Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że gearsy mają wysoki próg wejścia... lubię serie ale w multiplayerze zupełnie nie mogę się odnaleźć. Zawsze dostaje łomot, obojętnie czy to 4, czy Ultimate :)

Lancer tylko z daleka, z bliska Gnasher i strzały 'z biodra', do tego miło jest mieć obracanie na 90%-100% prędkości i ślizgać się ile wlezie.

 

Próg wejścia był, jest i będzie (mam nadzieję) mechanikę GoWa znam od 2006r i tak sobie poczciwie noobię z ratio około 1.6

-do GoWa trzeba mieć talent i tyle

czasem gracze są gorsi niż boty, ale zdarza się, że ludzie grają na tyle dobrze, że nie ma jak do nich podejść...

Gearsy wymagają cierpliwości, trzeba porządnie dostać w dupę, żeby się nauczyć - ale naprawdę warto

na dedykowanych serwerach GoW UE / 4 to jedne z najlepszych multi generacji 

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

 

Tylko, że gearsy mają wysoki próg wejścia... lubię serie ale w multiplayerze zupełnie nie mogę się odnaleźć. Zawsze dostaje łomot, obojętnie czy to 4, czy Ultimate :)

Lancer tylko z daleka, z bliska Gnasher i strzały 'z biodra', do tego miło jest mieć obracanie na 90%-100% prędkości i ślizgać się ile wlezie.

 

Próg wejścia był, jest i będzie (mam nadzieję) mechanikę GoWa znam od 2006r i tak sobie poczciwie noobię z ratio około 1.6

-do GoWa trzeba mieć talent i tyle

czasem gracze są gorsi niż boty, ale zdarza się, że ludzie grają na tyle dobrze, że nie ma jak do nich podejść...

Gearsy wymagają cierpliwości, trzeba porządnie dostać w dupę, żeby się nauczyć - ale naprawdę warto

na dedykowanych serwerach GoW UE / 4 to jedne z najlepszych multi generacji 

 

 

Znam mechanike, jak Gnasher siądzie i ktoś sie rozpryskuje przed moją facjatą to jest mega podjarka :) ale szczęście mi jakoś nie dopisuje... Czasem jest konkretny wpierdziel :) Mam Cię w znajomych i oglądam Twoje powtórki... mi takie akcje wychodzą raz na 100 meczy :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Ja ficka rozumiem. Zabawa na najwyższym poziomie trudności była całkiem całkiem, ale całą grę towarzyszyło mi uczucie deja vu. Nie oszukujmy się, formuła jest świeża przez dwie części i nie idzie tutaj wymyślić koła na nowo. Taki urok korytarzówek.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

ale ja jedynke mega szanuje, pisalem juz - gow1 miazdzy pod kazdym wzgledem chociazby pierwszy uncharted(ta seria zaczela byc super dopiero od dwojki) - po prostu po 2h wczorajszych z remasterem nie czuje podniety i tyle, a wrecz nudy, mozliwe ze dlatego ze to juz jednak kiedys skonczylem

 

dwojki, trojki, czworki nawet na sekunde nie widzialem na zywo wiec jak dojde do tych czesci to sie wypowiem, judgment olewam wg sugestii forumka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...