Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie w Lublinie


Rekomendowane odpowiedzi

@sprite Ja robie w sobote takie mini urodzinowe kameralne spotkanko także spokojnie można połączyć siły. Zarezerwuje gdzieś lokal i dam znaka na dniach gdzie(gdzieś w centrum of course). Będzie tam kilka osób które już znacie (byli wtedy razem z nami na pierwszym spotkaniu) i kilka których nie znacie (ale to oczywiście gracze bo tylko z takimi trzymam : D Czyli z dwóch mniejszych gey party zrobimy jedno ciut większe! :wio:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No 13 kwietnia tak jak mówiłem pasuje. Napiszcie kto wbija bo jak się okaże, że chce przyjść 10 typa to może być tłok i trzeba będzie jakiś limit ogarnąć jak robił to Czezky  :ermm: Biorąc pod uwagę liczbe osób na poprzednich spotkaniach nie przewiduje takiego tłumu ale kto wie.

 

Pomyślę w co można pograć bo mam tego trochę na Steamie. Przez steam linka na tv oczywiście to pójdzie. Jest też mała szansa, że uda mi się ogarnąć Vive na ten wieczór żeby każdy mógł sobie np Superhota w VR obczaić ale jeszcze nic pewnego bo będę musiał znajomego przekonać :shotgun:

Będziemy potrzebować aby ktoś 2 pady do PS4 jeszcze wziął (ja mam 2 tylko) w razie jakbyśmy mieli coś na 4 do pogrania.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Kosmos napisał:

Wpis, ale u mnie pewnie jakieś dwa piwka albo troszkę łychy, bo wczoraj mnie tak kac zniszczył, że odechciało się chlania na najbliższy czas. 

Ziomeczku, do tego zlociku jeszcze jest 3 tygodnie. Naładujesz baterie i łycha albo wódeczka za ten czas + dobra szamka wejdzie jak złoto. Kwaśniewski wyjaśnia.

 

z19289092Q,Memy-o-Kwasniewskim.jpg

Edytowane przez sprite
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Ja wolę whisky, ale jak wszyscy rzucą się na wódę to nie ma problemu żeby preparacik wjechał :nosacz3:

3. Pizzucha albo burgersony IMO. 

4. Streamka można odpalić. Plebiscyt muzyczny i djka to warunek.

 

 

Hum, Chmurczens, Kosmos, Giger potwierdzali obecność. @Ryo-San a Ty jak tam mordeczko?

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

@Hum

1. Ja też za łychą jestem.

2. Orla 5

3. Tak jak Sprite napisał, zamówimy pizze albo burgery myśle. Chyba że będziemy walić wóde, wtedy tylko kebab od prawdziwego polaka pasuje:nosacz3:

4. Djka jest, grac można, wszystko podłaczone bo korzystam na codzień. Zasad tego plebiscytu nie znam ale jak mam przygotowac jakąs konkretna muzykę to dajcie znać.

 

Ok czyli co, 6 osob wbija? Chyba będzie akurat na limit komfortowego picia bez koniecznosci przytulanek i siedzenia na kolanach.

 

@Ryo-San problem taki że do PSVR trzeba mieć PS4 pro, ja mam biedaka.

 

Jest na razie jedna awaria, bluetooth mi sie z(pipi)al na płycie glownej. Kupiłem taki mały adapter na usb ale ma zasięg tylko w pokoju, dalej nie sięga. Znacie jakiś konkretny adapter bluetooth do PC żeby mi pady przez sciane łapał?

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...