Skocz do zawartości

Jurrasic World


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Słupek napisał:

Byłem przedwczoraj, film jest tragiczny tak samo jako poprzednia część ale to żadne zaskoczenie. Natomiast inna kwestia której nie ogarniam, jakim cudem dwie pierwsze części (trzecia w sumie też) mają tysiąccccccccccccc razy lepiej wyglądające dinozaury niż w tych dwóch ostatnich g.ównach.

 

 

no raczej. Nie wlaczajac trailerow widac na odleglosc ze cos jest tu zrobione po fuszerce.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nuda Panie, że hej. Niepotrzebny cringe-fest (Pratt nie wie czy być Andym Dwyerem czy Peterem Quillem), Bryce dalej robi za dziunię w szpilkach, a natężenie głupot i niepotrzebnych wątków (błądzenie po posiadłości included) służących tylko pokazaniu jak coś wybucha/ucieka/pali się (niepotrzebne skreślić) przekracza dozwolone ustawowo granice. A na końcu zamiast przywalić czymś mocnym to akcja się rozwleka i rozmienia na drobne kończąc w sumie tak jakby miały być dalej reklamy i powrót do głównego wątku. 

 

Zgadzam się też, że dinozaury wyglądają naprawdę średnio. A CGI może wyglądać dobrze (patrz King Kong, Planeta Małp), a jak sobie nie radzą to nie wiem czy tańsze nie byłoby wrócenie do animatroniki.

 

Jak to się sprzeda i zrobią 3 część to już naprawdę nie wiem gdzie ten świat zmierza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dawno nie byłem w kinie. Jedynkę uwielbiam, a i Lost World też jest całkiem całkiem. Poszedłem na "to" dzisiaj, co by upał w klimatyzowanym pomieszczeniu przeczekać.

 

Mój Ojciec spał po 20-stu minutach, mi też oczy się kleiły, ale przecierałem je od czasu do czasu z zażenowania. Ten film jest jak większość kultury (?) teraz - papka, idiotyzmy, zero porządnej treści. Mamy wymuskanych lalusiów i panienki, grających bohaterów bez charyzmy, mamy nieśmieszne żarty dla półmózgów oraz tonę efektów specjalnych i wybuchy na potęgę. I to i tak się sprzeda, a ten gniot zarobi miliony dolców i wszyscy będą zadowoleni. Za tydzień nie będę pamiętał, o czym to było, tak jak nie pamiętam tego filmidła sprzed trzech lat. Oczywiście na widowni janusze i dzieciaki - łażenie w trakcie seansu, komórki, gadki, żarcie i chichot z tych filmowych "żartów" (?).

 

Wolę oglądać filmy w zaciszu domowym, a jeszcze bardziej czytać książki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Obejrzałem Fallen Kingdome. Głowa mnie boli. 

Jurassic World było ok. Nie była to kontynuacja moich marzeń, ale była ok.  A to coś? Ja pyerdole brak mi słów. Co za chory po(pipi)  wymyślił, żeby 

  większość filmu rozgrywła się w willi rodem z Resident Evill?  

Nic mi się w tym filmie nie podobało. No może oprócz Rudej.  Najgorszy Jurassic Park w historii.

Teraz muszę polować na The Last World w TV Puls i wymazać z pamięci tę profanację. 

 

2/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...
14 godzin temu, Mejm napisał:

Widze, ze juz sie nie pier.dola z setupem i ekspozycja, ze o tu mamy wyspe, tu park, tam drapieznik w klatce pod napieciem i dopiero po 30min jest jakas awaria, tylko je.b od pierwszej minuty dinozaur idzie sobie po czyms co przypomina okolice los angeles.

Pewnie dlatego, że poprzednia część pokazuje jak dinozaury wydostały się na wolność, a to jest bezpośrednia kontynuacja.:oh_you:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No fabularnie będzie gówno, ślepy to widzi na tym trailerze (a i bez tego wystarczy znajomośc dwóch poprzednich gniotów). Mogliby sobie darować to uczłowieczanie dinozaurów, i to już w pierwszej części.

 

Dr Grant i dr Sattler - o ile pan doktor zestarzał się bardzo ładnie, tak Laura Dern podtrzymuje tezę, że kobiety starzeją się szybciej i gorzej.

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo lubię temat, ale drugi raz się nie nabiorę. Pierwszą część obejrzałem z zażenowaniem, drugą z nadzieją, że będzie lepiej, a tutaj trailer wyjaśnia. Znowu fan service jak w pierwszym JW. Generalnie będzie wszystko co już było, tylko gorzej niż w pierwowzorze - JP, i z ułomnościami poprzednich części JW. Przynajmniej nie nazywa się to Park Jurajski. Jak Park Jurajski to tylko jedyneczka, a dwie pozostałe od biedy. Do JW 1 i 2 już nigdy nie wrócę.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...