Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Metoda napisał:

Ey, znajdzie się miejsce dla mistrza świata grania w komputer?

Znajdzie, znajdzie.

 

Jako ze zapach stulejki unosi sie juz tak mocno ze az oczy szczypio a cringometry w moim domu zaczynaja sie budzic do zycia to pora na ogloszenia parafialne, stawiamy na brak organizacji:

- tak jak wspominalem kto chce moze wpadac w sobote od 15:00, nie ma sztywnych godzin przybycia ale dobrze by bylo gdyby wszyscy dotarli do tej 20-21 zeby  sie dobrze rozgrzac przed wlasciwa impreza

- zakupowo mysle ze kazdy niech operuje na wlasna reke, pod samym blokiem mam zabke wiec mysle ze spokojnie wystarczy na nasze potrzeby

- raczej bedziemy celowac w mocne alkohole, ale jak ktos przybedzie wczesniej to proponuje zaczac od browarkow zeby dozyc konfy, chociaz biorac pod uwage ze to EA to moze lepiej byloby sie zezlomowac przed 22 :thinking:

- zarcie oczywiscie zamowimy wiec nic nie kupowac, ewentualnie jakies przekaski

- w gry nie gramy bo to dobre dla dzieci, z atrakcji przewiduje: karaoke z gasowkim, memy, patostreamy, cringe kompilacje crowbcata z poprzednich E3. Jak sami widzicie jest tego sporo, a to nie wszystko!

 

Jutro wysylam info z miejscowka. Na chwile obecna lista zawodnikow prezentuje sie tak:

 

- _Be_
- Dave Czezky
- mozi
- Soban
- ragus
- chmurqab
- Orzeszek

- Metoda

- teddy

 

W razie pytan pisac tu albo PM

 

Aha w miedzyczasie (nie wiem jeszcze o ktorej) przewinie sie paru moich znajomkow bo ida na jakies koncerty czy cus i zostawia u mnie pare gratow, wiec jak beda checi to mozna ruszyc dalej na jakis after na miescie

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Pad nie problem, grę mam cyfrowo więc jeśli ktoś nie ma pudełkowego to mogę ewentualnie wziąć prosiaka z sobą jeśli ktoś chce grać ale jak tylko ja i ragi chcemy grać to nie będę robił zamieszania i hrr tfu je.bac

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
Godzinę temu, _Be_ napisał:

Pad nie problem, grę mam cyfrowo więc jeśli ktoś nie ma pudełkowego to mogę ewentualnie wziąć prosiaka z sobą jeśli ktoś chce grać ale jak tylko ja i ragi chcemy grać to nie będę robił zamieszania i hrr tfu je.bac

 

Pomogę, nie jadę bo nie mam pieniędzy xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...