Skocz do zawartości

Axiom Verge


Xenon

Rekomendowane odpowiedzi

balon - Volgarr jest fantastyczny, ale zapomnij o tej grze jesli nie jestem fanem zapamietywania przeciwników i pulapek w lokacji. To samo to nie jest metroidvania tylko typowy sidescroller jak NG chociazby z NESa gdzie w tym i w tym momencie wyskakuje ten sam przeciwnik. IMO obok Spelunky najlepszy indyk ever, ale bardzo łątwo sie odbic. Nawet po pucharach widac ze malo kto pierwszy etap przeszedl, a co dopiero kolejne.

 

Ja mam calaka na PC i Xone :banderas: czekam na wersje eu PS4 i vity i biore. 

 

btw. hóie z Was:

2hrdhdk.jpg

 

Kiedys juz przeszedlem na pc i mi nie podeszlo, ale kiedys nawet SM mi sie nie podobało wiec dam grze druga szanse. Szkoda, ze na konsole nie ma Odallusa The Dark Call tez dobry klon Castlevanii, polecam.


Axiom Verge w pudełku? Chyba się coś koledze pomyliło.

Ma byc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jaka ta gra jest dobra. Pogrywam na zmiane z Yakuza 0 dla odpoczynku od lania po mordach. Axiom jest duuuuuzo prostrze od pierwszego Metroida (jedyna czesc jaka ukonczylem). Drugi boss za mna. Mapa bardzo czytelna, widac gdzie sa przejscia prowadzace w ktora strone. Muzyka solidnie podkreca atmosfere sci-fi.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Potrzebowałem się uleczyć od niegrania. Włączyłem Preya - po godzinie wyłączyłem, włączyłem Wolfensteina: The Old Blood - po pierwszej misji wyłączyłem. Włączyłem Axiom Verge - niegranie prysło. 

 

Właśnie czegoś takiego potrzebowałem: nieskrępowanej niczym eksploracji tajemniczego świata sci-fi. Mamy określony cel, ale nic nam nie wskazuje, gdzie ten cel mamy znaleźć. Jest to lepsza z metroidvanii w jakie grałem, jeśli nie najlepsza. Poczucie progresu po zdobyciu nowego gadżetu, broni, odnalezienie przejścia, pokonanie bossa - to właśnie jest solą grania. Kłaniam się w pas Thomasowi, że potrafił to sam wszystko wykreować. Dodatkowo ta muzyka, to jest jakiś kosmos :O

 

Obecnie gra znajduje się na promocji w PSS i kosztuje 38 złotych. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

8 godzin już za mną, a tutaj nadal nowe rzeczy odkrywam. Nic nie jest w stanie opisać uczucia, kiedy wracamy do miejsca, do którego nie mogliśmy się dostać, a dzięki zdobytej umiejętności już możemy, ach, za to właśnie kocham metroidvanie. Klimat jest nie do opisania. 

 

 

Czy schopenhauerzy gamingu grali? @mate5, @nobody, @messer88, @ireniqs, @raven_raven, wzywam Was. Niech się zrobi boom jak na Isaaca. 

Odnośnik do komentarza

No kórva gra chodzi za cene frytek w maku (am kupiłem na trzy platformy cyfrowo hehe) i jest je.banym geniuszem najlepsza Metroidvania obok Ori od dobrych 10 lat (chociaż nie sprawdzałem Samus returns - ale to remake wieć hrr tfu je.bać) 

Odnośnik do komentarza

nie zrobi się boom jak na isaaca, bo isaac jest rouge like i ma rozgrywki na dziesiątki, jeśli nie setki godzin. 

Axiom Verge to bardzo, bardzo, baaaardzo dobra metroidvania ale starcza na te 10-12 godzin i raczej już po tym nie ma po co do niej wracać, chyba, że zeby zrobić 100% :dunno: gra jest genialna, mam fizyczne wydanie z indieboxa (ktoś chce kupić?), cyfre na konsole sony i zamówione w boxie na Switcha, trzeba Thomasa Happa wspierać w kazdy możliwy sposób, bo to co zrobił sam w pojedynkę osobiście samodzielnie zrywa czapki z głów i nic, tylko bić pokłony. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2017 o 14:55, _Be_ napisał:

No i ma HOROM CURKE  SYNA a pieniązki z gry lecą na leczenie więc tymbardziej można zrobić coś dobrego dla niego jeszcze.

 

BadLand Games, wydawca pudełkowego Axiom Verge na PS4/Vite/Switcha przekaże 75% (!) zysków ze sprzedaży gry na leczenie syna twórcy - Thomasa Happa 

 

http://www.axiomverge.com/blog/axiom-verge-retail-launch

Odnośnik do komentarza

Skończyłem tę genialną grę, prawie 17 godzin na liczniku, poziom normal, 100% mapy, 100% itemków, platynę zostawiam na kiedyś tam. Jestem rad, że takie cudeńka powstają w dobie obsranych gier AAA i całego tego golenia graczy. 

 

Udało wam się dostać do Secret World? Albo nieuważnie patrzyłem, albo kurde nie wiem, bo nie trafiłem na ani jedno wejście :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...