Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

w ogole skad pewnosc, ze skoro pc dostalo 1.04 to zaraz identyczny patch bedzie na konsole i patche ida te same na kazdy system? tzn na pewno kolejnych sie doczekamy ale jak ogladam rozpiske co patche naprawiaja to 1.03 na konsolach ma wiele poprawek, ktore na pc dopiero 1.04 naprawialo

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

w ogole skad pewnosc, ze skoro pc dostalo 1.04 to zaraz identyczny patch bedzie na konsole i patche ida te same na kazdy system? tzn na pewno kolejnych sie doczekamy ale jak ogladam rozpiske co patche naprawiaja to 1.03 na konsolach ma wiele poprawek, ktore na pc dopiero 1.04 naprawialo

 

no akurat patch 1.04 na PC poprawia pecetowe bolączki jakieś tam bugi związane z rozdzielczoscią etc, ale to, że taki ukaże się na konsolach jest więcej niż pewne (w sensie o takim numerku, no ale co innego bedzie łatać to oczywiste).

Odnośnik do komentarza

dzęki poszukam dzis wieczorem tych tematów

 

 

ej czy ten screen to żart?

Witcher-3.png

 

 

ja takich fryzur nie mam u fryzjera, o co chodzi?

czy może fryzury z DLC są tylko u wybranego fryzjera? byłem chyba u 3 fryzjerów i mieli to samo zawsze i nie mieli tych z obrazka

mam

rozpuszczone średnie

rozpuszczone długie

średnie zebrane w kucyj

ogolone po bokach z kucykiem

mocno ogolone po bokach

"elfi buntownik"

 

czyżby był jakiś fryzjer który ma jeszcze inne fryzury z dlc?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to nie bug, exp za zadania poboczne, nieodkryte miejsca i zlecenia to głownie ochłapy, a po przekroczeniu gdzies 25  levelu, widac to wyjątkowo wyraznie. zrobilem wszystko w velen i 80 proc w skellige z levelem 24, a po przejsciu dwóch następnych fabularek nagle miałem 29. spierdzielili to, if you ask me. co więcej, 8 punktów expa za ubicie wiwerny na zlecenie i tak dalej to nie jest przypadlosc zwiazana z indywidualnym egzemplarzem gry, tylko fakt zwlaszcza, wystarczy, ze wykonasz zadanie o wymaganym poziomie na rowni z tobą. najwięcej expa dostaje się za zadania przewyzszajace twoj poziom o 5 punktów ( za czerwone tez jest kara...), tak wynika z moich obserwacji. mam nadzieje, ze pomoglem.
jesli chodzi  o dobre wynagrodzenie zlecenia w expie, to jak do tej pory

po ubiciu czarta albo zywiolaka w piwnicy pod posesją

mozna bylo to odczuc. reszta immersyjnych sledztw i  mega goty pojedynkow z potworami zapelnia pasek w sposob trudny do zauwazenia, nawaet jak spelniasz warunek 5 leveli, o ktorym napisalem wyzej.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Bug związnay z xp jest na wszystkich platformach (w poniedziałek łatka wyjdzie na PC, na konsole "niedługo po niej" )

Edit: No i oczywiście chodzi o nieprzyznawanie punktów za zielone questy,  wszystkie szare nie dają doświadczenia zgodnie z regułami gry (przez co gra premiuje niestety niezbaczanie z wątku głównego)

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

ej czyżbym miał buga z theme'ami na ps4?

znalazłem na pss te themy i na pss jest napisane 'wiedźmin monsters" i "wiedźmin landscapes"  - czyli jak sie domyślam jest theme z potworami i z widoczkami przyrody - tylko że jak pobrałem oba to w menu theme'ów mam "wiedzmin potwory" i "wiedzmin monsters" - oba themy są takie same z syreną i wodną babą na tapetach. a nie mam z widoczkami przyrodniczymi - o co tu chodzi?

 

theme z syreną i babą jest ok ale myśle że wolał bym mieć w tle jakiś pejzaż a nie obleśne cyce wodnej baby, a tymczasem nie moge go ustawić bo dwa takie same mi sie pobrały - o co kaman?

 

 

 

btw "theme" to mocne słowa jak na coś co zmienia jedynie tapete i kilka ikonek :/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.