Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Kwestie techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z grających na PC ma chociaż część takich bugów jak grający na konsolach? Ja pykam na patchu 1.04 i nie zanotowałem żadnego exp buga czy coś w tym stylu. Miałem tylko problem z questem u Triss

 

gdy idzie się z nią na jakieś przyjęcie by uratować młodego maga, pochodzę do babki do której mam zagadać a ona żadnej reakcji, wczytywałem parę razy grę i dalej nic. Okazało się, że muszę od razu do niej iść, a ja w trakcie tego przyjęcia najpierw przysiadłem się do questu z gwintem, gra po prostu tego nie ogarniała.

 

Ale tak to żadnych problemów raczej

Odnośnik do komentarza

W ciągu ostatnich kilku dni miałem dosyć ciekawą sytuację, bo przyszedł do mnie znajomy z młodszym bratem, który bardzo chciał pograć w trzeciego Wiesława. No i czas na upgrade kompa.

 

Pytam go, ile ma kasy - on mi na to, że ma monitor, dysk twardy i 1000 zł na resztę. Myślę sobie - 1000 zł?! Ale...

Poskładaliśmy kompa z Core 2 Duo E8400, do tego dobre mobo ASUSa, 4GB RAM, GTX470, zasilacz 550W od Cooler Mastera i obudowa + nówka sztuka Wiedźmina 3 za 990 zł z przesyłkami. 

 

Instalujemy gierkę, odpalamy, dokonuję drobnych korekt w pliku konfiguracyjnym i gra na powyższym sprzęcie chodzi na detalach wysokich, bez włosów, w 1080p i betonowych 30 klatkach. Byliśmy na bagnach, byliśmy na Skellige (po wgraniu moich save'ów na szybko), kombinowaliśmy, ale nic z tego. Poniżej 30 nie zeszło, a niekiedy było 40-42 nawet. 

Co zabawne, na kompie za w sumie 870 zł (bo odejmując grę) GTA V chodzi na średnich detalach w 1080p i też wyciąga 30 klatek (po niewielkich modyfikacjach). To serio to granie na PC jest takie drogie? ;) 

Wiedźmin 3 jest kapitalnie zoptymalizowany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

To calkiem serio wersja na xbona jest o wiele plynniejsza od tej na ps4?

Serio. 

Bardzo się obawiałem tej wersji z racji słabszych bebechów, a gra działa naprawdę bardzo dobrze. Przez 27h ani razu nie narzekałem na framerate, marzę aby tak chodził każdy większy i rozbudowany sandbox jak chociażby RDR 2. 

 

Jak zobaczyłem filmik z gamersyde z tym pokazem slajdów na PS4 to złapałem się za głowę jak to beznadziejnie działa. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...