Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Gwint, Karty, Gracze


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Heh to zależy. Masz karty klas ale też karty specjalne. Jeżeli chodzi o wasze ukochane trofea/achievementy to chyba specjalne są najważniejsze. Nie powiem ci ile ale powiem ci jak żadnej nie przegapić.

 

 

1. Każdy karczmarz może mieć karty na sprzedaż. Nawet w zapyziałej dziurze w velen czy skelliege można trafić na fajne karty.

2. Czasem nawet u karczmarza czy kowala można wygrac unikat ja tak wygrałem fillipe.

3. Jak zaczynasz główny quest w dużej miejscówce nie rób go dopóki nie zrobisz questów na gwinta. Czasem można sobie przyblokować jakąś kartę bo dana postać zniknie/zginie.

4. Turniej gwinta musisz wygrać! Inaczej nie zdobędziesz wszystkich kart.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Tutaj koleś tworzy całkiem rozbudowany poradnik, uwaga na niewielkie spoilery:

http://www.trueachievements.com/a200110/card-collector-achievement.htm?showguides=1

 

Wnikałoby z tego, że najważniejsze jest ukończenie zadań pobocznych dających karty przed zabrnięciem za daleko w fabule. Na razie w poradniku wyszczególnione są 4 zadania z Novigradu i 1 ze Skellige. Nie mówię o zadaniach typowo gwintowych, tych jest 5: Velen, karczmy, Novigrad, znajome postaci (głównie Novigrad) i Skellige.

Odnośnik do komentarza

Jest quest rozgrywki w Velen, rozgrywki w Novigradzie i na Skellige. Do tego jest quest starzy znajomi (Zoltan, Lambert, Roche, Talar). Ja już skopałem bo po skończeniu fabuły nie moge znaleźć Lamberta w Kaer Morhen a do tego uwolniłem kupca elfiego ale nie ma opcji, żeby grać z nim w gwinta (a on ma kartę Ciri). Ten turniej o wysokie stawki jest bardzo trudny, polecam zrobić go dopiero na końcu bo już pierwszy przeciwnik rzuca same najlepsze karty typu Geralt i Ciri.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok udało mi się zebrać wszystkie karty. Gra zakończyła questa z gwintem (ten główny ) i gog galaxy dał achevement.

 

4 rady po zakonczeniu.

 

1. Kupujcie karty od karczmarzy. Właśnie quest zakończył się po kupnie w jakiejś spelunce w skelliege.

2. Grajcie z każdym kto a ikone karty obok opcji gry w gwinta.

3. Grajcie krolestwami północy i foltestem z usuwaniem skutków pogodowych. Miejcie w talii manekiny i szpiegów.

4. Moje wcześniejsze rady nadal aktualne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok udało mi się zebrać wszystkie karty. Gra zakończyła questa z gwintem (ten główny ) i gog galaxy dał achevement.

 

4 rady po zakonczeniu.

 

1. Kupujcie karty od karczmarzy. Właśnie quest zakończył się po kupnie w jakiejś spelunce w skelliege.

2. Grajcie z każdym kto a ikone karty obok opcji gry w gwinta.

3. Grajcie krolestwami północy i foltestem z usuwaniem skutków pogodowych. Miejcie w talii manekiny i szpiegów.

4. Moje wcześniejsze rady nadal aktualne.

Dzięki za rady i w sumie za to że napisałeś że jak ktoś ma ikonkę z kartą to można od niego wygrać kartę bo w sumie nigdy na takie coś nie zwróciłem uwagi, i mam jeszcze pytanie w turnieju w passiflorze zmieniałeś talie po walkach z ludźmi czy grałeś jedną i tą samą, wczoraj spróbowałem ale jednak mam jeszcze za słabe karty, muszę popłynąć do skelige żeby zdobyć lepsze karty :D

Odnośnik do komentarza

Ja się w(pipi)iłem bo przegapiłem karty karczmarki z Białego Sadu i przeświadczenie, że przez to nie zbiorę całej kolekcji bardzo mnie irytuje, dlatego gram tera w Gwinta tylko jak mam ochotę.

No chyba, że te karty z Białego Sadu można jeszcze gdzieś kupić ?

Według poradnika jedyne karty jakie można bezpowrotnie ominąć są dopiero w Novigradzie w zadaniach pobocznych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...