Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Zadania poboczne, poszukiwania, zlecenia, handlarze


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w Novigradzie, ale jeden quest poboczny w Velen nie daje mi spokoju bo nie mogę go ukończyć. Chodzi o wykonanie zadania dla Jasnowidza...

 

 

Trzeba mu dostarczyć smoczy korzeń. Podświetla mi teren na żółto, w którym mam go szukać za pomocą zmysłu i w tym miejscu kompletnie nic nie ma.

 

 

Spotkał się ktoś z takim błędem w tym zadaniu ?

Odnośnik do komentarza

Jestem w Novigradzie, ale jeden quest poboczny w Velen nie daje mi spokoju bo nie mogę go ukończyć. Chodzi o wykonanie zadania dla Jasnowidza...

 

 

Trzeba mu dostarczyć smoczy korzeń. Podświetla mi teren na żółto, w którym mam go szukać za pomocą zmysłu i w tym miejscu kompletnie nic nie ma.

 

 

Spotkał się ktoś z takim błędem w tym zadaniu ?

to nie jest błąd, korzeń jest w jaskini a ty pewnie chodzisz na górze nad jaskinią i rzeczywiście nic tam nie ma. pokręć sie troszke po okolicy a znajdziesz wejście do jaskini i korzeń w środku

 

zwracaj uwagę na to że znacznik na mapie czasem ma małą czerwoną strzłeczkę w góre albo w dół - to oznacza że cel zadania jest nad tobą albo pod tobą

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dokladnie :) ja na skellige udezylem dopiero mając jak sie nie myle 18 poziom, a mialem 90 proc ziemi niczyjej i wolnego miasta novigrad wyczyszczone :D a i tak zdarzalo mi sie nie raz (pipi)c w podskokach bedacna skellige, gdy zwlazlem tam gdzie nie trzeba:D zeby sie swobodnie poruszac po wyspach, to na przedostatnim poziomie trudnosci trzeba mniec najmniej 24-5 poziom i dobre graty.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Wie ktos gdzie bierze sie quest Wladna Undvik? Poplynalem na wyspe zeby zrobic quest Mistrz Platnerstwa,a przez przypadek:

 

 

ubilo mi sie lodowego giganta no ale ze nie mialem questa to mi nic za to nie wpadlo :P Wczytalem save zebi nic nie stracic.

 

 

 

 

 

 

ten quest jest związany z dziecmi cracha, najpierw trzeba z sie z nim spotkac i questy same sie pojawia

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dokladnie :) ja na skellige udezylem dopiero mając jak sie nie myle 18 poziom, a mialem 90 proc ziemi niczyjej i wolnego miasta novigrad wyczyszczone :D a i tak zdarzalo mi sie nie raz (pipi)c w podskokach bedacna skellige, gdy zwlazlem tam gdzie nie trzeba:D zeby sie swobodnie poruszac po wyspach, to na przedostatnim poziomie trudnosci trzeba mniec najmniej 24-5 poziom i dobre graty.

Widzę, że grasz podobnie do mnie - również 18 lvl i wyspy. Swoją drogą ta lokacja przebija wszystko :banderas:

Odnośnik do komentarza

 

Jestem w Novigradzie, ale jeden quest poboczny w Velen nie daje mi spokoju bo nie mogę go ukończyć. Chodzi o wykonanie zadania dla Jasnowidza...

 

 

Trzeba mu dostarczyć smoczy korzeń. Podświetla mi teren na żółto, w którym mam go szukać za pomocą zmysłu i w tym miejscu kompletnie nic nie ma.

 

 

Spotkał się ktoś z takim błędem w tym zadaniu ?

to nie jest błąd, korzeń jest w jaskini a ty pewnie chodzisz na górze nad jaskinią i rzeczywiście nic tam nie ma. pokręć sie troszke po okolicy a znajdziesz wejście do jaskini i korzeń w środku

 

zwracaj uwagę na to że znacznik na mapie czasem ma małą czerwoną strzłeczkę w góre albo w dół - to oznacza że cel zadania jest nad tobą albo pod tobą

 

 

Dzięki Yano. Ogólnie spotkałem się już z takimi questami, że wejścia były gdzieś niżej bądź wyżej a tutaj zwyczajnie ominąłem to wejście :)

Odnośnik do komentarza

Jak wyladujesz na Skellige to mozesz sobie kupic kilka mapek od kupca napotkanego jadac droga ktora masz wskazana przez NPC. Mapki te odblokuja ci sporo znakow do Fast Travel wiec smiganie pomiedzy Velen Novigradem i Bialym Sadem bedzie cie kosztowac tyle co czas loadingow pomiedzy miejscowkami ( i okolo 2k za Mapki )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...