Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajcie z tą ceną. Są sklepy w polsce gdzie można kupić za 229 a nawet 219 gry które w media czy Ultima i euro agd sprzedają za 259zl. 

 

Trylogia jest skierowana do osób które nie ukończyły żadnej z gier Uncharted. Dla tego brak multi mnie nie dziwi. Ciekawe za to jak rozwiążą sprawę trofeów, jak ktoś już wymęczył 3 platyny na PS3 i znów zechce grać na PS4, czyli powielą to co jest z The Last Of US albo Tomb Raider. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Ciekawe za to jak rozwiążą sprawę trofeów, jak ktoś już wymęczył 3 platyny na PS3 i znów zechce grać na PS4, czyli powielą to co jest z The Last Of US albo Tomb Raider. 

 

W informacji na Gematsu napisano, że w grach będą zupełnie nowe trofea. Co oczywiste, wszystkie trofiki z multi wypadają.

Odnośnik do komentarza

@Kasias

Wiem, ludzie mają ogólnie krótką pamięć. Hejt na Watch_Dogs i Wiedźmina z downgradem?  Widocznie nie pamiętają jak były reklamowane gry na N64, a nawet na SNESa (i wszystkie platformy od czasu przejścia w 3D). Hejt na bugi i jednocześnie na przesuwanie daty premiery xD Hejt na DLC i ceny gier, w czasach gdy teoretycznie gry są najtańsze i czas potrzebny na ukończenie ich znacznie się wydłużył. Narzekanie na czas gier, gdy ledwo 80% użytkowników dochodzi do pierwszego bossa/ przechodzi pierwszy etap i ledwo kilkanaście procent je kończy.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Retuszowanie jakości sprite'ów, eliminacja flikceringu pixeli, manipulacja barwami etc. takich przypadków była garstka, ale były. Nie mniej sama natura 2D, oraz środki marketingu dostępne w czasach królowania tego sprzętu, nie pozwalały na więcej.

Najlepszą rzeczą w historii marketingu było Project Reality (codename N64) od Nintendo, chłopcy od PR popłynęli, popłynęli tak bardzo... :D
W ogóle nie  specjalnie lubię Nintendo (minus teamy należące do nich i robiące gry), robienie wała  z producentami 3rd party, brudne praktyki biznesowe, konserwatyzm do kwadratu.

No ale uwielbiam ich gry, dlatego co jakiś czas wracam do Ninny. Firma też się troszkę zmieniła.
Chociaż zawsze będzie mnie bawić, że Nintendo jest de facto odpowiedzialne za powstanie Playstation i Xboxa.

Odnośnik do komentarza

Jest szansa, że wzór reedycji (czyt. Metro Redux) zostanie przebite, o ile zaaplikują graficzny lifting typu combo fHD+60k/s (stałe rzecz jasna) i całość będzie sprzedawana po przystępnej cenie. Choć skoro roczne gry + ewentualny dodatek doń wyceniane są na poziomie nowej produkcji, to te dwieście zł za taką trylogię będzie policzkiem dla partaczy, opcjonalnie wymierzonym cenie razem dla twórców chcących odgrzany mniej, bądź bardziej udanie, kotlet sprzedać graczom jako rewelacyjną nowość w deseń "to dla tych, którzy z X'a się przesiedli, bądź chcą historię poznać, a nie mieli sposobności ku temu".

Odnośnik do komentarza

Ja odkąd kupiłem ps4 czyli prawie od roku czekam na tego newsa;p gre kupie ale raczej nie w dniu premiery, bo jesli chodzi o ex na ps3 to mam plecy i dzięki tym remasterom mam okazje nadrobic zaległosci ;) Najpierw TLoU teraz uncharted, więc jestem zadowolony ;d

 

Mam tak samo, przeszedłem tylko pierwszą część, więc mam co nadrobić. Ogólnie wszystkie remastery celują w osoby, które wcześniej miały xboxa360, lub konsolkę niny. 

