Skocz do zawartości

DC's Legends of Tomorrow - 2015 - The CW


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kruca, już finał? :( 

 

Co do ostatnich dwóch odcinków to fajne. Rory dostarcza, Wally jest od biegania i nic poza tym, Sara i Ava idące w ślinę piękne, reszta taka se. Jeżeli to już finał to trochę bieda z wątkiem Mallusa o którym nic nie wiemy.  Za to kilka scenek goty. Pogrzeb Axela chociażby. No i Lady Death w Legendach? Yes, please. Poproszę też w oryginalnym stroju :wub: Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj obejrzałem 4x18 i gdyby nie był to finał to powiedziałbym, że zajebisty odcinek, a tak wyszło tylko spoko. 

Spoiler

Malice to jakaś kpina, a nie potężny demon czasu, który był zapowiadany przez cały sezon.

Miejmy nadzieję, że wątek z końcówki będzie lepszy w czwartym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Mnie tam się finał podobał. Ale nie przez epickość walki z głównym złym (bo tego nie było) ale przez całą resztę co jest właściwie rdzeniem Legend. Banda outsiderów, którzy niosą chaos wszędzie gdzie się pojawią. Płakałem jak dziecko przy dwóch ostatnich odcinkach.

Spoiler

One linery Rory'ego ("Do we make a baby?", "Worst orgy ever"), cameo Baracka, tfu, Barry'ego i Johna Noble no i odniesienia do Ghostbusters. Przez chwilę naprawdę myślałem, że pojawi się Piankowy Marynarzyk :pawel: Fajne poświęcenie Ripa. Jak znam życie pojawi się jeszcze, a jeśli nie on zawsze można wrzucić Buster Golda.

Ale jest racją, że Mallus czy raczej

Spoiler


Spoiler

Malice

to troszkę beka. Już pomijam fakt, że jedyna postać o tym imieniu w DC Comics jest kompletnie inna niż przedstawiają ją w legendach. A szkoda bo furtka do Trigona i powiązań z Tytanami aż stała otworem.

 

Wyczuwam tutaj brudne i tłuste paluchy włodarz DC jak to miało miejsce z Deadshotem i Waller z Arrowa bo film, a tutaj bo serial się szykuje. Chociaż jak Constantine powiedział: "Gate is open" więc jest jeszcze szansa. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Oficjalne? Bo coś nie halo. Nie ma Kid Flasha (to akurat na plus :rayos:) i czy Amaya nie wraca na afrykańską wieś? No i nie ma Avy, a ma być series regular.Opis taki se.

Spoiler


Cytat

Po pokonaniu demona Mallusa za pomocą wielkiego wypchanego zwierzaka, zwanego Beebo, Legendy są gotowe spuścić nieco z tonu. Sara (Caity Lotz) i jej drużyna dołączają do Avy Sharpe (Jes Macallan) i Biura Czasu, by posprzątać pozostałe anachronizmy. Ich praca się wydaje być dość prosta do wykonania, dopóki do akcji nie wkracza Constantine (Matt Ryan), który ostrzega ich, że rozwiązując jeden problem, stworzyli sobie nowy, jeszcze większy kłopot. Kiedy Legendy pozwoliły na załamanie czasu po to, by uwolnić, a następnie zniszczyć Mallusa, bariera między światami została osłabiona. Historia jest teraz zainfekowana tzw. „Fugitives” - magicznymi stworzeniami z mitów, bajek i legend. Tacy ludzie jak Constantine poświęcili wiele czasu, by oczyścić czas z tych stworzeń, ale teraz powróciły i zaczynają siać zamęt. Jako, że Biuro Czasu nie ufa magikom, ale jednocześnie nie jest przygotowane na walkę z magią, Legendy muszą współpracować z waszym ulubionym demonologiem, by przywrócić historię do porządku. 


 

Szablon taki sam w każdym sezonie. Coś jak gry Ubi: idź, wyczyść lokację ze znajdziek/pokonaj przeciwników, pokonaj bossa lokacji, odblokuj nową lokację, powtórz. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Info z comic conu.

Do obsady wraca Richardson-Sellers ale nie jako Amaya tylko inna postać imieniem Charlie. Będzie magiczną postacią pochodzącą z wyrwy która powstała po pokonaniu Mallusa. Ponadto nie będzie żadnej wersji Snarta w nowym sezonie (i dobrze) ani Firestorma (wiadomo).

Z ciekawszych informacji to obsady dołącza też Tom Willson (Biff z BttF) jako ojciec Nate'a.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Było do przewidzenia jak ogłosili, że niby jest bi. Ostatnie odcinki niemal wprowadzają bestiality. Swoją drogą niech ubiją Azjatkę jak najszybciej. Ja pierdzielę, nie myślałem, że może być ktoś napisany gorzej niż Rose z SW8. Przy niej nawet Gary nie w(pipi)ia tak bardzo.

Problem jest nieco głębszy bo teraz każdy odcinek ma jedną i tą samą konkluzję i spodziewam się, że w finale sezonu znów pokonają przeciwnika trzymając się za ręce. Ileż można.

Ten sezon jest pełen skrajności. Od żenujących scen aż po mocarne akcje jak teksty Heat Wave'a oraz

Spoiler

Serial

Spoiler

Killer

Spoiler

Muppet

Spoiler

Stein :D 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

William gej? Mam jeszcze jeden odcinek Arrowa przed crossoverem. Myślałem, że będzie kręcić z córką Wild Doga. Beka. Swoją drogą wyczuwam zmianę głównej postaci w kolejnym sezonie. Flasha już nie oglądam. 

A z Constantinem to tylko mydlenie oczu z byciem bi właśnie dla tego wątku z jego koleżką.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...