Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to się okaże prawdą to dla mnie zakup Day One. Jedynka była naprawdę dobra (pod warunkiem, że ktoś ma możliwość ogrania z japonskim dubbem - anlik to jedna wielka żenada).  Jakby tak jeszcze wszystkie rzekome premiery na Switcha na przyszły rok nie uciekły na 2020 to będzie to znakomity rok dla pstryczka. 

Odnośnik do komentarza

Dalej liczę na jakąś nową wersje switch-a bo ta to jakaś porażka , problemy z kontrolerami , rysujący dock i co najgorsze wifi które nie ma szans nawet działać i muszę grać po kablu. Mimo że konsolka świetna i diablo 3 ogrywa mi się lepiej niż na PC to kitajce dalej nie ogarniają jakości sprzętu.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja mam od premiery , boki ekranu porysowane od wyciągania konsolki no ale jak pisałem przy kupnie natychmiast nałożyłem folie . Do tego te padziki , które doprowadzają mnie do gorączki i fakt że switch jako jedyne urządzenie w domu nie potrafi złapać wifi. Może opinia przesadzona ale dla mnie akurat te wady są mocno widoczne w codziennym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza

dziwne to urzedzenie, naocznie widzialem jak pajgiemu gubilo zasieg bo stopa w skarpetce lub pusty browar stal przed nami, naocznie widzialem jak joycony z ktorymi nigdy nie mialem problemu glupialy przy joyconach masorza jak gralismy razem na kanapie

 

konsola totalna, gry totalne ale mam przekonanie, ze za rok mi sie ten switch rozpusci w dloni podczas gdy taka vita po wojnie atomowej bedzie dalej dzialac, a mnie beda rozpoznawac po rozpuszczonym szkielecie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Od ponad miesiąca katuje Switcha praktycznie dzień w dzień (a mam go od wakacji 2017, a pokochałem go dopiero niedawno :D ) i jako takich problemów nie zauważyłem. WiFi pokazuje średnio 40/45 mb/s z odległości około 6 metrów od routera, dock z tego, co widzę po folii na ekranie (źle spasowanej z jednej strony i jest malutki kawałek ramki odkryty :( ) nic nie rysuje (uf! :D ). Podczas gry w docku czasami coś tam sobie poszumi, ale praktycznie tego nie słychać. 

 

No jedyny problem (?) to to, że po kilku godzinach gry w docku jak wyciągam Switcha to plastki miejscami trzeszczy przy dotyku, nacisku. No ale temperatura robi swoje, no chyba, że to jakaś wada jest? ;)

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...