Skocz do zawartości

Jurrasic World


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem wszystkie ale czesci do TRexa pamietam ze pogubiłem.

 

Kur.wa pamietam ze ojciec wywalił zszyte wszystkie numery bo nie chcielismy sprzątać.

 

Tamtego momentu żałuje bardziej niż alkoholizmu :/

 

Ale zawsze sobie mówie ze kupie na allegro jak będą :)


Ogólnie od dziecka jestem psychofanem dinozaurów. Tylko takich prawdziwych zawsze mnie irytowały jakieś cyber czy coś. Tak samo godzille oprócz tej jednej amerykanskiej co wygladała jak po prostu przerosniety dinozaur nie ostatni boss w dead space.

 

Mam zamair sie nawet wybrac do berlina do tego najwiekszego w europie muzeum prehistorii. OŁ MEEN

 

Zobaczyć na żywo kompletny szkielet brachiozaura, prawdopodobne że popuszcze tam w gacie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

 

Boże , moje marzenie wreszcie sie spełni. 

 

W sumie dąłbym sie pociąc nawet za jakis remaster hd starych JP w 3d ale takie coś tez moze być. 

 

Jeszcze nigdy nie byłem na dinozaurach w kinie. Wielke zazdro tym którzy za małolata na JP byli w kinie.

Chyba każdy fan serii od DeAgostini zrozumie moje podneicenie tematem :D

Przecież jest, na śmierć o nim zapomniałem. Już ssam :D

 

 

25259399413066156896.jpg

 

 

Ale mi bardziej jednak chodziło o obejrzenie takiego czegoś na wielkim ekranie ;) Albo chociaż na projektorze :D

 

 

Leciało w kinach w 2013 roku, oczywiście byłem, było cudownie. 

Odnośnik do komentarza

w ramach przygotowań przed piątkiem obejrzałem sobie "safety not guaranteed" (pierwszy film trevorrowa) i wam radzę zrobić to samo. odzyskacie wiarę w jurajski świat. w skrócie - april z parks & rec, nick z New Girl i jeden taki lamus jadą napisać artykuł o jakimś świrusie który zamieścił w gazecie ogłoszenie, w którym szuka partnera do podróży w czasie (w tej roli Mark duplass). Colin teraz znowu współpracuje ze swoim kolegą scenarzystą odpowiedzialnym za safety więc nawet jeśli studio im się wpie.rdoli z łabskami tak jak webbowi do spajder-menów to na takim poziomie czysto ludzkim wszystko powinno grać. polecam gorąco.

Odnośnik do komentarza

 

 

Boże , moje marzenie wreszcie sie spełni. 

 

W sumie dąłbym sie pociąc nawet za jakis remaster hd starych JP w 3d ale takie coś tez moze być. 

 

Jeszcze nigdy nie byłem na dinozaurach w kinie. Wielke zazdro tym którzy za małolata na JP byli w kinie.

Chyba każdy fan serii od DeAgostini zrozumie moje podneicenie tematem :D

Przecież jest, na śmierć o nim zapomniałem. Już ssam :D

 

 

25259399413066156896.jpg

 

 

Ale mi bardziej jednak chodziło o obejrzenie takiego czegoś na wielkim ekranie ;) Albo chociaż na projektorze :D

 

 

Jakiś czas temu leciał remaster pierwszej części w kinie. Chociaż znałem ten film doskonale, nic nie mogło zaskoczyć, tak ciekawość zwyciężyła. Scena, gdy pojawia się pierwszy raz tyranozaur i ten jego ryk: miazga!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsze 30 sekund trailera ..... no (pipi)a! Velociraptor by nie słuchał a by zajadał chłopczyka. Pamiętam w jedynce te sceny jak oni gonili w budynku dzieciaki albo w dwójce w wysokiej trawie. Dla mnie t rex to był mały pikuś przy tej bandzie polującej razem.  Ten zmutowany t rex też niepotrzebny. Nie wystarczą im już dinozaury które są. Co następne w kontynuacji ? Dinozaury rządzą światem a ludzie jak w planecie małp niewolnicy :D?

Odnośnik do komentarza

Ten genetycznie dopalony teropod, który wydaje rozkazy pteronadonom (xDDDDDDDDDDDD) jest podobny z wyglądu do:

 

Giganotosaura, czyli największego teropoda po Spinozaurze z JP3.

 

Giganotosaurus_carolini_by_IRIRIV.jpg

Mniej prawdopodobny ale wizualnie podobny jest Carcharodontosaur. Oba były minimalnie większe od T-Rexa.

Carcharodontosaurus-Brett-Booth-2.jpg

 

 

 

It+s+not+a+giganotosaurus+at+least+it+lo

 

Pierwszy z nich pojawił się w Dino Crisis 2. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...