Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umieli dac deszczu w 2014 i nie umieja od lat naprawic kilku na maksa skretynialych bledow w gameplayu wiec nie oczekujcie ze zrobia lobby z normalnym matchmakingiem - to konami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Niech naprawią tryb MyClub (mogę im powiedzieć jak ma to wyglądać, żeby człowieka krew nie zalewała- gratis!), naprawią przenikanie piłki przez nogi obrońców, ograniczą włączanie się skryptów, bo akurat ktoś steruje Ronaldo/Robbenem ( po prostu to kim gracz ma zbyt duże znaczenie w tej gierce, spoko bajer w singlu, ale multi potrafi obrzydzić rozgrywkę), przyśpieszą ładowanie menusów (trwa to zbyt długo), naprawią kamerę (tzn. nie nadąża za akcją i czasami widać wszystko 30 metrów za nami i 5m przed nami), niech w końcu zlikwidują tego super cancela ( który i tak nie zawsze działa jak powinien, FIFA pokazała jak można dać kontrolę i swobodę operowania zawodnikiem, nie uprzykrzając nam przy tym życia), poprawią przełączanie pomiędzy zawodnikami (ew. dodadzą większą możliwość personalizacji tej opcji) i jeszcze kilka rzeczy. PES 2015 to jest bardzo trudna miłość, ale jednak miłość.

Odnośnik do komentarza

Nigdy ideału nie było. Ludzie gloryfikuja ISSy bo nie było online i nie doznali trolingu w sieci. Uwielbiany PES 6 ma status kultowy ze wzgledu na online (w 5 chyba tez byl ale kulawy nawet jak na tamte czasy). Tak ze spoko, idealu nie bedzie, byle by przestali odpier.salac z tymi meczami Real- Real bo kur.wicy mozna dostac

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem bliska ideału gry po sieci była bodajże ... FIFA 08. Grałem w to mnóstwo godzin i meczów które przegrałem bo:

a) przeciwnik był przekokszony

b) nie dało się grać przez laga

c) była zbyt randomowa

było bardzo, bardzo mało. Zazwyczaj przegrywałem, bo byłem gorszy. Fakt, ta przewidywalność miała swoją złą stronę, ale na pewnym poziomie i po setkach godzin online w PESa zabiłbym, żeby dało się nad nią panować, jak nad tamtą fifką.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy kumaci fani PESa, którzy nie chcą grać na Barcę lub Real? :sorcerer:

 

Może jestem wieśniak, ale odpalając właśnie 2015 i chcąc przekonać się do online, to właśnie w takiej sytuacji jak powyżej szybko, po 1 lub 2 meczach mam dość nerwów i wracam do ligi offline, czyli tak jak nawykłem za czasów szarakowych.

 

Z drugiej strony - offline w FIFĘ mierzi mnie i odrzuca i zapodaję praktycznie zawsze online z fajnym matchmakingiem i czytelnymi rankingami, o.

Odnośnik do komentarza

Dwie rózne rzeczy. Wygrasz Legią na Real jesli jestes duzo lepszy. Naprawde duzo. Ja kiedys wziałem Real i mnie jakis Polak ograł Legia 2-1. Ale czułem ze jest swietny. Ale i w druga strone...a takze trzecią :) : przegrałem sredniakiem na Real choc przeciwnik grał piach i wygrałem Realem z lepszym graczem np z kolesiem co miał bilans ok 600-30 20 (plus minus) bo Kryska zasadziła 3 gole

 

Ma to sens? Imo zaden

Odnośnik do komentarza

W pesie są filtry, tylko nie w dywizjach. Jest maj, a wy jeszcze o tym nie wiecie? :D

Wiemy, ale wszelkiego rodzaju ligi/laddery są ważnym elementem gry online to po 1 po 2 w Quick match ustawiając na 3/3.5 gwiazdkowe drużyny czasem po 30 minut nie znajdowało mi przeciwnika gdy dawałem brak filtrów to znajdowało w 10 sekund, oczywiście Real Madryt.

A wystarczyło by znerfic Real i Bayern i gra by była wręcz fantastyczna.

Ja wiem, że Bayern czy Real są mocne ale w tym wypadku są to po prostu samo graje, to wygląda tak jak by ktoś dla żartów strollowal PESa haha, dziwne jest, że 2 teamy rozpieprzają cała grę online a jeszcze dziwniejsze, że Konami o tym wie i ma to w 4 literach.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...