Skocz do zawartości

Monster Hunter X (Generations)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram codziennie.

 

Mój endgamowy set na łuk to Crusher Armor z Rajanga, który ma:

 

Composed - szybciej napełnia pasek Hunter Artów

Focus - wiadomo, szybsze ładowanie chargów w łuku

Ammo saver - odzyskuje około 20% amunicji lub coatingów.

Sneak - mniejsza szansa że zostanę wzięty na cel przez monstera.

 

I wgemowany skill:

Pellet Spread Up - zwiększa o 30% obrażenia z łuków spread.

 

 

Łuk to sprzęt z Shagaru Magali - Le Désir. 230 dmg 25% affinity i 12 dragon w dodatku Power Coatingi lvl 2 i statusy różne.

 

Używam łuku typu Spread tylko dlatego, że wyfarmiłem charma Pellet/Spread up + 5 OOO. Łuk jest porównywalny do Łuku z Teostry w wielu przypadkach lepszy.

Styl Adept i HA - Haste Rain lvl 3.

 

Jak potrzebuje zwykły łuk typu Rapid to mam ten z Deadaye Yian garugi - power coatingi Lvl 1 i 2 i szybciej nabija mi się Hunter art 

mając jeszcze ensight/composed na zbroi to prawie cały czas biegam z włączonym Haste Rain.

 

Raz grałem z randomem w zbroi Akantora 690 pdefa i biliśmy lvl 1 Silverwind Nargacuge, śmieszna sprawa bo jest banalna do solowania nawet. I gość 3 razy zginął. Po powrocie do huba mówi, że nie rozumie jak to się stało, nigdy nie ginął. W końcu pisze że to przez to, że mam Sneak w zbroi...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...

mam straszne parcie na monhuna jak juz wspominalem w innym temacie i tu moje pytanie : warto sie generations zainteresowac, kupic i pograc pzred premiera XX na switcha (planuje sciagnac z KKW) czy juz lepiej olac i zaczac od zera w XX? Podejrzewam ze savea nie bede mogl przetransferowac, ale z drugiej strony - nie wiem jak bardzo istotne sa zmiany wzgledem X a XX. czy "tylko" takie jak miedzy zwykla wersja a G danej czesci czy cos mniej/wiecej? Bo nie wiem czy bedzie mi sie chcialo np 2x grac w taki sam nudny poczatek czy cos :dunno: help

Odnośnik do komentarza

Lepiej od ZERA zacząć MHXX. Prosta sprawa. W Generations dali czadu z małymi questami gatheringowymi, których w życiu nie chciałbyś powtarzać.

 

Dodano 2 nowe style - Alchemy i Brave Style, nowy typ kota - Beast Cat oraz kilka nowych deviantów (może z 5).

 

G Rank wygląda na biedniejszy niż np w MH4U bo walczymy w nim tylko z tymi samymi mobami tylko silniejszymi, a nie jak w 4U np. G rank dostał ciekawe reskiny z którymi walka była inna np Ash Kecha Wacha, Tigerstripe Zamtrios, Berserk Tetsukabra itp.

 

 

Ja bym poczekał na twoim miejscu do premiery w JAP może zapowiedzą po niej wersje anglojęzyczną.

Odnośnik do komentarza

 

Ja bym poczekał na twoim miejscu do premiery w JAP może zapowiedzą po niej wersje anglojęzyczną.

 

Biorąc pod uwagę to, że capcom powiedział, że na zachodzie skupiają się w pełni na Worlds, to wątpię, żeby XX w ogóle u nas wyszło, a jeśli nawet, to nawet nie wiadomo kiedy :/ 

 

 

Lepiej od ZERA zacząć MHXX. Prosta sprawa. W Generations dali czadu z małymi questami gatheringowymi, których w życiu nie chciałbyś powtarzać.

 

Dodano 2 nowe style - Alchemy i Brave Style, nowy typ kota - Beast Cat oraz kilka nowych deviantów (może z 5).

 

G Rank wygląda na biedniejszy niż np w MH4U bo walczymy w nim tylko z tymi samymi mobami tylko silniejszymi, a nie jak w 4U np. G rank dostał ciekawe reskiny z którymi walka była inna np Ash Kecha Wacha, Tigerstripe Zamtrios, Berserk Tetsukabra itp.

 

Hmmm... gatheringi mi nie przeszkadzały nigdy, także to nie problem, a czy nowe style są dostępne od samego początku? zawsze mogę sobie urozmaicić rozgrywkę grając inną bronią/stylem, no ale... Może masz rację, XX w kkw za 2 miesiące, mogę do tego czasu grać w 4U... eeh, ale tak już się napaliłem na nowego monhuna, że chyba kupię jednak :/ 

Odnośnik do komentarza

Style dostępne są od razu ale skille dla poszczególnych broni ukryte są za Questami, a questy te często ukryte są za innymi questami.

 

Jest imo duża szansa na wyjście XX u nas. Monster Hunter stories wydaje u nas Nintendo, a nie Capcom. Z XX mogą zrobić tak samo.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.