Skocz do zawartości

Dlaczego jest pomijany Shiva w alei zasłużonych?


Łuku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwielbiałem kącik sportowy (wpadki Szpakowskiego, taktyki, nowinki) i recenzje PES-ów :-)

 

kiedyś był taki tekst w którymś PE (coś w tym stylu, nie pamiętam który nr)

 

Shiva i chyba Kali weszli do redakcji po imprezie (przyjęcie praktykantów, czy coś) i próbują budzić Rasputina, śpiącego na redakcyjnej wersalce (ostro musiało być  :whistling: )

 

- kto ty jesteś (pyta Shiva)

- Rasputin (i powtarza to z "uporem maniaka")

- ty, ale Rasputin nie żyje od 100 lat

- a może nawet od 200-stu - dodał Kali :D

 

coś w tym stylu

Edytowane przez Łuku
Odnośnik do komentarza

Te nie do końca legalne tematy to śmiech na sali. Za wczesnego PSX Extreme takich tematów nie pomijano, dopiero potem zaczęto je omijać, a prawda jest taka, że większosć jechała na piratach. Tylko teraz to temat tabu. Nie chce nikogo oczerniać bo nie wiem kto to dokładnie był, ale ktoś ze Śląska z miasta jednego z redaktorów sprzedawał mi piraty, nawet na mail dostałem całą rozpiskę czego i za ile ma, na najróżniejsze konsole. Tylko, że nie mam już żadnych danych na ten temat. Wziąłem kilka tytułów ofkoz.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Yokho i Teruo pisywali jeszcze jakis czas po setnym numerze (2005 rok jakos?). I z tego co pamietam to raczej skupiali sie na modach/przerobkach konsol z wczesniejszych generacji niz ps2. Raczej tematyka i zainteresowanie tematem sie spralo niz kogos nagle tknelo sumienie. Identycznie jak z kacikami. Pojawil sie yt, spadlo zainteresowanie to wylecialy, a nie dlatego, ze propagowaly przemoc czy prowadzenie po pijaku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ural -chyba to było na Punkgamer.- nora prowokatora.

Yohko i Teruo- koncentrowali się , jak zauważył Mejm na ciekawostkach z emu sceny. Nie promowali piractwa. Informowali o sukcesach hakerów łamiących zabezpieczenia. Pamiętam ich kurs Basic na GBA w Poradniku.
Pamiętacie grę o redakcji PE tworzoną przez Wajpera na GBA ?

Lubiałem Pingu ( Pingwin) w Okiem Maniaka.
Shiva- chyba nie był określony tekst który splagiatował.

Odnośnik do komentarza

Ural -chyba to było na Punkgamer.- nora prowokatora.

Pamiętacie grę o redakcji PE tworzoną przez Wajpera na GBA ?

 

Czytalem prowokatora a dopiero potem jakos dotarla do mnie informacja, ze to Ural xD

 

Tja, miala byc gra na GBA, Mendrek pisal scenariusz...

Odnośnik do komentarza

Yokho i Teruo pisywali jeszcze jakis czas po setnym numerze (2005 rok jakos?). I z tego co pamietam to raczej skupiali sie na modach/przerobkach konsol z wczesniejszych generacji niz ps2. Raczej tematyka i zainteresowanie tematem sie spralo niz kogos nagle tknelo sumienie. Identycznie jak z kacikami. Pojawil sie yt, spadlo zainteresowanie to wylecialy, a nie dlatego, ze propagowaly przemoc czy prowadzenie po pijaku.

Pisali o emulacji, hackowaniu, modchipach. I jak tu Sony Polska ma się reklamować, jak obok piszą o modchipie Messiashu na PS2. Stąd dział usunięto.

A Nora Prowokatora - dobrze mi się to oglądało, śmieszyło mnie, było chamskie i jednocześnie ciekawe. Ural na te odcinki, brał kasę od Ściery, bo za darmo tego nie robił. To mnie trochę zasmuciło, bo myślałem, że jednak robi to dla satysfakcji, a nie kasy, no i wszystko padło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ural -chyba to było na Punkgamer.- nora prowokatora.

Pamiętacie grę o redakcji PE tworzoną przez Wajpera na GBA ?

 

Czytalem prowokatora a dopiero potem jakos dotarla do mnie informacja, ze to Ural xD

 

Tja, miala byc gra na GBA, Mendrek pisal scenariusz...

 

Nawet była mini-gierka a'la Frogger. Dżujo miał za zadanie przejśc przez ulicę, do żabki po PE. Chyba w menu było coś takiego; 

klawisz a - uruchom grę

klawisz b - nie działa - brak budżetu,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.