Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie w Lublinie


Rekomendowane odpowiedzi

Miło było was gościć panowie, myślę, że wieczór przebiegł całkiem przyjemnie :D

Wielkie podziękowania dla @Ryo-San za ogarnięcie VR! :lapka: Ta technologia za każdym razem zadziwia. Poważnie myślę nad zainwestowaniem w google po dzisiejszym wieczorze ale może dlatego że jestem pijany i spalony cyfrowym ziołem. Wytestuje to przez kilka następnych dni za co jeszcze raz wielke dzięki Ryo i podejme decyzję czy brać!

 

Część wolnego czasu w ciągu kilku najbliższych dni poświęcę na ogarnięcie nagranego materiału, myślę że będzie warto :rayos:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A wszystko zaczęło się od jakiegoś gównianego dema z playroomu xD Łycha, wóda, browary, chmurkowy elektronik - co tam się działo O.O 

Ten zlocik był "trochę" inny niż poprzednie lol. Dzięki panowie za wczoraj a w sumie to za dzisiaj bo jak pacze to po sałate dzownilem o 2:22! Piękna pszczoła!! @UberAdi będziesz dzisiaj w domu? Wpadłbym jakoś późnym popołudniem po kabel HDMI bo kurcze przez tą pierdołe nie będę mógł odpalić dzisiaj Dedeżą 2 :( a i pada chyba też zostawiłem. Btw kto płacił za hambugsy? Ile tam wyszło na głowę?

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

A wszystko zaczęło się od jakiegoś gównianego dema z playroomu xD Łycha, wóda, browary, chmurkowy elektronik - co tam się działo O.O 

Ten zlocik był "trochę" inny niż poprzednie lol. Dzięki panowie za wczoraj a w sumie to za dzisiaj bo jak pacze to po sałate dzownilem o 2:22! Piękna pszczoła!! @UberAdi będziesz dzisiaj w domu? Wpadłbym jakoś późnym popołudniem po kabel HDMI bo kurcze przez tą pierdołe nie będę mógł odpalić dzisiaj Dedeżą 2 :( a i pada chyba też zostawiłem. Btw kto płacił za hambugsy? Ile tam wyszło na głowę?


Uuuuuu jednodniowy detoks. Bądź silny.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ryo-San napisał:

@Kosmos jak Adi sobie potestuje VRa to możesz śmiało od niego zawinąć na testy do siebie żeby na spokojne sobie wszystko sprawdzić i przede wszystkim na trzeźwo xD 

 

Oo dzięki, chętnie ponakuviam w superhot :obama: Jedynie w pierwszy tydzień maja mnie nie ma, wiec jeśli to nie za pozno to gdzieś po tym terminie bardzo chętnie :) 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

@chmurqab @Hum @giger_andrus  @Ryo-San  @UberAdi @ASX @sprite

 

Jakiś zlocik podczas tej cudownej pogody? Jeżeli o mnie chodzi to pasuje mi dopiero ostatni weekend czerwca i pewnie cały lipiec (ewentualnie środa 19.06, następnego dnia jest święto) . Ale warto już wcześniej coś ustalić. 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...