Skocz do zawartości

Dirt Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Przydatne porady jak jeździć lepiej w Dircie. Polecam :)

http://p(pipi)ingpro.com/tips-faster-stage-times-dirt-rally-racing-game/

 

 

Przejzyj sobie linka od White. Z tego co tam widzialem sa tam podane jakies ustawienia. Jak sie sprawdzaja w praktyce? Nie mam pojecia, ale poradnik wydaje sie byc konkretny wiec powinno cos zmienic

Odnośnik do komentarza

Wypuścili jakiegoś patcha i teraz nie mogę grać na kierownicy- zrobiła się bardzo mało czuła, w dodatku nie mogę zmienić ustawień ffb. Ktoś wie co się dzieje?

Mam ten sam problem z kierownicą Thrustmaster T150. Na forum codemasters jest już parę zgłoszeń z kierownicą T300. Mam nadzieję że szybko to naprawią, na razie skasowałem grę i zainstalowałem bez patcha.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko odnośnie "engineerów": nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale kupiłem tych najdroższych za ponad 40 tyś kredytów. Teraz pokończyły im się kontrakty i żeby przedłużyć z nimi umowę trzeba wydać tyle samo na każdego! Nie wiedziałem o tym wcześniej, więc moje pytanie brzmi czy zawsze z nimi przedłużać te kontrakty, czy lepiej kupić jakichś tańszych np. za 10 tyś i oszczędzić? Przecież i tak chyba nie potrzeba aż tak naprawiać fur, bo i tak nie osiągniemy dobrych wyników rozbijając je za bardzo. Dobrze rozumuję czy jestem lama?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko odnośnie "engineerów": nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale kupiłem tych najdroższych za ponad 40 tyś kredytów. Teraz pokończyły im się kontrakty i żeby przedłużyć z nimi umowę trzeba wydać tyle samo na każdego! Nie wiedziałem o tym wcześniej, więc moje pytanie brzmi czy zawsze z nimi przedłużać te kontrakty, czy lepiej kupić jakichś tańszych np. za 10 tyś i oszczędzić? Przecież i tak chyba nie potrzeba aż tak naprawiać fur, bo i tak nie osiągniemy dobrych wyników rozbijając je za bardzo. Dobrze rozumuję czy jestem lama?

 

Jeśli stać Cię na płacenie mechanikom, to ich trzymaj, jeśli zarabiasz za mało- wynajmij tańszych. Generalnie jeśli w miarę regularnie zajmujesz miejsca w pierwszej 5 to raczej nie będziesz miał problemów finansowych. :)

 

Szybkie pytanie, bo stoje przed sklepem xD

ten kod w pudelku jest na auto, czy tylko malowania?

Mówisz o Legend Edition? Jest tam kod na malowanie do Mini i darmowego mechanika. Bardziej wartościowym dodatkiem jest fajny film dokumentalny o Colinie oraz onboardy z różnych jego przejazdów. 

Edytowane przez _White_
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nom, racenet leży.

 

Ale za to po nowym patchu genialnie jeździ się na kierownicy. :) Moja T150 wreszcie reaguje jak należy. Precyzja, ffb- wszystko na najwyższym poziomie. Model jazdy na Pikes Peak również poprawiony, nareszcie jeździ się tam z przyjemnością, zniknęły dziwne zachowania samochodu przy stracie przyczepności. Teraz to jest kompletna gra. Szacunek dla Codemasters.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemanko, kilka pytanek bedzie (gram 4 tyg dopiero)

1. W karierze czy gdzies widać kolejność krajów w trakcie przechodzenia championschipa? chodzi mi o to bym wiedział przed rajdem i mógł wybrac auto pasujące mi do nawierzchni.

2. Chce zapisać sie do ligi - czy potrzebny playstation plus?

3. Jesli ustawię reczne właczanie wycieraczek to jakim przyciskiem sie je włącza i wyłącza w trakie jazdy?

4. Czy gdzies jest ustawienie ze przy kamerze z chełmu widać kierownice? Gram na padzie i widok wnętrza bez kiery troche przeszkadza.

5. W onlinne'owym zadaniu dziennym w kategori gdzie sie stawia własną kase widać gdzieś co i czym bedziemy jechać przed postawieniem tej kasy? Są kraje/auta w których czuje sie lepiej i stawiał bym wiecej a szkoda 200tys postawic np w monte carlo tylnionapedówką i wyleciec przez murek po kilometrze hehe. 

 

dla chetnych mój nick na PS4

Ash77PL

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.