Jump to content

Nintendo Switch - temat główny

Labtec

Recommended Posts

Lecimy dalej. Krótka piłka. 8BitDo Pro2 czy Oficjalny Pro Controller? Z Amibo nie korzystam, a wybudzanie konsoli ręcznie przezyję, bo i tak nie mam jej w docku na stałe. Czy tego 8Bita trzeba jakoś konfigurować wcześniej (czułość analogów itp.) czy po prostu plug and play. Nie dam rady grać na asymetrycznych analogach po 25 latach z Playstation......

29 minutes ago, WisnieR said:

Lecimy dalej. Krótka piłka. 8BitDo Pro2 czy Oficjalny Pro Controller? Z Amibo nie korzystam, a wybudzanie konsoli ręcznie przezyję, bo i tak nie mam jej w docku na stałe. Czy tego 8Bita trzeba jakoś konfigurować wcześniej (czułość analogów itp.) czy po prostu plug and play. Nie dam rady grać na asymetrycznych analogach po 25 latach z Playstation......

Jak nie dasz rady grać na asymetrycznych analogach to polecam 8bitdo sn30 Pro+

Sam mam SN30 Pro. Ergonomia nie jest super jak w nowszych padach ale nie jest też tragiczna. Jakość pada za to bardzo dobra.

EDIT:

Zaraz, zaraz. Żaden 8bitDo nie ma asymetrycznych analogów więc nie wiem w czym kłopot :)

Edited by MierzejX

Zgadzam sie, kupowalem Switcha 5 razy w tym raz Lite'a z ktorym przez rok sie swietnie bawilem i nie czulem nawet potrzeby podlaczenia do TV. Mialem znowu takie akcje ze Switchem ze nie bede pisal ale ta konsola musi byc u mnie w domu, mam na nia okolo 400 gb gier

Tak wiec dostałem konsolkę wczoraj i cóż mogę powiedzieć, feeling, poczucie ze to naprawdę fajowa sprawa towarzyszyły mi od momentu rozpakowywania ( oczywiście z tej okazji chata posprzątana i okna umyte ).

Na plus:

- mobilnosc

- feeling

- zaskakująca moc ( mh rise ) jak na takie malenstwo 

- feeling

- bateryjka w handheld 

- jakość rozgrywki w handheld ( mh rise)

- feeling!!
na minus:

- za mały padzik, nawet w tym ustrojstwie 

- powolne działanie e shopu

- brak voice chatu 

- cena akcesoriów

a no i dzis pojechałem do sklepu kupić pro controller mh rise edyszyn.. Oh dear :banderas: teraz to można grać... jeszcze tylko większy futerał reklamowany stronę temu, split pad pro od hori i jestem kontent. Dzięki za pomoc forumku, dzięki BIG N, spadam grać, pozdrawiam serdecznie, shields up! 

• Upvote 4
  • 2 weeks later...

Czy wiadomo juz czy subnsutica+ below zero beda w calosci na kardridzu czy bedzie trzeba czesc sciagnac? 

Swoja droga ciekawe jak to bedzie na switchu dzialac i wygladac...?

35 minut temu, MierzejX napisał:

@okens @zdrowywariat

Subnautica i Subnautica Below Zero będą sprzedawane jako osobny produkt każda po 22 funty na brytyjskim eShopie.

Dzięki, zabrakło mi reakcji. Myślałem, że jest tylko jedna Subnautica. To jedna z tych gier, którą po prostu muszę sprawdzić.

47 minut temu, giger_andrus napisał:

Jest kilka perełek: Ninja Turtles, OlliOlli World, GetsuFumaDen, Skul, Oxenfree II, The House of the Dead Remake no i kurde FEZ na Switchu :>
The Longing może być na maksa pojechane.

FEZ, czekałem, jeszcze tylko FTL, please! Nie miałem czasu obejrzeć, co tam szykują.

Edited by zdrowywariat

Ja być bardzo zadowolony z tego pokazu. Żółwie mieć ducha retro, a skate wyglądać stylowo. I do tego FEZ zostać zapowiedziany w dniu premiery, więc zostać kupiony day1. I się naprawdę podobać po przejściu levelu nr1.

Ej, wczoraj bylo Indie Direct czy mi sie cos pomylilo po notyfikacji na Facebooku? xD

Polecam Burnout Paradise, gra sie swietnie i dobrze Im wyszedl port. Ta gra jest tak samo szybka i wolna zarazem :D 

Edited by Sven Froost