Skocz do zawartości

Bloodstained: Ritual of the Night


Alastor84

Rekomendowane odpowiedzi

 

https://ksr-video.imgix.net/assets/019/665/379/14f56cd7df01af853d48a064c31f66a0_h264_high.mp4

 

art-006.jpg

Klimat w tej grze będzie prawdopodobnie "lekki". Jasne będzie "demoniczny zamek"/mnóstwo potworów ale jak widzę te dziwne stroje (ostatnie aktualizacje), część postaci/potworów to jakoś mój "umiarkowany entuzjazm" maleje. Ostatnio zbyt często Igarashi dzieli się z nami "pierdołami". 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

2 może 3 godzinki. Gra mocno czerpie z C3 przełączając się między 4 postaciami każda ma swoje zalety i wady, jest też wiele dróg by ukończyć levele, są ukryte pomieszczenia, są znajdźki które polepszają HP, siłę, def, mp. Mój jedyny zarzut co do gry to, że pod koniec trudność praktycznie nie istnieje bo po śmierci wszystkich postaci cofa nas do checkpointa, gdzie można podnieść x1 continue i tak do usranej śmierci aż się nie przejdzie xd Nie cofa nam niczego, licznik punktów nawet rośnie. Można też cofnąć się do poprzednich poziomów ale wtedy gramy od niego a to co dokonaliśmy na następnych chyba jest czyszczone.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.05.2018 o 16:59, Dr.Czekolada napisał:

2 może 3 godzinki. Gra mocno czerpie z C3 przełączając się między 4 postaciami każda ma swoje zalety i wady, jest też wiele dróg by ukończyć levele, są ukryte pomieszczenia, są znajdźki które polepszają HP, siłę, def, mp. Mój jedyny zarzut co do gry to, że pod koniec trudność praktycznie nie istnieje bo po śmierci wszystkich postaci cofa nas do checkpointa, gdzie można podnieść x1 continue i tak do usranej śmierci aż się nie przejdzie xd Nie cofa nam niczego, licznik punktów nawet rośnie. Można też cofnąć się do poprzednich poziomów ale wtedy gramy od niego a to co dokonaliśmy na następnych chyba jest czyszczone.

Nie chce spoilerować ale dziś odkryłem fajną rzecz i gra zrobiła się na prawde trudna (i nie chodzi mi o nightmare mode). Owszem, pierwszy walktrought tej gry to dla fanów nesowych castlevani kaszka z mlekiem. Warto pokombinować, myślę że ta gra ma wiele jeszcze sekretów.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...