą interesuje się w polsce 1,5 osoby. no ale jest eksajt bo się dobrze sprzeda, cieszę się szczęściem biznesmenów w nintendo.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Copper napisał:

A to nie bylo juz na E3 direkta o smashu? xd

A to myślisz, że na kolejnym zapomną o smashu? Przecież jeszcxe tyle nowych informacji muszą o smashu przekazać :p

9 godzin temu, McDrive napisał:

Wuj z tym, bo grę zaraz skończę w jedynej właściwej wersji, czyli na PS4. Najgorsze jest to, że opóźnili amiibo.

Dark souls remastered online już umarł na pc... Na switcha jeszcze nie zdążyło wyjść a na PC online jest martwy jak te szkielety, które spotykamy w pierwszych 30m gry 

Odnośnik do komentarza

Są już jakieś ploteczki o nowej wersji switcha na przyszły rok? Marzy mi się Switch bez wypinanych padów, stacji dokującej i tych ramek wokół ekranu. Jak najmniejszy i jak najbardziej kompaktowy bez możliwości podpięcia pod TV. Może dzięki temu będzie miał mniejsze chłodzenie i będzie jeszcze mniejszy. Kupiłbym jeszcze raz bo mi brakuje kieszokonsolki nowej generacji a Switch w obecnej wersji tak średnio mi się sprawdzał. Ale to byłby dobre do indyków. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ukukuki napisał:

Są już jakieś ploteczki o nowej wersji switcha na przyszły rok? Marzy mi się Switch bez wypinanych padów, stacji dokującej i tych ramek wokół ekranu. Jak najmniejszy i jak najbardziej kompaktowy bez możliwości podpięcia pod TV. Może dzięki temu będzie miał mniejsze chłodzenie i będzie jeszcze mniejszy. Kupiłbym jeszcze raz bo mi brakuje kieszokonsolki nowej generacji a Switch w obecnej wersji tak średnio mi się sprawdzał. Ale to byłby dobre do indyków. 

 

Zapytaj za 2/3 lata. Zresztą raczej zamiast wersji mini dostaniesz wersje XL jak to było z DS'ami. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Ukukuki napisał:

Są już jakieś ploteczki o nowej wersji switcha na przyszły rok? Marzy mi się Switch bez wypinanych padów, stacji dokującej i tych ramek wokół ekranu. Jak najmniejszy i jak najbardziej kompaktowy bez możliwości podpięcia pod TV. Może dzięki temu będzie miał mniejsze chłodzenie i będzie jeszcze mniejszy. Kupiłbym jeszcze raz bo mi brakuje kieszokonsolki nowej generacji a Switch w obecnej wersji tak średnio mi się sprawdzał. Ale to byłby dobre do indyków. 

 

Są już jakieś ploty na temat nowej wersji Switcha? Marzy mi się Switch bez tego nieergonomicznego gripa joy-conów, pokracznego doku i tego niepotrzebnego ekraniku na konsoli. Kompaktowy, z bardziej estetycznym kształtem, bez możliwości grania bez TV. Może dzięki temu będzie miał lepsze chłodzenie i bardziej wydajne podzespoły. Kupiłbym raz jeszcze, bo brakuje mi stacjonarnej konsoli od Nintendo, a Switch w obecnej formie średnio się sprawdza w tej roli. Ale to byłoby dobre dla dużych gier Nintendo... i multiplatformowych tytułów... i coraz to nowszych indyków.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Switcha mam od niedawna, wczesniej nigdy nie mialem zadnego kontaktu z nitendo , dlugo bylo ps a pozniej przeszedlem na strone zielonych. Czy jest jakas szansa , pogloski ze w blizej nieokreslonej przyszlosci pojawia sie achievmenty/trofea w grach na switcha ? (wiem ze niektorzy ich nienawidza ale ja lubie je robic , zwlaszcza w grach , ktore przypdna mi do gustu)

Odnośnik do komentarza

Do czego Wam te całe trofea/achievmenty w grach? Nie potrafię zrozumieć potrzeby ich posiadania, choć oczywiście jestem świadomy, że niektórym graczom do szczęścia są potrzebne. Wolałbym zamiast takiej "funkcjonalności" odzyskać Daily/ActivityLog z WiiU/3DS, czy - jak już rzeczywiście wspominamy o zbytecznych perdołach - obsługa motywów na przykład.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo jak ktoś nie ma calaka w jakiejś grze w którą grał to od razu widać, że janusz i każual. Trofea muszą być jak ktoś gra w gre to powinien wbić calaka inaczej nie ma prawa wypowiadać się o grze.

Zwyczajnie nie ma z kimś takim o czym dyskutować. To platynki świadczą kto jest hardkorowym wymiataczem. Skoro jakaś konsola tego nie ma to jest to zwyczajna zabawka, a nie sprzęt do gier.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ficuś napisał:

A graczdari ktory niby mial dojscie do devkitow niny nie gadal, ze cos kombinuja?

Mi tam do szczęścia nie są potrzebne, ale biorąc pod uwagę że kiedyś gdzieś nawet jakiś polski dev się w tym temacie wygadał, że Nintendo coś szykuje to wcale mnie nie zdziwi jak się pojawią na Switch'u. A jak się pojawią to pewnie w nieco innej formię niż u konkurencji, bardziej za pewnie zbliżonej do tego co mamy w ich aplikacjach na telefony. Gdzie możesz wymieniać to wszystko na monetki do My Nintendo.

 

@devilbotNo faktycznie, bo calak czy platyna świadczy o "hardcore'owości" danego gracza, gdzie nawet nie raz nie jest wymagane przejście gry na 100% by się taką zdobyczą cieszyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...