Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Jak grałeś w poprzednie części to wtedy sami Ci wysyłają kody(wtedy masz jakiś tam specjalny status legendy czy coś), jak nie grałeś we wszystkie to trzeba się zarejestrować na stronie. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ogolnie ta beta to padaka straszna. Wolne w ujj, szot porażka totalna, typ stoi wale do niego z metra z przycelowaniem liczac na heda i co? 4 razy strzelam nietrafiajac go ani razu, masakra jakaś :/ Podnoszenie broni, granatów to jest w(pipi) totalny. Opóznienia, przyklejanie się do osłon itp. itd. Zagrałem z 5 meczów i wyłączyłem  w (pipi)ec. Napaliłem się na tą bete a jest zawód straszny. Za moment podejście numer 2 :)

no przewaznie takie były stekania lamusow jak starzy wyjadacze gwalcili ich gnaszerem takze tego

Edytowane przez najdas85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

LoL, to nieźle musieli zyebać ten remaster. Przecież 1 była najszybszą częścią w multi.

 

BUAHAHAHAHA  Że co?

 

ps. Ja to się podaję, za nerwowy jestem, Po drugim podejściu mam dość tej bety :( 

 

omfg co jest grane, wracam z roboty i od rana sciagnelo 20% :|||||

 

ściągałem koło 8 i bardzo szybko poszło max 45 minut, po pobraniu trzeba czekać na kolejną wiadomość :/

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ogolnie ta beta to padaka straszna. Wolne w ujj, szot porażka totalna, typ stoi wale do niego z metra z przycelowaniem liczac na heda i co? 4 razy strzelam nietrafiajac go ani razu, masakra jakaś :/ Podnoszenie broni, granatów to jest w(pipi) totalny. Opóznienia, przyklejanie się do osłon itp. itd. Zagrałem z 5 meczów i wyłączyłem  w (pipi)ec. Napaliłem się na tą bete a jest zawód straszny. Za moment podejście numer 2 :)

no przewaznie takie były stekania lamusow jak starzy wyjadacze gwalcili ich gnaszerem takze tego

 

 

 obrotniaku wklejaj swoje statystyki i bedziemy rozmawiać na temat mojego skilla 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ależ się zasmuciłem, po pół godziny gry nagrałem chyba z 5-6 klipów ale żaden się nie zachował bo nagrywanie zablokowane jest :frog:

 

co do gry to jestem totalnie zachwycony i totalnie zniesmaczony. Zachwycony bo gra działa płynniutko, bezlagowo i ma 60fps :banderas: z drugiej to jest żywcem wzięty multiplayer gears of war 1 bez żadnych usprawnień które dała dwójka i przede wszystkim trójka, nie ma wall bouncingu, żywej tarczy, inaczej strzela się z biodra, active longshot od razu kładzie cię na kolana, movement drewniany prosto z oryginalnych gearsów. Ale i tak fantastycznie się gra, te hedy ze snajpy :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...