Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że do momentu premiery to są dywagacje raczej.

Ja mam tylko żal do nintendo, że zrobili przedwczesny wytrysk z ogłoszeniem NX, sporo ludzi przez to nie kupuje obecnie Wii U wierząc, że to będzie wstecznie kompatybilne.

 

Wsteczna kompatybilność oznaczałaby albo olanie gier dużych studiów, które już w pełni przeszły na x86 i nie będą z powrotem wchodzić w PPC albo umieszczenie w NX dodatkowego procesora z Wii-U, co nieco zwiększy cenę tego sprzętu oraz wymusi dodanie kontrolera z ekranem. Kontroler ten mógłby mieć opcję samodzielnej pracy jako przenośna konsola - oczywiście po przemodelowaniu żeby bardziej przypominał tablet niż pada ale wtedy straci na ergonomii.

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza

No właśnie pytanie o kogo Nintendo chce powalczyć tym NX-em?

 

- o graczy hardkorowych, którzy jeszcze nie kupili one/ps4? Oni chca 1080p, 60 klatek i sprawnego dopracowanego online, konsola nie może kosztować 2k, a online wymaga sporych zasobów finansowych na serwerownie,

- o casuali lubiących Mario, którzy nadal używają Wii albo dopiero co kupili Wii U? wątpliwe, że rzucą się na jakiegoś tam NX,

- o casuali łasych na hity typu kinekt, wiilot, eye-toy? to nie przejdzie kolejny raz, kinekt 2 to prawie doskonałe urządzenie, które jednakowoż nikogo nie obchodzi - mam, użyłem 3 razy i wywaliłem do szafy bo denerwował mnie gruby kabel i dodatkowe 20W prądu, które to zżera,

- o casuali grających na komórkach i czasem pykających przed tv? oni i tak wolą komórki + plejstejszon,

- o geeków z forumków, którzy biorą wszystko jak leci? spoko, ale na nich nie zarobią tyle, żeby przeżyć,

 

no nie wiem, nie wiem

Odnośnik do komentarza

Spoksik figar, powoli ogarniam, ale kierwa, jak mam tylko chwile to napyerdalam w mario kart - ta gra to idealne wyscigi, cudownie ze wprowadzili 200cc :obama:

A te nowe trasy - kazda jest zayebista, a jest ich pod 50 :o

W smashu denerwuje mnie ze nie mozna poruszac sie dpadem - totalny idiotyzm.

 

edit: no wyjdzie star fox (bez multi :////////////////////////////////////////, nie ogarniam tego - na n64 2 lata z ziomkami w to gralismy :( ) i smt x fe.

Odnośnik do komentarza

Spoksik figar, powoli ogarniam, ale kierwa, jak mam tylko chwile to napyerdalam w mario kart - ta gra to idealne wyscigi, cudownie ze wprowadzili 200cc :obama:

A te nowe trasy - kazda jest zayebista, a jest ich pod 50 :o

 

edit: no wyjdzie star fox (bez multi :////////////////////////////////////////, nie ogarniam tego - na n64 2 lata z ziomkami w to gralismy :( ) i smt x fe.

 

 

star fox nadal twierdzę, że zaorać bo niczym mnie nie przekonał jak grałem w demo, a smt x fe, to masz rację ;) jeszcze pokken

Odnośnik do komentarza

 

I co? Pewnie wydadzą te konsole w tym roku i od razu odetną się hóie od Wii U?

 

Przeciez w 2016 już i tak nic na Wii U nie wychodzi :gayos:

 

No wyjdzie chociazby własnie to co wypisał Jaczes + Zelda TP HD, Zelda u, pewnie też w przyszlym roku wydadza zelde SS HD na oba systemy.  Dla mnie dobre info. Szczerze? I tak ejst w cholere dobrych gier na ten system i jakos nie bede przezywal porzucenia tej konsoli i przesiadke na NX, ale ku.rva no, mogliby się ogarnac i wrzucic wiecej gier z poprzednich swoich konsol do eshopu bo to jest porazka co tam sie znajduje... juz nie wspomne o tym ze gry z GC tez tam powinny juz dawno lezec.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

albo będzie kompatybilne z wii i wii u albo zrobią bez kompatybilności wstecznej i wszytstko w dystrybucji cyfrowej jak to ma sony. też licze że może jeszcze kontrolery z wii będą śmigać, aczkolwiek coś czuje marne szanse wspierac tyle lat jeden kontroler. bardziej spodziewam się absurdu pokroju sama konsola, bez pada xd lub bez innego ważnego ficzeru dostępnego oddzielnie xd

Odnośnik do komentarza

 

Nie, najwiekszy fail sklepiku to wydawanie gier z DS na WiiU zamiast na 3DS'a.

 

Najwidoczniej stwierdzili, że lud nie potrzebuje cyfrowych wersji gier na DSa na 3DSie jak może odpalić ich fizyczne kopie :dunno:

 

Jak by najwieksze hity nadal były dostepne w sklepach to pewnie by mnie to nie wkurzało ale ostatnio jak szukałem FFTA2 to troche się zdziwiłem ile takie coś może kosztować. Z góry mówię że nie interesują mnie używane gierki a fakt że gry z DS'a mają już kilka lat to 200zł nie wchodzi w grę.

 

E: dla mnie failem jest chociazby to że konsola jest kompatybilna z grami z DS, gry sa uploadowane na serwery (w koncu mozna je kupic na WiiU) ale nikomu nie chce się podpiąć tego do wersji eShop dla 3DS. Cross-buy u Sony to genialna sprawa. To naprawde mgłoby im sprzedac troche więcej gier jak by to wprowadzili. Opcja Cross save tak jak u Sony (w zalznosci od gry) też by była za(pipi)ista.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...