Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Fabuła - różne możliwości, zakończenia


Rekomendowane odpowiedzi

 

Panowie czy warto

brać do pomocy z Dzikim Gonem w Kaer Mohem oddział Cesarza? Od początku jestem przeciw Cesarstwu i nie nam zamiaru oddać im Ciri, ale nie chce żeby przez taki wybór w jakiś sposób sobie popsuć zakończenie:)

 

 

Cesarz nie przyśle nikogo.

 

 

 

Nawet jeżeli przystanę na jego warunki pomocy?

 

Odnośnik do komentarza

Największe są chyba 100. Mam 160 pojemności i nigdy nawet do 80 nie doszedłem. I raczej nie ma nigdzie skrytki. Jedynie kuń.

kurde dopiero co robie pierwsze fabularne questy w novigradzie a już jestem rpzepełniony, bedzie masakra

 

dobrze chociaż że na koniu można jeździć normalnie gdy jest sie przeciążonym. i z tego co zauważyłem w trakcie walki też mozna robić uniki itp, mimo że poza walką nie da sie biegać

Odnośnik do komentarza

Heh

po znalezieniu Ciri myslałem że grand finale

a tu rollecoaster uczuciowy. Się popłakałem w dwóch momentach

znalezienie Ciri i śmierć Vesimira

. Jak ktoś czytał książkę nie ma możliwości żeby szczególnie pierwsze nie złapało za serce. Genialnie wyreżyserowane sceny.

 

Swoją drogą myślałem że to koniec a tu dalej i dalej :D

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To że zakończenie zależy od szybkiego wybierania dialogów to jeden z jej minusów.Możemy sobie pomyśleć że "ta" opcja dialogowa będzie ok, aż tu nagle jest przeciwieństwo dobrej sytuacji, i zmiana zakończenia o 360 stopni.Co do romansów to z Triss nie miałem żadnej okazji bo pozwoliłem jej odpłynąć.A oto moje zakończenie:

 

Zakończenie nr.2 czyli Ciri żyje i zostaje Wiedźminką.Radowid ginie a Nilfgaard tworzy Temerię jako lenno.Jeżeli chodzi o romanse to wybrałem Yen.Królową Skellige zostaje Cerys.

 

 

Czy ktoś miał zakończenie nr.3 ? (Ciri zostaje cesarzem)

Aby to osiągnąć trzeba w pewnym momencie zaprowadzić Ciri do cesarza.A potem grać jak na dobrą karmę.

 

Po skończeniu gry czuję... pustkę.Jakby coś ze mnie uciekło.To onzacza że muszę zacząć grę od nowa :D

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Ok co do zakończenia to miałem chyba najlepsze z perspektywy geralta ale nie dla świata

Ciri została Wiedźminką , Geralt z Yen razem uciekli od zgiełku polityki, Keira z lambertem, Dijkistra martwy a temeria lennikiem nilfgardu, Emhyr rządzi , Radowid martwy, loża przywrócona.


Nie wszystkie rzeczy potoczyły się tak jakbym chciał i nie ma w zakończeniu rzadnej wzmianki o loży i przede wszystkim o tym co filippa i triss robią. Zakładam że filippa została doradczynią cesarza a triss w kovirze.


 

 

 

Tak czy siak zakończenie bardzo satysfakcjonujące i łzy poleciały. Na pewno lepsze od zakończenia dragon age czy mass effect :)

Odnośnik do komentarza

Obecnie na Skellige mam znaleźć jakiś

kamień słońca i odbić czarodziejkę z nilfgardzkiego statku. Byłem już z Ciri i Yen w kryjówce Avallac'a

czyli mogę się już spodziewać zakończenia po tych questach? Będzie to zapewne jakoś zasygnalizowane przy dojściu do momentu bez powrotu?

 

I jeszcze pytanie odnośnie zakończenia - słyszałem, żeby uzyskać jak 'najlepsze' należy zwracać uwagę na

dialogi z Ciri.

 

Faktycznie mają one tak duże znaczenie? O ile się da - to proszę o odpowiedź bez spoilerów wydarzeń:)

Odnośnik do komentarza

Tak te dialogi szybkiego wyboru z Ciri to podstawa do otrzymania jednego z 3 zakończeń. Często wybór wydaje się nie mieć żadnego znaczenia przez co zakończenie to totalny random.

 

I tak, jesteś w momencie pod sam koniec. Ziomek na statku będzie się pytał,czy chcesz wyruszać, bo może nie być powrotu. Brak powrotu to bzdura,bo obojętnie jakie trafisz zakończenie gra cofnie Cię bezpośrednio do momentu przed ostatnim zadaniem.

Odnośnik do komentarza

 


- rzucanie sniezkami
- rozbierducha w kryjowce elfa
- niewziecie nagrody za znalezienie ciri albo w ogole brak wizyty u cesarza z ciri
- pomoc w organizacji pogrzebu dla skjala



tyle wystarczy zeby otrzymac najlepsze zakonczenie

swoją drogą ciekawe co by bylo

gdyby ciri dowiedziala sie, co z jej skjalem robila yen xd liczylem na opcje szpagatu, bo yen to przeze mnie znienawidzona postac juz od pierwszego zbioru opowiadan, ale niestety nie dalo sie. musialem sie nacieszyc dialogiem "czar prysl" po uwolnieniu dżina :D

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

 

 

- rzucanie sniezkami

- rozbierducha w kryjowce elfa

- niewziecie nagrody za znalezienie ciri albo w ogole brak wizyty u cesarza z ciri

- pomoc w organizacji pogrzebu dla skjala

 

 

 

Wizyta u cesarza = ciri zostaje cesarzem (chyba) więc trza zdecydować odnośnie przyszłości Ciri.

 

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...