Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

gra ani razu też się nie wysypała przy graniu w gwinta

 

mi też nie, zawsze jak naciskam "pas" to boje sie że sie wykrzaczy ale do tej pory nic nie było, a sporo gram w karty.

jedynie raz gdy z menu pausy wszedłem do kart żeby poustawiać nowe karty to w pewnym momencie gra przestała reagować na cokolwiek - nie mogłem zamknąć menu ani nic ruszać. na szczęscie PS button działal i poprostu wyszedłem z gry. save miałem zrobiony minute wcześniej więc obeszło się bez strart

 

nie ładująca się gra po włączeniu konsoli z uśpienia (xone)

 

padały wcześniej głosy że usypianie konsoli w czasie gry może powodować błędy a nawet problem z save'ami

 

ja nie ryzykuje i nie usypiam konsoli. jak kończe grać to wszystko ładnie wyłączam, a jak ide na fajke to zostwam na pauzie po prostu

 

 

 

 

i btw - w menu questów są dwa rodzaje "szarego" - są questy szare które nie mają levela wcale - to najwyraźniej questy nie dotyczące w żaden sposób walki a więc też poziomu trudności - te questy dają expa zawsze (a przynajmniej mi dają), i drugi szary to szary z levelem - i tu rzeczywiście jeśli nasz poziom znacząco przewyższa poziom Q to nie dostaje się expa (przetestowałem to na sobie dziś - z tablicy w novigradzie zebrałem questa na 7lvl o ponownym odwiedzeniu nawiedzonego domu - miałem 13lvl i quest był na szaro - i rzeczywiście expa nie było po wykonaniu)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

U mnie kolejny raz wyj.ebało po szybkiej podózy :/ 

 

Kurde całe 20h było bez najmniejszego problemu a po 20 godiznach nagle kazdego dnia coś sie j.ebie :/ Bardzo brzydko.

 

Dla graczy w gwinta polecam zagrac we wroncach z zoną krasnoluda kowala bo albo ją przeoczylem albo dopiero później sie pojawia i ma całkiem niezłe karty

Odnośnik do komentarza

 

Jesli chodzi o Novigrad to ktos ogarnal zadanie poboczne "Tajemniczy handlarz"? Spotkalem malego goscia ktory zagadal mnie ze ma fajne towary, ale przechodzila straz i zmyl sie. Udalem sie w jego poszukiwaniu, ale w punkcie gdzie powininem uzyc zmyslow nic sie nie da zdzialac, nic kliknac ani nigdzie wejsc. Widze tylko przy jednej scianie kotwice, a przy drugiej jakies stoisko z towarem i drzwi do ktorych nie da sie wejsc. Cos zle robie czy to ewidentnie bug?

Mam tak samo, do tego jak widać na innej platformie. No chyba, że obaj coś źle robimy.

 

 

Mam nadzieje ze nie, bo chyba z 5 razy podchodzilem do questa, za kazdym razem o innej porze i bez zmian ;P. No nic, poczekam do patcha i znow sprobuje, troche mi juz lata bo taka roznica poziomow ze nic nie ugram, ale z drugiej strony obstawiam ze gosciu gra w gwinta wiec jak cos to pewnie tez jakiejs karty mi zabraknie ;)

Odnośnik do komentarza

@up

 

Ale chyba od niej karty żadnej nie dostajemy po wygranej tylko kase za zakład? Ja tak miałem przynajmniej. Swoją drogą strasznie łatwy myk na nią jest. Za 2gim razem poległa. Ale karty ma mocarne.

 

Ja chyba dostałem tez karte. 

 

No jest myk, zamrozić wszystkie jednostki piesze na koniec ;)

 

Zrestartowało mi licznik godzin w grze po patchu chyba

 

Mi tez , jeszcze przed patchem. Patrze a tutaj dzisiaj 4h na liczniku

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że pojawił się bug związany z brakiem exp za questy ;/   

 

Obawiałem się tego, ale jak się okazuje - niepotrzebnie. Zarówno questy, które wziąłem PRZED patchem, jak i te wzięte już PO instalacji łatki, normalnie dają mi XP (główne i poboczne) -  :obama: można grać na spokojnie, bo już myślałem, że weekend z Wieśkiem odwołany :)

Odnośnik do komentarza

No u mnie niestety nie, ani główne ani kontakty na moim poziomie, za to subquest 7 leveli niżej od mojego dał xp (chociaż nie powinien). W weekend zacznę sobie drugie przejście z innymi decyzjami, z kontynuacją wcześniejszej gry czekam na patcha.

Ech w przyszłym tygodniu wyjeżdżam, więc zanim sprawdzę czy patch rzeczywiście wszystko naprawił to trochę minie.

Odnośnik do komentarza

Zrestartowało mi licznik godzin w grze po patchu chyba

zresetowało do zera czy zmniejszyło?

 

bo jeśli zmniejszyło to może słusznie - wydawalo mi sie że pierwotnie licznik pokazywal  o wiele za dużo godzin

 

w ogole jak wy liczycie godziny?

w liczniku jest X dni X godzin X minut X sekund.

X dni liczycie jako 24godziny? bo przy takim liczeniu to mi licznik pokazywał ok 100godzin gdy miałem ok 50 nabite

Odnośnik do komentarza

Na logikę dzień to 24 godziny.

 

Mnie wydawało się, że naliczanie działa ok.

ja też na logike biore 24h jako jeden dzien, i to jest problem bo po ok 4 dniach od premiery pokazywało mi 4dni i 6 godzin. to musiał bym grać bez przerwy żeby to nabić a grałem ok 8-9 godzin dziennie więc coś jest dziwnie

musze zobaczyć co mi teraz pokazuje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No u mnie też nagle przekręcił się licznik grania i exp przestał lecieć, może jakoś powiązane są te rzeczy (albo jakiś quest/niezrobiony/dziwna kombinacja obu powoduje bug, bo zdecydowanie nie wszystkim się trafił)

 

Ja dostaje exp normalnie a licznik mi sie wyzerował. Dzis po 3h godzinach grania miałem nabite ponad 4h. Nie wiem co sie stało. szystko zaczęło sie je.bac po ok 20h grania. Wczesniej ani zadne błędy nie wyskakiwaly ani nic. 

Odnośnik do komentarza

nawet nie wiem jak opisać to coś.... zaczęło się przed chwila i tak przy każdej partyjce gwinta :( Nie pomaga reset konsoli, gry, etc.

Jak będę miał się z tym męczyć do końca gry to nie powiem lekko się wk..

 

https://www.youtube.com/watch?v=o3Hf9vN5obE&feature=youtu.be

 

 

 

EDIT:

Powinno być ok.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...