Skocz do zawartości

DC's Legends of Tomorrow - 2015 - The CW


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

ano, z finałem się postarali. Że też chociaż połowa odcinków całego sezonu nie mogła tak wyglądać. 

 

 

Vandal skreślony, Snart z 2013 raczej nie zostanie członkiem ekipy, a Kendra i ten jej chłoptaś podziękowali za służbę

Czyli prawie wszystkie denerwujące postaci z głowy. :banderas:

W takim wypadku z umiarkowanym optymizmem wypatruję drugiego sezonu.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 258
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To jest tylko adaptacja, więc sobie przeróżne konfiguracje mogą wymyśleć.

 

Już dawno temu zrezygnowałem z podejścia- 'no przecież to taki i taki team to musi być w nim x oraz x!'.

 

Tv universe się zdaniem włodarzy w Warner Bros gryzie z filmowym, ludzie będą mylić dwie albo więcej wersji tych samych postaci, to jest jak jest.

 

Trzeba przełknąć i mieć nadzieję, że seriale te będą przynajmniej trzymały poziom.

 

Na mini justice league z udziałem Supergirl, Arrow, Flasha i LoT czekam ogromnie.

Odnośnik do komentarza

Póki nie ma widoków na film kinowy z GL to ja mam jednak nadzieję na TV, bo potencjał jest spory (a jest w kim wybierać, nie musi być przecież Hal Jordan), a wystarczyłby jako gość żeby zobaczyć na ile się sprawdzi. No nic, pożyjemy zobaczymy, co do Flasha to też ludzie byli sceptyczni jak to w TV pokazać żeby oczy nie bolały a się udało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Uff, skończyłem. Ze trzy odcinki bardzo dobre. 2 ostatnie i z Jonah Hex'em. Odcinek z Arrowem średni. Inaczej to sobie wyobrażałem no i mogli się lepiej postarać z charakteryzacją Ollie'ego. Para Hawkman & Hawkgirl słabo i to bardzo. W sumie to tylko trójka Rip, Sara i Mick dali radę. Snart mnie nie przekonuje. Wentworth mógłby trochę poczytać o postaci jaką gra. Heat Wave to miłe zaskoczenie. Dominic świetnie wypadł w roli. 

Co do finału to bardzo dobry choć mogli naprostować origin:

Vandal nie ginie tylko wywala go do prehistorii i czyści pamięć.

 

Ogólnie to za dużo odcinków, dramy i pomysłów z dupy. Skrócić 2 sezon ale napakować go odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

https://www.youtube.com/watch?v=hUrbrdZj-I4

Hmm...

Drugi sezon zadebiutuje 13. października. Ponoć ma uderzać w nieco poważniejszy\mroczniejszy klimat niż poprzedni. Potwierdzono powrót Hakmana i Hawkgirl, a w pierwszym odcinku gościnnie wystąpi "teraźniejszy" Green Arrow. Tylko ten Darhk na trailerze budzi złe skojarzenia...  :bad:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Pierwsze dwa odcinki naprawdę dobre. Co jak co ale Legendy potrafią wbić się na imprezę z przytupem. Wprawdzie mają jeszcze problem z scenami walki gdzie uzbrojeni po zęby naziści nie strzelają tylko wbiegają w grupę dostając baty. Cała reszta? Bardzo dobrze.

Świeże spojrzenie na JSA no i sojusz Dharka z Reversem zwiastujący Legion of Doom. No i 2 odcinek goty. Mocno pachniał wstępem do Avengers 2 (wjazd na kryjówkę von Struckera) tyle, że Hulk był po przeciwnej stronie, hehe

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.