Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, frankfuter napisał:

Czy ktoś miał problem z uruchomieniem gry na Xbox? Gra laduje się na loading menu głównego i wywala się potem do dashboarda. Cache był czyszczony, gra była na nowo instalowana i usunąłem wszystkie savy. Po 16 godzinach gry takie coś wyskoczyło a teraz nie można zacząć gry od nowa....

No właśnie mam u siebie identyczne objawy. Zakupiłem wersję GOTY (digital)mniej więcej tydzień temu, pograłem około 3 godziny, natomiast po pobraniu łatki z 12.12 nie zagrałem już ani razu.Podjąłem identyczne próby rozwiązania problemu jak Ty i nic to póki co nie dało. Dodam tylko,że nie instalowałem żadnych modów, a pozostałe gry chodzą bez zarzutu.Napisałem dziś do supportu w tej sprawie no i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, frankfuter napisał:

jedyny sposób na ten moment to odpalenie gry w trybie offline.

trafiłem na pomocny temat: https://xboxforum.pl/threads/fallout-4-zawiesza-sie-po-uruchomieniu.187195/

bethesda to najgorsza firma na świecie

Znalazłem to też przed chwilą przeszukując sieć i szukając rozwiązania.Rzeczywiście działa. Czy późniejsze połączenie z xbox live nie narobi szkód z zapisem gry to się okaże.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Kyo

W tej chwili jest promo na F4 w MM za 49,99 - Fallout 4 V2. Jak rozumiem to jakaś zmodowana wersja, tak?

 

Czy lepiej brać to wydanie GOTY (różnica 40 zł)? Te dodatki fajne czy o kant dupy rozbić?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kyo na boga nie rób tego. Nie bierz tego crapa. :( 

 

A dodatki podobno o kant dupy można rozbić bo też chciałem dać grze drugą szansę w wersji goty bo myślałem, że dodatki mogą być spoko ale potem poczytałem i odczucia były raczej mieszane. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Kyo napisał:

W tej chwili jest promo na F4 w MM za 49,99 - Fallout 4 V2. Jak rozumiem to jakaś zmodowana wersja, tak?

 

Czy lepiej brać to wydanie GOTY (różnica 40 zł)? Te dodatki fajne czy o kant dupy rozbić?

Nie znam się to się wypowiem. Grałem tylko w kiepską podstawkę ale czytałem o dlc z myslą że może gra wtedy nabierze koloru. Niestety dodatki są słabe poza jednym nie warte dopłacania. Chyba że lubisz budować bazy (dla mnie najgorsze (pipi) w f4) bo jedno dlc głównie rozbudowuje tą mechanike.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Mam goty wersje na biedaxboxie, jeśli chodzi o bugi i optymalizacje to od premiery nadal gra potrafi wywalić do dasha, zawiesić konsole, chrupnąć do 0 fps przy większej zadymie, co do samej gry no to porządny symulator zwiedzania, ale nie dobry fallout.

dodatkow nie ruszyłem poza tym z ratowaniem krypty 95 no i takie z humorkiem. Nadal w(pipi)iaja generatory misji minutemanow, nie można ich olać bo tracimy osady i profity, nie można spokojnie zwiedzać bo co chwila preston karze robić guwnoquesty, miałem w pewnym momencie 11 znaczników ze coś się dzieje xd może jest mod co to wyłącza.

do 90zl za nówkę można brać, z 120h gry mi pękło a nie tyrałem dodatków jeszcze poza jednym, a fabularnie idę w „wiadomo gdzie” w lewy dolny punkt mapy z dużym promieniowaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja tam nie wiem, gówniany jest ten fallout jako fallout, ale mimo wszystko pykło mi z 30-40h w podstawce i było całkiem ok. Rdzeń gameplay'u czyli sama mechanika walk była przyjemniejsza niż chociażby w Wiedźminie. Także Kyo sprawdź sam jak nie masz czegoś lepszego w backlogu. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Mi się budowanie też podobało :potter: tylko na konsoli trochę nie wygodny interfejs, ale przeszedłem głowną fabułe i wszystkie questy dla innych frakcji bez rozbudowywania bazy praktycznie i osrałem te wezwania do fortów po którymś tam razie i wcale nie miałem jakichś problemu jak Orzech pisze. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

W goty dali możliwość szybkiego budowania całych budynków, postawiłem stodole kilka łóżek i już nikt nie stęka na brak miejsca, na ściany można montować gabloty na broń i pancerze już nie trzeba mieć 10 skrzyń i pamiętać co w czym jest.

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo
2 godziny temu, messer88 napisał:

I podbijam ktoś wie co to jest ta wersja v2 co Kyo wcześniej pisał?   

To V2 wydaje się po prostu być wydaniem drugim (nie premierowym). Niczym innym się nie różni od zwykłego za wyjątkiem napisu na froncie:

Cytat

Imponująca

ROGAMER.PL

 

9/10

PSX EXtreme 

 

Bogaty świat i ogromna swoboda

PPE.PL

 

Nie ma też info o plakacie w środku ale na premierowej też chyba o nim nie było info.

Odnośnik do komentarza

Od siebie dodam, że F4, jak i inne gry bethesdy, mają co jakiś czas konkretne obniżki na game, obecnie wydanie podstawki ze steelbookiem stoi za 10 funtów, więc jeśli nie masz obecnie konkretnej chcicy na post-apo(bo jako strzelanka z elementami rpg w tym klimacie gra spisuje się całkiem nieźle), to polecam poczekać do jakiejś wyprzedaży i za pewnie pięć funtów będzie podstawka z gratisem, który może zwrócić koszta na polskim rynku wtórnym(chociaż nie wiem po ile u nas chodzi F4).

 

Wersja GOTY swoją drogą stoi u nich za 25, więc liczę, że na następnym black friday zakupię za 10 :>

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zacząłem grać w F4 i mam pytanko, na jakim poziomie grać? Lubię trudne gry, ale nienawidzę być dymanym przez system gry, jakieś losowe niesprawiedliwości. Coś jak w Xcom, że na 100% trafisz wroga, a gra robi psikusa, albo wróg zdejmuje mnie ze 100km. Wiecie o co mi chodzi. A nie chcę też, żeby było za łatwo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.