Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co zepsuje :P

No wykrakałem. Xbox przy 11% stwierdził że sie pobrał patch w całosci,no ok. Odpalam gre jest 1.03 w menu,wczytuje gre i dupa najpierw z 10 min synchronizacji danych a potem wywaliło gre w pizdu. Reset konsoli odpalam wieśka i od razu wywala w menu xboxa. Przy reinstalacji na 17% wyłączyło mi konsole teraz instaluje kolejny raz ale offline i jakoś idzie.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

hahahaha

 

ludzie lock 30fps nie oznacza stale 30fps, wersja na ps4 ma locka od 1.01, wersja na xone ma locka od wczoraj od patcha 1.03, tego sie nie wlacza, jest na stale

 

co ten lock 30fps oznacza - ze maksymalna wartosc wyswietlenej liczby klatek na sekunde wynosi 30fps (dotychczas wersja na xone czasem skakala ponad ta wartosc do np 33-34fps) - nie wplywa to na to, ze jest to wartosc stala, czyli tam gdzie byly spadki animacji tam dalej gra zwalnia czyli np wersja na xone dotychczas skalala w przedziale 25-34fps od wczoraj skacze w przedziale 25-30fps przez co teoretycznie mozna miec wrazenie, ze framerate jest bardziej stabilny bo skoki wartosci sa mniejsze

Odnośnik do komentarza

bo ogolnie nie ma tragedii w obu wersjach - tu i tu framerate spada w okreslonych lokacjach przy okreslonych warunkach (deszcz, czary), drama bierze sie z CW i faktu, ze z najglosniejszych premier na ps4 (nie mam xone wiec nie bede teoteryzowac) ta pierwsza ma takie problemy - exy sony za wyjatkiem knacka (ktorego chyba tylko macio z forum ogral) trzymaly praktycznie stabilne fps, najglosniejsze multiplatformy tez w miare staraly sie o te rock solid 30fps

 

teraz mamy pierwsza gre na tej generacji o takiej skali i o takiej liczbie ludzi, ktorzy na raz w ten tytul tu na forumku graja wiec jest drama o bugi (wiesiek3 przeciez to pikus przy wczesniejszych czesciach tej serii czy np skyrim itp) i o to, ze open world mozna zakrztusic

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No bugi gra ma, nie przeczę. Dzisiaj chociażby jechałem sobie i wieśniak wisiał w powietrzu albo jak jechałem pod górkę to koń wpadł częściowo pod tekstury i tak jechał aż do równiny, komicznie to wyglądało. :D

 

Oprócz tego ofc doczytywanie się obiektów to normalna sprawa, aczkolwiek jest to płynne i ja kompletnie na to nie zwracam uwagi bo to są jakieś drobnostki. 

 

Za to mogli dłużej popracować nad sterowaniem postacią bo często mam wrażenie, że steruję drewnem, no ale to raczej znak rozpoznawczy serii więc nie mogli od tego odejść. ;D

 

Owszem spadki fps też się zdarzają, ale ja osobiście mam naprawdę dużą tolerację do spraw technicznych i potrafię naprawdę dużo znieść bez grymasu na twarzy. Dla mnie Wiesiek działa naprawdę dobrze, jak na taki ogromny świat wypełniony zawartością drobne spadki fps jestem w stanie przeżyć. O dziwo jak jest burza to gra działa naprawdę bardzo dobrze. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

@Marcin360 jesteś w stanie podać choćby przybliżoną datę pojawienia się tego patcha na PS4? ten czy przyszły tydzień?

 

@MagMagii Mamy nadzieję, że będzie to ten tydzień ale może być też przyszły. Robimy, co możemy, żeby stało się to jak najszybciej.

 

Także poczekamy sobie  ;x

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...