Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Zadania poboczne, poszukiwania, zlecenia, handlarze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

 

Mniej wiecej na Poludniowy zachód od Groty Smokobójcy spotkałem grupke bandytów i pare ciał wieśniaków. Mignał mi złoty wykrzyknik oznaczający quest ale raz dwa mnie zaatakowali i zgineli. 

Szukanie zmysłami wiedźmaka nic nie daje, żadnego key itema nie znalazłem przy ciałąch.

 

Czy to jakiś randomowy quescik czy cos z(pipi)ałem ?? 

Mapka dla klarowności. 

 

bGCU2WG.jpg

 

 

 

Wrzucam w spoiler żeby sie nikt nie przywalił. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

dla mistrzowskiego kowala jest osobny quest, z pierożkami :)

 

 

/

coś mi tu nie gra - mam 22 lvl, robiłem quest na wyspach, przy okazji zacząłem wypełniać inny - stała bestia, to ubiłem. Zadanie z nią związane było na czerwono, z czaszką, czyli ponad mój poziom. Jakie było moje zdziwienie, gdy za byka dostałem tylko słaby miecz-unikat na lvl 17. dlaczego tak słabo ja się pytam?

 

Czy zadania na zbyt wysoki poziom są podobnie liczone jak te za zbyt niski (czyli dostajemy ochłapy?)

Odnośnik do komentarza

jak miecze, to kowal a nie płatnerz. I takiego znajdziesz w novigradzie/oxenfurcie

 

Edit: fakt, banny mówi o innym queście, ale iecze gryfa zrobi ci "zwykły" kowal czeladnik w novigradzie albo w oxenfurcie

 

Czyli to musi być kowal czeladnik tak ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Może polecę trochę noobowskimi pytaniami ale trudno:
Jak wygladą sprawa z tablicami ogłoszeń?

Wyczyściłem póki co wszystko w Białym Sadzie i trafiłem na ziemię niczyją, mam się skontaktować z agentem i w pierwszej wiosce była tablica ogłoszeń.

W jednym listów był tekst że koleś poszukuje kogoś do przeprowadzenia go poza Velen. Jak wziąłem wszystkie ogłoszenia to tylko mi się włączyła opcja że jest zadanie "Dzikość Serca", coś robie źle czy z tych tablic ogłoszeń nie zawsze jest kilka zadań?

A i teraz drugie pytanie - po jakimś czasie gry mogą się pojawić w Białym Sadzie dodatkowe zadania czy jak zrobiłem wszystkie poboczne i te znaki zapytania to nic się już nie pojawi?


 

Odnośnik do komentarza

Może polecę trochę noobowskimi pytaniami ale trudno:

Jak wygladą sprawa z tablicami ogłoszeń?

 

Wyczyściłem póki co wszystko w Białym Sadzie i trafiłem na ziemię niczyją, mam się skontaktować z agentem i w pierwszej wiosce była tablica ogłoszeń.

W jednym listów był tekst że koleś poszukuje kogoś do przeprowadzenia go poza Velen. Jak wziąłem wszystkie ogłoszenia to tylko mi się włączyła opcja że jest zadanie "Dzikość Serca", coś robie źle czy z tych tablic ogłoszeń nie zawsze jest kilka zadań?

 

A i teraz drugie pytanie - po jakimś czasie gry mogą się pojawić w Białym Sadzie dodatkowe zadania czy jak zrobiłem wszystkie poboczne i te znaki zapytania to nic się już nie pojawi?

 

 

 

 

1. Jedź z koksem dalej i się nie przejmuj. W Velen jest tona tablic ogłoszeń z wieloma zadaniami i znakami zapytania. Po prostu bierz wszystko co jest na tablicach, a mapa sama się zapełni.

 

2. W ogóle. Wracasz tam jeszcze tylko w prologu.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Robię questa w burdelu i burdelmama nie chce współpracować.

Dokładnie to zadanie:

http://www.miastogier.pl/wiki,strona-1059,smiertelne_rozkosze.html

Źle rozwiązałem gadkę z burdelmamą i po prostu mam coś znaleźć, ale nie widzę żadnych perfum. Bzykałem sięz każdą z trzech i nic fabuły nie ruszyłem. Chodzę po burdelu i nic. I tak od wczoraj :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...