Jump to content

Labtec

Nintendo Switch - temat główny

Recommended Posts

Ponarzekam trochę.

Liczyłem, że coś powiedzą o lineupie na ten rok.

A nie Xeno i ClubhousGames.

Rozumiem korona i że niepewność, ale no kurde zero określenia co dalej?

BD2 że w tym roku. Wow.

Rozumiem, że można się bawić w opóźnienia itp.

Ale co stoi na przeszkodzie powiedzieć, że będę takie i takie gry w 2020 i najwyżej się przesuną?

Wiadomo, że jak coś na końcówkę 2020 planowali to może być później.

Ale wg. plotek zero Directa do września?

Chyba, że dedykowany direct/reveal Mario 3D Remasterów jeszcze wejdzie.

Harvest Moon One World zapowiedziany na ten rok

@Basior może sytuacja z COVIDem tak ich dotknęła, że nie mają po prostu pewności czy uda im się wypuścić te tytuły nad którymi pracują w tym roku i wolą siedzieć cicho niż zapowiedzieć cokolwiek i później rozczarować.

Moim zdaniem milczenie jest lepsze niż późniejsze przekładanie premiery. 

32 minuty temu, estel napisał:

@Basior może sytuacja z COVIDem tak ich dotknęła, że nie mają po prostu pewności czy uda im się wypuścić te tytuły nad którymi pracują w tym roku i wolą siedzieć cicho niż zapowiedzieć cokolwiek i później rozczarować.

Moim zdaniem milczenie jest lepsze niż późniejsze przekładanie premiery. 

Na pewno ich dotknęła i pewnie obsuwy będą.

Ja to rozumiem, ale to niemożliwe, żeby nic nie wydali do końca roku.

Nie wyobrażam sobie również braku jakiejś konkretnej gry do końca wakacji, więc muszą coś ogłosić.

Pewnie będzie jakiś event dla jednej gry przed wakacjami (Mario remasters?) i potem direct w wakacje.

Ale osobiście wolałbym wiedzieć zgrubnie co planują.

Post za postem, ale na resterze NateDrake (jeden z pewniejszych insiderów) napisał, że coś od Nintendo (mini direct, game direct?) będzie w tym miesiącu.

Uff, oby.

• Upvote 1

Posted (edited)
23 minuty temu, Rezoo7 napisał:

Wczoraj dotarł do mnie grip skull&co , chyba nic lepszego się nie znajdzie w tej materii , jeżeli chodzi o granie w HH . Gorąco polecam.

Ps.

Pasuje do docka ;)

https://skullnco.com/products/gripcase-set

Myślałem nad tym, ale zastanawiam się, czy dodatkowa warstwa plastiku nie wpływa negatywnie na uwalnianie ciepła.

Olać to. Też zamówiłem :) Dzięki.

Edited by MierzejX

wyglada swietnie, zamawialiscie prosto od producenta? 

41 minut temu, Rayos napisał:

Ja tak. 20-35 dni czekania na dostawę ale nie spieszy mi się.

Posted (edited)
Godzinę temu, Rayos napisał:

Tak od producenta , tylko że z aliexpress zamówiłem swój egzemplarzy gdyż wtedy mieli tam promo. 2 tyg czekania.

.

25 minut temu, XM. napisał:

Nareszcie jakieś konkretne mięso się szykuje , mnie trailer zdecydowanie kupił :)

Edited by Rezoo7

http://www.nintendolife.com/news/2020/01/rumour_prolific_leaker_says_well_get_paper_mario_and_a_2d_metroid_this_year?fbclid=IwAR1UetuFKnP4alUNz2pwrVWGHBagIIE6hv5e0eBN8-6TYRWw5cjIpAFlxks  Przeciek mówił o nowym paper mario i dwuwymiarowym metroidzie a na koniec dzisiejszego trailera mamy mario w hełmie Samus :) Może to żaden dowód/wiarygodny news ale myślę, że jest coraz większe prawdopodobieństwo, że jednak jakiegoś Metroida jeszcze w tym roku otrzymamy ;p   

Jeszcze pytanko, braliście z tym wielgachnym case? Chyba sobie jutro zamówię tego gripa, ale bez case. Ostatnio miałem przymiarkę z bigbenowskim gripem, ale był tragiczny, a to widzę, że nie dość, że wygląda dużo lepiej to jeszcze ma same pozytywne opinie. dzięki za cynk! 

Teraz, Rayos napisał:

Jeszcze pytanko, braliście z tym wielgachnym case? Chyba sobie jutro zamówię tego gripa, ale bez case. Ostatnio miałem przymiarkę z bigbenowskim gripem, ale był tragiczny, a to widzę, że nie dość, że wygląda dużo lepiej to jeszcze ma same pozytywne opinie. dzięki za cynk! 

Nie popełniaj tego samego błędu co ja i lepiej weź z wielgachnym casem , gdyż teraz nie mam jak tego przenosić , a za każdym razem rozbierać to nie zabardzo mi się to widzi.

• Upvote 1

Switch odprowadza ciepło otworem wentylacyjnym. Jeśli grip go nie zasłania to nic nie zmieni, plastik jest raczej izolatorem. 

• Upvote 1

3 godziny temu, Rayos napisał:

Też zdecydowałem się na wersję z case'em ponieważ w podróży zawsze mam case a jak do trybu hh nie będę miał case'a na gripa to bez sensu to targać osobno :)

Sprawdzilem i mam ponad 300 gb gier i 2 gry w pudelku. Fajnie miec wszystko na kartach, znaczy lacznie 200 gb bo mam tylko 2. Szczegolnie na Lite. Poza tym Fire Emblem w trybie hh jest dla mnie ok, swietnie ta gra pasuje do tego

A czy switch z tym gripem wejdzie do stacji dokującej czy trzeba go sciagac za każdym razem?

Posted (edited)
13 minut temu, szurubur napisał:

A czy switch z tym gripem wejdzie do stacji dokującej czy trzeba go sciagac za każdym razem?

Z tego co czytałem pierwsze rewizje z indiegogo nie pasowały do docka ale te do kupienia teraz to jakieś nowe wersje i podobno pasują. Warto upewnić się jaką wersję kupujecie.

Ja z kolei mam bigbena i jestem zadowolony ale musiałem zmienić docka na ten od skill&co lecz zajmuje tyle miejsca co nic i łatwo go wcisnąć do pokrowca.

Edited by Dr.Czekolada

Dziwi mnie ze kupujecie gripy do Switcha i inne akcesoria jak warto doplacic troche i kupic Lite

3 minuty temu, _Forum_ napisał:

Dziwi mnie ze kupujecie gripy do Switcha i inne akcesoria jak warto doplacic troche i kupic Lite

Jest różnica między kwota 100 zł a kwota 800-900 zł ;)

23 minuty temu, _Forum_ napisał:

Gram 50/50 w hh i tv. Lite nie jest dla mnie. 

1 hour ago, szurubur said:

Jest różnica między kwota 100 zł a kwota 800-900 zł ;)

Taka ze Lite mozna pozniej sprzedac, zajmuje mniej miejsca i jest lzejszy