Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Zadania poboczne, poszukiwania, zlecenia, handlarze


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś pomógł dziewczynie będącej u zielarki w białym sadzie - dając jej eliksir i chciałby się dowiedzieć o jej dalszych losach, to polecam odwiedzić

Nilfgardzki obóz w Velen.

 

Wgłębiając się w zadania poboczne takie smaczki można spotkać na każdym kroku, nigdy nie wiemy co spotkamy w następnej wiosce lub na szlaku. Coś niesamowitego. 

Odnośnik do komentarza

Zadanie poboczne 'Ostatnie Życzenie' :banderas:

Czułem ogromną satysfakcję mogąc w końcu

kopnąć w zad tą sukę Yen. Co by się działo i jakie życzenie by wypowiadała, jeżeli Geralt by się nie zgodził na zdjęcie z nich tego uroku z poprzedniego ostatniego życzenia?

 

Odnośnik do komentarza

Zadanie poboczne 'Ostatnie Życzenie' :banderas:

Czułem ogromną satysfakcję mogąc w końcu

kopnąć w zad tą sukę Yen. Co by się działo i jakie życzenie by wypowiadała, jeżeli Geralt by się nie zgodził na zdjęcie z nich tego uroku z poprzedniego ostatniego życzenia?

 

 

A ja na odwrót zrobiłem :D Książki jednak zobowiązują :)

 

@Hav3n

 

 

Novigrad jak wchodzisz do gnijącego zaułka po lewej. Sprzedawca w małym sklepiku. To tam gdzie pierwszy raz triss spotykasz.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Kończą, przecież tych ogłoszeń nie ma nieograniczonej ilości

 

e: chodzi mi o to, że możesz mieć wrażenie, że się generują losowo właśnie przez ogłoszenia/listy bo wyczyścisz sobie jakąś strefę a potem za jakiś czas znowu się ? pojawi bo coś przeczytałeś

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

w skrócie nie ma randomowych zadań powstających na bazie skryptu jak np w gta 5 ze jedziemy a tu złodziej z torebką

 

każdy znak zapytania jest niepowtarzalny i tworzony specjalnie - tak samo ciekawostka - mapa gry była tworzona ręcznie - każdy element umieszczany przez deva ręcznie a nie na zasadzie gierek ubi - "opcja zrób wioskę w kreatorze"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...