Skocz do zawartości

Fast And Furious Cinematic Universe


szejdj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:mog:

 

to uczucie kiedy myślisz że nie wymyślą większej s(pipi)iny niż w 7 (w zasadzie myślisz tak po każdej części) a oni udowadniają że jednak można  :facepalmz:

i tak zarobi, i tak pewnie obejrzę ale kurna w bajkach disneya i w filmach blomkampa jest więcej realizmu i sensu. poprzeczka absurdu poszła wysoko. drag race z ubotem to nawet forza horizon nie wymyśliła. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

https://naekranie.pl/aktualnosci/box-office-szybcy-i-wsciekli-8-bija-rekord-wszech-czasow-gwiezdnych-wojen-1800790

 

pisza ze ff8 pobilo rekordy SW, ale nie wspomnieli ze rekordy SW liczone sa bez rynku chinskiego, czyli najwiekszego na swiecie

 

Troche smutne, ze tak wiele osob potrafi dalej wydac pieniadze po aż tylu kolejnych częsciach tego crapa. Rozumiem, że ta seria robi wrażenie na średnio rozwiniętych jednostkach ale nawet 7 części to za dużo na takie ameby.

Odnośnik do komentarza

Kino z natury ma dawać rozrywkę, kto jaką lubi jego sprawa dla mnie poziom absurdu w tej serii przekroczył pewien poziom i nie chodzę na nie do kina. Co nie przeszkadza mi zasiąść przed piwem w domu i oglądnąć każdą część z przymrużeniem oka. A co do rekordów to trochę boli że filmy o wątpliwej jakości przynoszą największe zyski. 

Odnośnik do komentarza

No nie mialem plakatu ale tak, ogladalem arnolda i sylwestra. I trudno zestawic te serie obok glupkowatych szybkich i autystycznych7. Zupelnie nie te poziomy ale rozumiem, ze ciebie tego typu crapy bawia. Trudno dyskutowac z ludzmi, ktorzy bronia tak mierne marki jak fast furious gdzie z filmu na film chodzi tylko o to aby cos sie dzialo, nawet jesli jest to kompletnie glupie i bez sensu. Mozna zrobic film typu Rambo, nawet jeden z ostatnich Terminatorow nie byl tak kiczowaty, absurdalny i przede wszystkim idiotyczny jak te hollywoodzkie kino patologiczne, gdzie kupony sa odcinane w szybszym tempie niz reksio stempluje na jednym z najlepszych intro wszechczasow.


Po prostu jest pewna grupa docelowa pewnych typow istot, bo trudno to nazwac czlowiekiem, ktora taka powtarzalna żenada bez polotu bawi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zupelnie nie te poziomy (..)

Mozna zrobic film typu Rambo,nawet jeden z ostatnich Terminatorow nie byl tak kiczowaty, absurdalny i przede wszystkim idiotyczny jak te hollywoodzkie kino patologiczne (...)

Nie bronię tej serii, ale opinia że filmy akcji z lat 80-tych i 90-tych nie były kiczowate, przegięte i bombastyczne jest co najmniej dziwna. Gdyby dziś puścić szczylowi "Ucieczkę z Nowego Jorku" lub "Mistrz kierownicy ucieka" to podejrzewam, że powiedziałby że F&F jest lepsze i ciekawsze. Rambo zestrzeliwał śmigłowce bojowe z łuku, a ostatni Terminator był taki słaby i idiotyczny, że praktycznie wbił ostatni gwóźdź do trumny tej marki. Trzeba zdjąć nostalgiczne okulary i spojrzeć prawdzie w oczy. Kino rozrywkowe zawsze było i będzie... rozrywkowe.

Odnośnik do komentarza

Widziałem wszystkie części oprócz tej nowej i szczerze mówiąc nie mam zbytnio ochoty. Może dla Charlize się przemogę. Już Furious 7 musiałem momentami przewijać. Dowaliłem się do dwójki dlatego, ponieważ stwierdziłeś, że seria zrobiła się nierealistyczna od Tokyo Drift. Które swoją drogą lubię.

Odnośnik do komentarza

Ta seria nigdy nie była realistyczna i nigdy nie miała być. Po prostu od części 4 gdy Vin Diesel wziął się za serię zmieniła ona kierunek promując szaloną, nieskrępowaną rozrywkę z absurdalnymi do granic możliwości pomysłami.

 

Najnowsza część imo najsłabsza z tego względu, że już formuła mi się przejadła a coraz to nowsze i bardziej absurdalne pomysły już niczym nie zaskakują i zwyczajnie nużą (a taką akcję z sejfem z 5 mogę oglądać bez końca). No i stężenie nieśmiesznych żartów na minutę w tym filmie jest nie do zaakceptowania. W scenie z dzieciakiem mówiłem tylko 'dlaczego?'. Bez Briana też już nie jest to samo. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

ale w sumie racja, że do trzeciej części był to film o wyścigach-samochodach, potem wjechało to całe family, ekipa i bardziej heist movie gdzie liczą się tylko coraz bardziej przegięte akcje. ehh, a jedynkę tak dobrze wspominam bo jeszcze za gnoja leżałem w szpitalu i przyszedł ojciec z bratem i mówią że oglądali fajny film z wypożyczalni, taki o samochodach. to był dobry film, miał swój klimat

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...