Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Zadania poboczne, poszukiwania, zlecenia, handlarze


Rekomendowane odpowiedzi

znaki zapytania to miejsca konkretne i one nie są losowe

 

ale mam wrażenie ze niektóre "mikro questy" mogą być losowe, czyli wykrzykniki - czasem pod nimi jest minimalny quest - np pogadać z chłopem i dać mu chleb albo obronić kogoś przed złodziejem. nie wiem czy one są losowe ale są tak malutkie że mogą być losowe na zasadzie losowych zdarzeń z RDR

Odnośnik do komentarza

ehhh cos czuje, ze ostro zyebalem jedna decyzja w subquescie z starym znajomym z W2

Letho :(

niby jego zakonczenie ok ale cos czuje, ze beda konsekwencje mojego wyboru 

 

btw wczoraj wyslano mi quide wiec moze i nawet dzis bede posiadaczem 600stronnicowej skarbnicy wiedzy o tej czesci ;)

Odnośnik do komentarza

Musisz walczyć tylko w yrden i pilnować, żeby go odnowić jak tylko uzupełni się wytrzymałość. Staraj się stać na krawędzi i poczekać, aż podleci blisko, wtedy 2-3 ataki max i znowu na krawędź. One tracą bardzo dużo HP jak wyjdziesz poza znak. Jak się rozproszy na 3 to wtedy szybko wybiegasz i starasz się je ubić jak najszybciej, żeby nie zdążyła się zregenerować.

Odnośnik do komentarza

Mnie tez rozwalala na 3-4 ciosy ale udalo sie za pierwszym razem. Chociaz po poczatkowym obrywie musialem pokrążyć na okolo by zregenerowac zycie. Potem staralem sie trzymac z daleka i walic yarden i czekac na nią az wejdzie i zadawalem ze 2 ciosy i odskakiwalem bo serio mozna oberwac

 

 

btw czytajcie wszelkie książki niektore z nich odblokowuja wiedze na temat potworów w bestiariuszu. Tych z ktorymi jeszcze nie walczylismy. To bardzo przydatne wiedziec jak sie przyszykowac

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W misji Dzikość Serca, w chatce na uboczu była zamknięta skrzynia, którą można było zapewne otworzyć kluczem Niellena, którego pokonujemy. Zapewne... Zostawiłem to w spokoju i pojechałem sprzedać starą kuszę(nie wchodziłem nawet do domku żeby nie przeciążyć Geralta). Gdy wróciłem skrzyni już tam nie ma. Bug czy Małgosia zajumała?

Odnośnik do komentarza

ja skrzynie otworzyłem odrazu po queście wiec nie wiem co sie stsalo u ciebie, raczej nie powinna znikać.. ale kto wie moze niektore fabularne itemy mają jakieś swoje zasady

 

btw pamiętaj że nawet jak sie przeciążysz to na koniu możesz normalnie jeździć, wiec zwykle to nie jest wielki problem żeby zgarnąć fanty i na koniu podjechać do kupca

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście wygrałem wszystko w wyścigach. Ale jak jesteś w Novigradzie to możesz kupić u kolesia obok Króla Żebraków.

 

Patrz nie pomyślałem, że w wyścigach można zdobyć. Tylko jedno pytanie w każdych czy jakiś konkretnych? Ewentualnie poszukam w Novigradzie, mam tam dostęp więc kwestia przeszukania miasta w poszukiwaniu tego Króla Żebraków.

Odnośnik do komentarza

Czasem jak rozmawiałem z bohaterami to miałem do wyboru na czerwono kwestie do wyboru której nie mogłem wybrać gdyż potrzebna była jakaś umiejętność.

Nie pamiętam co to za umiejętność, ktoś pomoże? W. Co zainwestować pkt doświadczenia?

tak jak mowi wojnar- znak aksji, skill sugestia, pozwala w niektóych rozmowach użyć czaru który omamia NPCa i nagina jego wole do potrzeb wiedźmina

 

jednak uwaga!! mini spoiler

w niektórych rozmowach gdy użyjemy tej opcji dialogowej wspomaganej właśnie czarem aksji to inni ludzie obecni przy rozmowie skapną się że oczarowaliśmy rozmówcę i się w(pipi)ią

 

nie bede zdradzał szczegółów ale miałem jedna sytuacje w czasie questa gdzie użycie tego czaru spowodowało w(pipi)ienie wszystkich NPCów w okolicy

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...