Skocz do zawartości

Dirt Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Problem rozwiązany. Zauważyłem, że dźwięk nawet zarywał, nie tylko animacja, pomyślałem, że problem z doczytywaniem danych. Wpisałem w google i okazało się, że mój dysk Samsunga to jakaś wadliwa seria, która czasami zwalnia odczyt danych. Samsung przygotował jakąś appkę - zainstalowałem i działa wszystko na full detalach :)

Odnośnik do komentarza

 

....zapytam wprost. Jak z modelem jazdy(fizyka). Jakieś podejście czy tylko wesoła arkadia?

Są różne opinie o tym, jedni twierdzą że to full symulator, inni że nie ale arcadem to z pewnością nie jest. Jest trudno, szybko i bezlitośnie dla gracza :)
Czyli stary dobry Colin McRae z namiastka Richard Burns Rally?

e37ec0a55e3a2ba655dd7ee5334fc2b4.jpg

 

Ach te wspomnienia

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

....zapytam wprost. Jak z modelem jazdy(fizyka). Jakieś podejście czy tylko wesoła arkadia?

Akurat dzisiaj sobie pograłem trochę bo kolega mnie namówił, żebym spróbował. Pierwsze kilkanaście minut to moje zderzenie się ze ścianą przygotowaną przez Codemasters. Gra nie wybacza błędów, jest trudna, skillowa, a model jazdy jest wymagający i trzeba się go nauczyć co nie trwa pół godziny tylko wiele godzin.

Natomiast gwarantuję to, że jak się będzie ostrożnie jeździć, słuchać pilota, mieć oczy dookoła głowy to gra bardzo to zrekompensuje, bo ja miałem moment, że już chciałem klikać uninstall na steamie, ale jak się zastosowałem do rad wyżej to nagle minęła godzina nie wiadomo skąd, a ja czerpałem niemałą satysfakcję z uzyskania 2 miejsca w rajdzie co naprawdę nie jest takie proste jak się wydaje. :)

 

Kusi mnie własna kopia na PC i nie wiem czy się nie skusić, a na XO wezmę raczej na pewno. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wow O.o

 

 

Dlatego w gry rajdowe gram na padzie. Nie stac mnie na wymiane kierownicy raz na kwartal xD

Przed zblizajaca sie premiera zazdroszcze jednej rzeczy posiadaczom Xone - "elitarnego kontrolera". Z tymi lopatkami pod spodem, idealnymi do zmiany biegow, bylby dla mnie obowiazkowym zakupem w pakiecie z DIRTem. Cholera mam cicha nadzieje, ze Sony pokusi sie kiedys o wypuszczenie podobnego narzedzia 4 the players ;) No nic trzeba bedzie sie dostosowac do zmiany biegow za pomoca przyciskow X i O  <_< bo domyslam sie ze bez manuala raczej sie nie obejdzie. 

Odnośnik do komentarza

Dlatego w gry rajdowe gram na padzie. Nie stac mnie na wymiane kierownicy raz na kwartal xD 

Ee kierownica się tak szybko nie zużyje przy Dirt Rally. Najbardziej pracuje chyba przy driftowaniu np. w Assetto Corsa tyle że ja mam prawie 100h przegrane na serwerach drift i silniczki DFGT nadal w bardzo dobrym stanie :)

Ogólnie jak ktoś ma możliwość to polecam kierownice zamiast pada.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na moim lapciaku DiRT Rally śmiga na medium high, nawet pędząc 200kmh w walijskiej ulewie, a WRC5 tnie się na low bardziej niż emo w fabryce żyletek. :D

 

Fakt, DR jest wymagające, ale poświęcony na naukę czas rekompensuje z nawiązką. Dziwi mnie tylko, ze system zniszczeń jest tu gorszy niż w pierwszym Dirtcie, gdzie specjalnie robiło się kraksy, aby w slow-mo oglądać koziołkujące auto, z którego odpadają części.

Szkoda, że w sumie contentu jest troche mało, ale czekam na wersję na PS4.  

Odnośnik do komentarza

Dlaczego ta gra wyszła na PC tylko w wersji cyfrowej? Szkoda mi 140zł na coś, czego nawet nie mogę postawić na półce.

 

early access w pudełku  :yao: tego jeszcze nie grali chyba?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Już prawie udało nam się osiągnąć 1080p i 60 klatek na sekundę na PS4. Mamy trochę kłopotów, aby zrobić to samo na Xbox One, ale sądzę, że nam się uda. Na PS4 zrobienie tego jest trochę łatwiejsze, ale nie znaczy to, że nie zrobimy wszystkiego, co się da, aby posiadacze Xboksów mieli dokładnie te same doświadczenia.

 i gameplay z PS4.

http://www.pssite.com/news/47530/ponad-10-minut-bezposredniej-rozgrywki-z-dirt-rally.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...