Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.12.2017 o 10:50, Andreal napisał:

Wersja na XO S też dostała aktualizację, ale nigdzie nie jestem w stanie odnaleźć informacji co daje.

 

W dniu 21.12.2017 o 11:11, cithall napisał:

Pewnie nic nie dodaje, tak jak patch w przypadku PS4 Pro. Patche są te same dla ulepszonych konsol i amatorów.

http://www.grynieznane.pl/2018/01/widow-maker-usuniety-ze-steama-wiedzmin-3-soundtrack.html

Usunęli utwór. Ech, co za czasy...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Szybkie pytanie - przeszedłem podstawkę na PS4, teraz mam opcje kupienia wersji GOTY na Xboxa. I pytanie do znawców - czy mogę zagrać w same dodatki, bez żadnego save z podstawki ? Czy wyleveluje mi tam troche postac i da jakis gear, abym nie przepadł w DLC od razu? No i na koniec jeśli tak - to czy warto, DLC trzymają poziom/długośc oryginału ? 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Nitro619 napisał:

Szybkie pytanie - przeszedłem podstawkę na PS4, teraz mam opcje kupienia wersji GOTY na Xboxa. I pytanie do znawców - czy mogę zagrać w same dodatki, bez żadnego save z podstawki ? Czy wyleveluje mi tam troche postac i da jakis gear, abym nie przepadł w DLC od razu? No i na koniec jeśli tak - to czy warto, DLC trzymają poziom/długośc oryginału ? 

Możesz odpalić grę z wylevelowaną postacią pod DLC własnie. I tak, zdecydowanie warto oba DLC to świetne przygody. Serca z kamienia są krótkie, ale za to mają znakomitą warstwe fabularną, Krew i Wino to praktycznie osobna gra (40h na wszystko spokojnie zejdzie jak nie więcej) z nową krainą. Także warto. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...