Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Na Androidzie pozwalają tylko na odpowiednio zabezpieczonych urządzeniach, a iOS rozumie się samo przez się, że jest odpowiednio zabezpieczony. Nie wiem na ile Netflix ufa systemowi w Switchu i jak bardzo został już przeru,chany przez hakierów, ale jeśli dałoby się zrzucać zawartość offline poza tablet i w ten sposób ripować content, to Netflix na pewno by takiej opcji nie dał.

Odnośnik do komentarza

No jak będzie offline to jeszcze pół biedy ale patrząc na ograniczenia Nintendo to także obstawiam, że i to będzie wyjątek xD

 

ps nie używam Netflixa na konsolach ale można ściągnąć content na PS4/XO? Chyba nie z tego co kojarzę, więc na Switcha ma być taka możliwość? :)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Pojawil sie Q&A po angielsku z ostatniego sprawozdania finansowego i pada tam ciekawe zdanie odnosnie tego czemu ten rok wygladal/wyglada tak a nie inaczej. Z uwagi na developerow wewn i czas potrzebny na produkcje gier swiadomie podzielili premiery na mocny i regularny w exy pierwszy rok i drugi koncentrujacy sie na okresie swiatecznym (pazdziernik-grudzien czyli mario party, poksy, smash), a reszte zapychali czym sie dalo. Nastepny ma tak nie wygladac

 

Niby oczywistosci wynikajace z tego, ze developerka zajmuje czas i nie maja tylu studiow by przez bite dwa lata miesiac w miesiac wydawac super exa ale przynajmniej nie mydla oczu i pisza wprost

Odnośnik do komentarza

gierki exy z tego roku (boldem zaznaczone nie porty/remastery), na sile wpisane labo (xd), mizerna lista wzgledem zeszlego roku, rok ratuja glownie jedynie multiplatformy,indyczki i gierki z wiiu

 

Bayonetta 2
Kirby Star Allies
Nintendo Labo: Toycon 01 Variety Kit
Nintendo Labo: Toycon 02 Robot Kit
Donkey Kong Country: Tropical Freeze
Hyrule Warriors: Definitive Edition
Mario Tennis Aces
Captain Toad: Treasure Tracker
Octopath Traveler
Monster Hunter Generations Ultimate
Nintendo Labo: Toycon 03 Vehicle Kit
Xenoblade Chronicles 2: Torna The Golden Country (niby dlc choc tez mozna kupic to osobno)
Super Mario Party
The World Ends with You: Final Remix
Pokemon: Let's Go
Super Smash Bros. Ultimate

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słaby rok do spodu, a patrząc przez pryzmaty 2017 to hu jowy do spodu. No i te exy pożal się boże na koniec roku. Dwie multi pierdziawki i Poksy, które mają tyle samo fanów co hejterów. No słabo, słabo. Przez pryzmat indyków, kotletów i multiplatform się nie wypowiadam.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, balon napisał:

Przez pryzmat indyków, kotletów i multiplatform się nie wypowiadam.

Jakby tak oceniać każdą konsole to wiesz, że każdy rok byłby porażką? Rok temu PS4 też miało mocarny lineup ale odejmij porty (Persona 5) i gry, które wyszły też na PC i póżniej inne konsole (Nioh, Nier, Nex Machina, What Remains of Edith Finch, Yakuza 0, Hellblade: Senua's Sacrifice) to zostaje ci konsola z Horizonem i DLC do niego oraz Uncharted LL także łatwo zamydlić wizje. 2017 to też jakby nie było dla Switcha nie był wcale powalający rok bo Zelda to crossgen a MK 8 to remaster. 

 

 

Odnośnik do komentarza

No nie do końca panie kapitanie. Multiplatformy na PS4/XOX są w większości tańsze, w lepszej jakości i bardzo często wcześniej mają premierę (indyki w sumie też). Dla mnie konsole Nintendo są kozackim dopełnieniem innej konsoli. Może zapomniałem dodać IMO ale zawsze przez taki pryzmat oceniam sprzęty Nintendo.

 

W 2017 była Zelda i Mario. Daj mi co roku dwie takie gierki i zamykam mordę w temacie lineupu Switcha.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ficuś napisał:

2017 nie powalajacy? jaka konsola miala lepszy lineup exow w pierwszym roku?

 

Spoko ja zauważyłem, że Bluber zawsze musi coś na moje posty odpisać. Jaram się oprawą w RDR - Bluber momentalnie przypomina mi, że muszę mieć rozmazanie w tle, piszę, że Netflix na Switchu to tak średnio potrzebny, zaraz Bluber odpisuje mi ścianę tekstu, że potrzebny. Narzekam na lineup Switcha w 2018, Bluber szybciutko pisze mi, że na innych systemach jest podobnie (nawet tfu o PC coś pisze), a 2017 nie był wcale mocny...

A to tylko przykłady z dziś i wczoraj. No czuwa mocno nad moimi postami. No same 40 tys postów się nie nabiją.

Edytowane przez balon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ficuś napisał:

2017 nie powalajacy? jaka konsola miala lepszy lineup exow w pierwszym roku?

No jeśli nie chcemy patrzeć przez pryzmat remasterów, indyków, portów, crossgenów i multiplatform to oprócz SMO reszta czyli Splatoon 2, Mario Króliki, Xeno to tylko dobre gierki. Jak całość oczywiscie nie ujmuje bo to najlepszy start w historii, którą pamiętam ale jeśli odrzucamy sporą część lineupu konsoli to wcale tak kolorowo nie jest. 

 

9 minut temu, balon napisał:

piszę, że Netflix na Switchu to tak średnio potrzebny, Bluber odpisuje mi ścianę tekstu, że potrzebny

Co? Gdzie niby? Chyba jakieś zwidy i schizofrenia forumowa. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ficuś napisał:

goty lineup rayosa na 2018? - gierki z recek do ppe i na nowo kupiona zelda i mario bo wczesniej musial sprzedac

 

1) nie musiał a chciał

2) mario nie kupiłem

3) twoj goty lineup to tenis w ktory bales sie grac z gromitem i kinolem do tego stopnia, ze uciekles z podkulonym ogonem z discorda :yao: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Spokojnie daj ludziom popracować. Ten jaki szybki. Już pierwsze pytanie i cytat widziałem i dostałem powiadomienie.

 

No w tym przypadku to nie ty zwracam honor. Ponadto nie była to ściana tekstu, a jedynie informacja o możliwości zapisania i oglądania offline (w co zresztą mega wątpię), no ale za to bym znalazł na bank jeszcze inne przykłady kolejnych "szybkich" reakcji.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, balon napisał:

Spokojnie daj ludziom popracować. Ten jaki szybki. Już pierwsze pytanie i cytat widziałem i dostałem powiadomienie.

 

No w tym przypadku to nie ty zwracam honor. Ponadto nie była to ściana tekstu, a jedynie informacja o możliwości zapisania i oglądania offline (w co zresztą mega wątpię), no ale za to bym znalazł na bank jeszcze inne przykłady kolejnych "szybkich" reakcji.

O patrz odpisze po dwóch minutach, taki szybki jestem. 

 

O tym offline to pisałem do Nemo, o co teraz tobie chodzi w ogole? Nie kumam. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _Be_ napisał:

Czemu ma nie być offline? Na telefonach i lapkach normalnie pozwalają sciągać na pamięć większość kontentu. 

 

No ja pisałem m.in. wcześniej, że w podróży będzie zżerał szybko net więc się nie opłaca. Ty napisałeś potem, że czemu ma nie być offline, no przecież to takie oczywiste, że na konsoli z 12 giga i bez zabezpieczeń Netflix dałby taką opcję:)

That's all. Jak coś mi to nie przeszkadza i nie mam urazy. Przynajmniej można podyskutować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...