Dla nich to całkiem nowe gry a nie odgrzewane kotlety. Ja się cieszę bo mogę ograć te pozycje z jeszcze lepszymi efektami :)  

Odnośnik do komentarza

Ogólnie wszystkie remastery celują w osoby, które wcześniej miały xboxa360, lub konsolkę niny. 

Dla nich to całkiem nowe gry a nie odgrzewane kotlety. Ja się cieszę bo mogę ograć te pozycje z jeszcze lepszymi efektami :)

Dokładnie. A że jest ich praktycznie połowa z ponad 10 mln właścicieli PS4, to nie ma się co dziwić, że takie perełki się wznawia...

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to wszystko super bo w U moge grać do za....bania. 

Jedyna lipa to taka, że trzeba czekać do oktobera ;/


Ja chetnie przygarne, Na multi miałem i tak wy(pipi)ane. Za to przygoda, ten klimat, ta muzyka, Bedzie piekna growa jesien

 

Ano dokładnie :) 

Wszystkie 3 Uncharted od nowa :) coś pieknego. Oj platynki raz jeszcze obowiązkowe. 

Akurat mi zejdzie do U4 :P

Odnośnik do komentarza

Cena jest zbyt wysoka. Bluepoint wprawdzie dobrze odświeża znane gierki (GoW, DMC Collection) ale 249 zeta to jest z lekka przegięcie.  Zwłaszcza, że to wciąż te same gry co kilka lat wstecz. Może przed U4 się zaliczy jak się trafi za 100 zeta używka - online nie ma więc i nie będzie przepustek sieciowych. 

 

A nie, jest niby dostęp do bety U4 - tylko, że ja multi w tej serii mam w du.pie - no trochę grałem kiedyś w U2 na online.

Odnośnik do komentarza

A ja tam wezmę w ładnym pudełeczku, i to nie za 259 ale mówię wam będą sklepy gdzie kupicie za 219, albo 229 i przejdę jeszcze raz trylogię.

 

Przypomnę sobie niesamowitą końcówkę z U1 oraz inne motywy z U2 a z U3 mam niedokończony interes bo nie skończyłem na Crushing :/ Ale co się odwlecze .... to przejdę na PS4 

Odnośnik do komentarza

Cena jest zbyt wysoka. Bluepoint wprawdzie dobrze odświeża znane gierki (GoW, DMC Collection) ale 249 zeta to jest z lekka przegięcie.  Zwłaszcza, że to wciąż te same gry co kilka lat wstecz. Może przed U4 się zaliczy jak się trafi za 100 zeta używka - online nie ma więc i nie będzie przepustek sieciowych. 

 

A nie, jest niby dostęp do bety U4 - tylko, że ja multi w tej serii mam w du.pie - no trochę grałem kiedyś w U2 na online.

 

 

Pamiętaj, że jest duża grupa ludzi, która nie miała wcześniej ps3 i nigdy nie miała przyjemności zagrać w ani jedną z tych części. Tak więc Sony łatwo to sobie przeliczyło, a raczej ich dział, iż w pierwszym rzucie najlepiej dać to w normalnej cenie w końcu około 10 milionów nowych posiadaczy widzi w tym nową grę, a nie odgrzewany kotlet. Pewnie po pół roku cena spadnie do 149zł i tyle :)

Dlatego nie ma co się denerwować, ci co grali odpuszczą sobie ponowny zakup, a inni będą się cieszyć, z ich punktu widzenia całkiem nowym produktem. 

Ja co prawda miałem ps3 jednak ograłem tylko pierwszą część, tak więc również jestem zainteresowany zakupem, co prawda nie mam zbyt wiele czas, do tego męczę jeszcze Wiedźmina, ale jak już skończę kolekcja do przemyślenia :) 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak będzie z trofikami. Multi nie będzie, wiec pewnie platyna w U2 i U3  zostanie okrojona do singla. No chyba, że zrobią numer i nie będzie platyn tylko 100% :) - ale bym się zgrzał .... ta gra ma taki klimat, że wyciskanie z niej wszystkiego co możliwe pod niebieski pucharek to sama przyjemność. Zwłaszcza w jesienno - zimowe wieczory.

Edytowane przez Lukas.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.