Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W PL gdzie wydatek na konsole to dla niektórych pół albo więcej pensji to dość częsta przypadłość. Kupi, przejdzie 1-2 gierki i na allegro. Na zachodzie z kolei często wala się to po garażach. W sumie chyba lepiej żeby ktoś na tym grał. Był na forumku pewien random który jarał się zeldą jak pochodnia w czasie inkwizycji a za 3 dni konsola była już na pchlim xD

Odnośnik do komentarza

Znam takich wielu co kupili konsolę bo jak to mówili

"Chopie będę napierdalał wieczorami we GTA i Gran Turizmon" 

Pograli dzień może dwa. Potem sprzedali drugiemu znajomemu, trzeciemu aż ostatni oddał to do lombardu czy sprzedał gdzieś jeszcze dalej. I ich nowe hobby tak szybko się zaczęło jak i skończyło.

Odnośnik do komentarza

Też mam takiego kumpla co kupił PS4, bo kiedyś miał Ps One i uwielbiał Gran Turismo 2. Kupił konsolę razem z GT Sport myśląc, że będzie kariera jak kiedyś i się mocno zdziwił. W międzyczasie ograł Drive Club i teraz próbuje sprzedać, bo chce Switcha dla Mario Karta, bo jego drugą ulubioną grą w tamtych czasach był MK 64

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Ukukuki napisał:

I sytuacja pewnie będzie podobna. Nie wszyscy grają całe życie w gry, po prostu nie dostarcza im to takich emocji jak dawniej. 

To też, chociaż ja np. sprzedałem dosyć szybko Switcha bo nie spasowały mi gry, które były dostępne zaraz po premierze, a także konsola nie sprawdziła się u mnie jako wygodne urządzenie przenośne, którego w tym momencie oczekiwałem. Finalnie konsola się leżała i kurzyła, dla odmiany kupiłem niedawno 3DSa i nie gram już na żadnym innym sprzęcie bo młócę na nim non stop:) Ale do Switcha jeszcze wrócę, pewnie już w nowej wersji:)

Odnośnik do komentarza

Ja, gdy jechałem odebrać swojego Switcha w sierpniu 2017 to do samego końca zastanawiałem się co ja najlepszego wyprawiam. Zawsze nie zawracałem sobie głowy sprzętem od Nintendo aż do momentu Switcha. Kupiłem, pograłem w Mario i króliki i konsola poszła do szafy. :D Przeleżała do premiery Odysei i znów pograłem i szafa... Aż ostatnio, przypadkiem naszło mnie na ostatnie podejście do tego sprzętu. Jak go nie pokocham to trafi do nowego domu. :D


Jak to się skończyło? A tak, że zamawiam akcesoria, gry oraz dock do Switcha dumnie prezentuje się obok TV. Jestem zły na siebie, że dopiero teraz pokochałem i zrozumiałem Switcha. :(


Switch dał mi to, czego nie daje ani XOX, ani PS4, a mianowicie radość z gry samemu oraz z rodziną i przyjaciółmi. Nie przejmuje się czy gra działa w 60, czy 30 klatkach, nie patrzę czy jest realistyczna grafika, nie przeszkadza mi brak 4K i innych technicznych bajerów.


I dziś to Switch jest u mnie sprzętem numer 1 pomimo trudnych początków! ;)
 

Przepraszam za tak długie wywody. :P

Edytowane przez pattro
  • Plusik 4
  • Lubię! 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Oldboy napisał:

Tylko nie mogę wybaczyć jej braku Miiversa i cywilizowanej komunikacji głosowej, co najgorsze przyszłość od tej strony nie wygląda różowo a nawet chu...

 

Z głosowym się raczej nic nie zmieni. No fajna konsolka, i przenośna, i stacjonarna, i tańszym kosztem do kanapowego multi, bo nie trzeba 4 padów, tylko dwa, na ale z online niestety dali trochę ciała.

 

Mnie najbardziej urzekło granie z rozdzielonymi dłońmi, na Wii było to inne, bo kabel, bo trzeba było machać willotem, a tu jest to bardzo wygodne.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Reggie twierdzi, że preordery zarówno Smasha jak i Pokemonów idą lepiej niż wszystko co dotychczas wyszło na Switcha. Skoro Let's Go też robi lepszy wynik niż Odyssey czy Mario Kart to te 20 mln chyba naprawdę jest w zasięgu 

https://www.theverge.com/2018/11/14/18092978/nintendo-switch-smash-bros-pokemon-holiday-sales-reggie-fils-aime-interview

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...