Skocz do zawartości

Nemesis

Jurrasic World

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Słupek napisał:

Byłem przedwczoraj, film jest tragiczny tak samo jako poprzednia część ale to żadne zaskoczenie. Natomiast inna kwestia której nie ogarniam, jakim cudem dwie pierwsze części (trzecia w sumie też) mają tysiąccccccccccccc razy lepiej wyglądające dinozaury niż w tych dwóch ostatnich g.ównach.

no raczej. Nie wlaczajac trailerow widac na odleglosc ze cos jest tu zrobione po fuszerce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo  w wiekszosci to nie cgi tylko animatroniki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nuda Panie, że hej. Niepotrzebny cringe-fest (Pratt nie wie czy być Andym Dwyerem czy Peterem Quillem), Bryce dalej robi za dziunię w szpilkach, a natężenie głupot i niepotrzebnych wątków (błądzenie po posiadłości included) służących tylko pokazaniu jak coś wybucha/ucieka/pali się (niepotrzebne skreślić) przekracza dozwolone ustawowo granice. A na końcu zamiast przywalić czymś mocnym to akcja się rozwleka i rozmienia na drobne kończąc w sumie tak jakby miały być dalej reklamy i powrót do głównego wątku. 

Zgadzam się też, że dinozaury wyglądają naprawdę średnio. A CGI może wyglądać dobrze (patrz King Kong, Planeta Małp), a jak sobie nie radzą to nie wiem czy tańsze nie byłoby wrócenie do animatroniki.

Jak to się sprzeda i zrobią 3 część to już naprawdę nie wiem gdzie ten świat zmierza.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno nie byłem w kinie. Jedynkę uwielbiam, a i Lost World też jest całkiem całkiem. Poszedłem na "to" dzisiaj, co by upał w klimatyzowanym pomieszczeniu przeczekać.

Mój Ojciec spał po 20-stu minutach, mi też oczy się kleiły, ale przecierałem je od czasu do czasu z zażenowania. Ten film jest jak większość kultury (?) teraz - papka, idiotyzmy, zero porządnej treści. Mamy wymuskanych lalusiów i panienki, grających bohaterów bez charyzmy, mamy nieśmieszne żarty dla półmózgów oraz tonę efektów specjalnych i wybuchy na potęgę. I to i tak się sprzeda, a ten gniot zarobi miliony dolców i wszyscy będą zadowoleni. Za tydzień nie będę pamiętał, o czym to było, tak jak nie pamiętam tego filmidła sprzed trzech lat. Oczywiście na widowni janusze i dzieciaki - łażenie w trakcie seansu, komórki, gadki, żarcie i chichot z tych filmowych "żartów" (?).

Wolę oglądać filmy w zaciszu domowym, a jeszcze bardziej czytać książki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale za pierwszy Park Jurajski odpowiedzialny byl czlowiek, ktory robil swietne kino pprzygodowe dla mas w latach 70tych (''Szczeki'').

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem Fallen Kingdome. Głowa mnie boli. 

Jurassic World było ok. Nie była to kontynuacja moich marzeń, ale była ok.  A to coś? Ja pyerdole brak mi słów. Co za chory po(pipi)  wymyślił, żeby 

większość filmu rozgrywła się w willi rodem z Resident Evill?  

Nic mi się w tym filmie nie podobało. No może oprócz Rudej.  Najgorszy Jurassic Park w historii.

Teraz muszę polować na The Last World w TV Puls i wymazać z pamięci tę profanację. 

2/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi