Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...

Właśnie ukończyłem całą kolekcję. Kupiłem gierkę 11. listopada 2016, pięć miesięcy musiało minąć, abym ukończył. Nie wiem, po co mi nowe gry, jak mam taki spory backlog, a jeszcze kręcą mnie emulatory, ech.

Za czasów PSXa miałem średnio jedną grę na miesiąc/dwa i była ona rozpracowana na 101%. No, ale jak to powtarzam wielokrotnie "ogra się na emeryturze". W kapciuszkach.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Miał ktos problem ze sterowaniem w jedynce? Odpaliłem dzis bo naszło mnie zeby odswiezyc sobie kolekcje i wychylajac grzybek maksymalnie do przodu nathan raz biegnie a raz przystaje i zwalnia... wczesniej zauwazyłem to w demie styx ale myslalem ze cos z gra nie tak. Zaczynam sie zastanawiac czy pad mi nie siada juz, ale sprawdziłem go teraz na assassinie i wiesku i tak nic ma tego problemu.

 

PS. Mam iosa i tez od dłuzszego czasu nie moge pisac z tapatalk przez co mam lekki detox od forumka ;o

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość kufir

Czy w U3 ( ależ to pięknie wygląda!!!) w tej kolekcji jest zaimplementowane alternatywne strzelanie, które swego czasu aktualizowano do zwykłego U3? W opcjach nigdzie nie widzę możliwości zmiany ....

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość _Be_
2 minuty temu, Frantik napisał:

Szkoda, że nadal nie można nabyć cyfrowo osobno tych remasterów. Ograłbym jedynkę, ale U2 i 3 mi zupełnie zbędne. No nic, poczekam aż jeszcze bardziej spadnie z ceny i wtedy kupię.

To kup w pudełku w czym problem :potter:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Frantik napisał:

Szkoda, że nadal nie można nabyć cyfrowo osobno tych remasterów. Ograłbym jedynkę, ale U2 i 3 mi zupełnie zbędne. No nic, poczekam aż jeszcze bardziej spadnie z ceny i wtedy kupię.

Jak nie można, jak można 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA03280_00-UNCHARTEDFORTUNE 

 

33zł akurat promo jest, cała kolekcja za 79zł

 

Edytowane przez Figuś
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
Gość kufir

Skończyłem 1, 2 (po raz n-ty bo grałem na PS3) i wreszcie ukończyłem czytaj wymęczyłem 3.

 

ZDECYDOWANIE póki co:

 

1.Uncharted 2

2. Uncharted 1

3. Uncharted 3 (za wymęczenie mnie i zanudzenie ciągłymi falami przeciwników, miałką przewidywalną fabułą i poczuciu olbrzymiego niedosytu po świetnej części 2)

 

Zaczynam Uncharted 4 i liczę że chociaż zbliży się do U2 :)

Całą kolekcję polecam, 3 świetne gry na 1 płycie to świetna sprawa :)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Też mnie trójka już męczyła, tylko chyba dlatego że licząc "jedynkę" (około 10 godzin), "dwójkę" (kolejne 10 godzin),  to przy trójce jużna starcie byłem zmęczony. 

Nawet za czasów PS3, to wszystko już było, no ale czwóreczka już robiona pod PS4, więc warto obczaić, to świetny tytuł. A potem obczaj Zaginione Dziedzictwo :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.11.2018 o 10:10, Square napisał:

W remasterach nie ma w ogóle online.

 

Czym w takim razie różni się kolekcja trzech gier w jednym pudełku od trzech gier remaster dostępnych na osobnych płytach i w osobnych pudełkach? Cena za kolekcję jest taka sama jak za jedną z części - wszędzie 79 zł w RTV Euro Agd.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
W dniu 23.11.2018 o 19:35, Elitesse napisał:

 

Dokładnie tak to wygląda. Dziwna polityka wydawcy. Zakupiłem kolekcję i czeka aż skończę RDR2 i TLoU.

 

W Kolekcji nie macie Multi to jedyna różnica.

Świetny Remaster za fajna kasę mamy 3 gry, tak to powinno wygladać !

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.