Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, XM. napisał:

Z tego wszystkiego podobał mi się tylko nowy tytuł PG i to też nie dlatego że zapowiada się kozak tylko mam zaufanie do tej firmy bo to co na razie pokazali to jakaś kopia xcx z na maksa generycznym  designem  wszystkiego. 

 

 

to chyba inne trailery oglądaliśmy

Odnośnik do komentarza

Fire emblem super. Walka i postacie wyglądają spoko. Menu nadal zyebane. Ale to jest lipiec. Maker ok ale po co ta 2 w nazwie.  No i koniec czerwca. Platynowa może być fajna. No i coś nowego. Zelda2d wygląda brzydko. 

 

Reszta taka se. Przynajmniej z nowości. 

 

Ale jeśli się nie mylę to do końcówki czerwca poza yoshim nie ma nic. Nic dziwnego że zwlekali z directem. 

Odnośnik do komentarza

Nie no Astral Chain pitok maks stał a jak weszło nazwisko Kamyi to już był spust ale tak szczerze, tt który pial o dobrym grubym directcie raczej się ośmieszył. Czekałem na coś co przekona mnie na ponowne zakupienie switcha ale nie (pipi) remake zeldy z 93 robiony na unity przez jakichś studentów.

 

Czekam na Bayo3, Metroida 4 i Astral Chaina i biorę switcha 2 pro białego slim

Odnośnik do komentarza

Gdyby taki sam zwiastun wyszedł od jakiegoś random studia i nie miał marki Zeldy i Linka to nikt by się tym nie jarał. Gra pewnie będzie dobra bo jest remakeiem dobrej gry, ale ten zwiastun źle się prezentuje. Tak jak Blubson pisze - wyglada jak szit na unity robiony przez studentów za $5 na steamie.  

 

Gierka od platynowych za(pipi)ista i jarangggo. 

Edytowane przez mate6
Odnośnik do komentarza

I jeszcze tak patrząc:

Luty - nic

Marzec - yoshi

Kwiecień- nic

Maj- nic

Czerwiec - maker2

Lipiec- fire emblem

Sierpień- platynowi 

 

A i każda gra na koniec miesiąca

 

Wkradnie się w to w lato deamon x machina, marvel costam.

 

Jak dla mnie to chyba jak mówili na spotkaniu z inwestorami że nie ma opóźnień. To mieli na myśl i nowe o których sam i nie wiedzieli.

 

Co do zelda jeszcze. Jasne zagra się i pewnie będzie dobra albo bardzo dobra. Ale styl mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Plusem Super Mario Maker 2 jest to, że to nie jest Super Mario Maker Deluxe ;)

 

Darmowa aktualizacja i płatne DLC do Kapitana Grzybka świadczy o tym, że mogliśmy dostać pełnokrwisty sequel, gdyby Nintendo dało sobie czas na nową produkcję zamiast naparzać szybkimi portami z WiiU.

 

Niespodziewajka w postaci nowej gierki od Platinum bardzo miła.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, mate6 napisał:

Gdyby taki sam zwiastun wyszedł od jakiegoś random studia i nie miał marki Zeldy i Linka to nikt by się tym nie jarał. Gra pewnie będzie dobra bo jest remakeiem dobrej gry, ale ten zwiastun źle się prezentuje. Tak jak Blubson pisze - wyglada jak szit na unity robiony przez studentów za $5 na steamie.  

 

 

To jest Nintendo. To u nich normalne z pierwszym trailerem.

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem z Direct'a zadowolony, może i nie pokazali wszystkiego co bym chciał, ale może coś tam sobie zostawiają na E3.

W końcu mamy konkretną datę Fire Emblem, gdzie właśnie obstawiałem czerwiec lub lipiec, a i dostaniemy też kolekcjonerkę na którą sobie zapoluje.

Nowa-stara Zelda też mnie jak najbardziej interesuje.

Cieszę się z nowej gry od Platynowych szczególnie że nastawiałem się jednak na remaster Wonderful 101 (co nie znaczy że nie kupiłbym), a tu miła niespodzianka.

Wzbogacona wersja Dragon Quest'a też mi się podoba, szczególnie ten tryb 2D. Dobrze że sobie odpuściłem wersję na PS4.

I jako fana, cieszy mnie bardzo powrót serii Rune Factory, którą uwielbiam i liczę po cichu że edycja specjalna 'czwórki" doczeka się pudełkowego wydania.

A i wstępnie jestem zainteresowany również Oniken (czy jak to się pisze).

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

- Astral Chain
- Dragon Quest XI wersja d e f i n i t y w n a
- Link’s Awakening Remake
- Fire Emblem Three House
- Marvel Ultimate Alliance 3
- Daemon X Machina 
- Oninaki
- Animal Crossing
- Pokemon 
- Luigi’s Mansion 3
- Bayonetta 3

 

tenor.gif?itemid=5043292

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figaro napisał:

 

To jest Nintendo. To u nich normalne z pierwszym trailerem.

 

E tam, BOTW prezentował się świetnie od początku. To samo SMO czy Splatoony i inne. Mówię o stylu graficznym teraz tylko. Wiadomo, że za tym stylem graficznym będzie stała świetna rozrywka, ale Minish Cap czy WW o wiele lepiej wyglądały jako słodka Zelda. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ragus napisał:

- Astral Chain
- Dragon Quest XI wersja d e f i n i t y w n a
- Link’s Awakening Remake
- Fire Emblem Three House
- Marvel Ultimate Alliance 3
- Daemon X Machina 
- Oninaki
- Animal Crossing
- Pokemon 
- Luigi’s Mansion 3
- Bayonetta 3

 

tenor.gif?itemid=5043292

o kurka, to chyba konsolka 100% pod Ciebie,  wszystko smakuje

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mate6 napisał:

 

E tam, BOTW prezentował się świetnie od początku. To samo SMO czy Splatoony i inne. Mówię o stylu graficznym teraz tylko. Wiadomo, że za tym stylem graficznym będzie stała świetna rozrywka, ale Minish Cap czy WW o wiele lepiej wyglądały jako słodka Zelda. 

 

na żywo będzie zayebiście, z ABW było podobne psioczenie na początku.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mate6 napisał:

 

E tam, BOTW prezentował się świetnie od początku. To samo SMO czy Splatoony i inne. Mówię o stylu graficznym teraz tylko. Wiadomo, że za tym stylem graficznym będzie stała świetna rozrywka, ale Minish Cap czy WW o wiele lepiej wyglądały jako słodka Zelda. 

 

Przecież na BOTW też ludzie narzekali, że sama trawa i puste pola. Tak samo było z SMO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...