Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Gwint, Karty, Gracze


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

ja pod koniec to już samymi spiegami napier.dalalem. mialem gwinta na najturdniejszym poziomie i uzywanie samych szpiegów i jednego manekina to game breaker

Wygrałem ten turniej za 4 podejściem. Musiałem poznać taktykę, każdego gracza i dostosować, talie usuwając niepotrzebne karty, tak by pula miała nie więcej, jak 22 karty. Na potwory brałem mróz w innym wypadku go odrzucałem, żeby przypadkiem mi nie wskoczył niepotrzebnie. Równie dobrzy, co szpiedzy i manekiny jest tez medyk, bowiem przywraca nam karty, nawet z poprzedniej rundy. W taki sposób, dodatkowo zebrałem 2 szpiegów, którzy przyczynili sie do wygranej. 2 walka była najtrudniejsza z 4. Im dalej tym łatwiej. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cudenko bozenko :banderas:

Wreszcie, po zeszmaceniu sie HSa, bede mial jakas porzadna karcianke na kibel gaming i czasem nawet na taboret gaming, pogralem kilka rundek i beda musieli nad balansem popracowac, frakcja potworow imo jest troche op na chwile obecna, glownie przez pasywa ktory nawet zlote karty moze przeniesc do nastepnej rundy. Jutro na pewno pogram jeszcze i moze wtedy cos sensowniejszego napisze na forum redow.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie za dużo zrzynek (głównie od Condottiere), Gwint to chyba dla mnie najgorsze co wyszło od Redów, sama mini-gra w grze jest dobra, ale jako samodzielna karcianka nie sprawdza się. Niemniej życzę im powodzenia na rynku, Cyberpunk pewnie tani nie będzie :D

Skoro przy Cyberpunku jesteśmy... Szkoda, że nie da się cyfrowo przenieść Netrunnera, no nic, pewnie i tak nie przyjąłby się.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj i póki co jest świetnie. Pewnie, są glitche i bugi tu i ówdzie, ale generalnie gra się wyśmienicie, wszystko płynniutkie,, grafika mocno przyjemna dla oka, te wszystkie zmiany w mechanice, karty o specjalnych umiejętnościach itd itp, no bajka :banderas: 

 

Mówicie, że na PC dostaliście w gratisie pierwszego wiedźmina? miło ze strony redów, mogli na X1 dać W2 ;) 

 

Karta płotki mnie rozwaliła, tzn grafika na niej :D 

Odnośnik do komentarza

Cholera a ja się nie zapisałem do tych testów. No nic zaczekam jak REDzi dadzą info odnośnie PS4. Ale i tak miałem okazję zagrać na Warsaw Games Week. Gra jest szybka, karty dobiera się błyskawicznie i gra się jeszcze lepiej niż w podstawce. Niech tylko się pojawi już pełna wersja to od razu pobieramy.

 

Jakiś forumkowy kącik graczy w Gwinta, anyone?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...