Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi



:shok: Totalny minfuck. Obejrzę to jeszcze z 10 razy i się wypowiem, ale jedno jest już pewne - TA CZĘŚĆ BĘDZIE W (pipi) INNA OD ADVANCED WARFARE.

0:47 - TAK JEST KURFY, SĄ ODRYWAJĄCE SIĘ KAWAŁKI CIAŁA, JAK W WORLD AT WAR :D


EDIT.
Gość już grał 3 godziny w multiplayer.



Jedna rzecz mnie niesamowicie irytuje. Te tekstury na tym trailerze są gorsze niż na poprzedniej generacji konsol ;o  Edytowane przez JJeday
Odnośnik do komentarza

No nextgena niestety nie ma ;/ 

 

Czemu ten miałby Cię pozytywnie nie zaskoczyć ? AW był powiewem świeżości, ale był zbyt chaotyczny przez boost jumpa. Tutaj tego nie ma (to unoszenie w powietrzu kompletnie inaczej wpływa na rozgrywkę). Ogólnie rzecz biorąc to wszyscy mówią, że jak cod od Sledgehammer był spoko, ale mega chaotyczny tak tutaj niby jest nowy movement, ale bardziej to przypomina poprzednie cześci co mnie cieszy.

Na E3 będzię można pograć w multi, więc i wysyp gameplayów będzie to się wszystko oceni ;)

Odnośnik do komentarza

 

Na plus paint it black na minus wszystko.

Zależy kto czego oczekiwał.

 

Oczekiwałem klimatu,multiplayera,i nowego silnika graficznego. Dostałem bardzo dobry numer Stonesów który bardziej pasuje do zmagań w wietnamie. W futurystycznych klimatach nowy COD (imo) przegrywa z Titanfall, szkoda że odeszli od cyklu że jedna część to popierdółka w stylu s/f a następna to coś w stylu modern warfare. Dziwne jest że wszyscy domagają sie powrotu do czasów II wojny swiatowej lub współczesnych a oni na siłę pchają sie w egzoszkielety. Dla mnie wymażony zestaw to zremasterowane mapy ze wszystkich częsci modern warfare.

Odnośnik do komentarza

Activision ściąga youtuberów

(Tmartn,Drift0r,Optic,Ali-A, itd) i płaci za hype'owanie gry. Te recenzje są ściśle kontrolowane przez Acti,oni są ich marionetkami. Oni napędzaja hype a spora ilość osób to łyka.

 

Nic nie było napisane ze gra bedzie na nowym silniku to nadal ten stary dobry silnik z quake'a.

 

Gra zaliczyla nawet "downgrade" graficzny, AW wyglądało o wiele lepiej. Tak samo jak teraz gram w BF Hardline, odrazu rzucają mi się słabsze tekstury,gorsza rozdzialka od BF4 na Plejstacji 4

Odnośnik do komentarza

AW kupiłem bo można było dać jej ocenę Kevin Spacey/10, tutaj nawet się nie (pipi)ą z upiększaniem kampanii do trailera tak jak w AW

 

 

 

Tutaj od razu dostajemy wallrunem, robotami i ogólnym clusterfuckiem w ryj.... eh tak bardzo mi szkoda tej serii, jak trudno jest zrobić kopię COD4 albo cokolwiek dziejącego się podczas WWII ? :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...