Skocz do zawartości

Jurrasic World


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem wczoraj w CZY DE. 

OŁ meeeeeeen, bałem sie ze wyjdzie kupa jak nowa godzilla a tutaj takie zaskoczenie, i od razu na wejściu plaskacz w morde, przeciez ta dupeczka to Reginka z dino crisis . o jezus maria jak cudownie. Bałem sie ze ten nowy dinozaur bedzie miał lasery albo bedzie strzelał z pistoletów ale na szczescie nie. Kilka momentów napewno mocno robiło a final battle to był przechu.j. Wiadomo mozna sie przyczepić do kilku naiwych rozwiązań ale przeciez to kur.wa bajka jest heloł. Jak dla mnie 9/10 i sporo lepszy od JP3. 

 

Podsumowując

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, guglowałem jedynie obrazy dla t-rex/ spinosaurus toys. obstawiam że wszystkie że są z USA/UK i wszystkie są fhuj drogie.

btw ten na górze to i tak była klasa średnia mojej kolekcji xd

pamiętam że przez szał na JP i TLW:JP2 dorzucałem do nich różnego rodzaju elementy z zestawów farm, czy wojska; zagrody, bydynki, drzewa, a do tego odpowiednio dobrane proporcjonalnie figurki ludzi, oraz... resoraki.

 

Tak się odtwarzało swój własny Park Jurajski w polskich, postkomunistycznych warunkach.  8)

Odnośnik do komentarza

Ależ można kupić, i to za 15 funtów:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000KO7QK8/ref=s9_simh_gw_p21_d6_i2?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=0DGZQVKY8DSQWKPM1J7T&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=577049067&pf_rd_i=desktop

 

A resztę można łatwo znaleźć przez sugerowane.

 

Dodam jeszcze Square, że te twoje, choć nieziemsko wykonane, nie nawiązują do filmów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam jeszcze tego oryginalnego T-Rexa z Jurassic Park. Miałem od cholery figurek, pojazdów i dinozaurów z filmu :) Pamiętam, że cała kasa z komunii poszła na to "centrum dla gości" wraz z zagrodami - gadający komputer i inne bzdety. Miałem prawie wszystkie te zabawki. Potem jak dorosłem, matka z ojcem oddali młodszemu kuzynowi, który to wszystko roz.(pipi)ał albo pogubił. W 1993 roku ciężko było takie rzeczy dostać, więc pamiętam, że kupowali mi to w Gdyni - z racji portów i bliskości morza Trójmiasto miało unikalne towary, w tym zabawki :) To były czasy...

Został mi tylko ten Tyranozaur i chyba gdzieś w piwnicy wala się jeszcze Triceratops.

 

To była pierwsza zabawka, którą dostałem. Mam pamięć do takich rzeczy, szkoda, że nie mam takiej pamięci do przepisów prawnych ;)

 

JungleExplorerMISB1a.jpg

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest lepiej niz sie spodziewalem, trailery byly z dupy i mozna bylo po nich zakladac ze raptory jedza z reki.

 

Max co moge dać to 6/10 za

końcową walke dinozaurów, a tak to nuda, a przy scenie jak ekipa idzie ku.rwa z paralizatorami na super t-rexa to myślałem że padne z beki

 

 

te scene to pamietam do dzis, jurassic world pewnie zapomne jutro

 

 

a scenarzysta to chyba grał w Dino Crisis 2

 

 

 

 

 

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jeśli nie chcą robić wiochy to niech po prostu skopiują motyw Lewisa Dogsona i dwójki jego pomagierów kradnących jaja diinożarłów na Isla Sorna przy użyciu odstraszacza dźwiękowego, który pojawił się w literackim pierwowzorze The Lost World: JP2. 

 

w filmie zastąpił go bratanek Hammonda; Peter Ludlow i spora grupa myśliwych, chcąca przewieźć żywcem większość wolno żyjących gatunków.

 

pojawił się tam również motyw z karnotaurami używającymi kamuflażu.

i 14 raptorów. :obama:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Z calego filmu najlepsza rzecza byl oryginalny theme z pierwszego JP puszczony kiedy bachory dotarly do parku. No moze jeszcze kobieta z wody troche przyciagala wzrok, widac jej te kapiele posluzyly. Cala reszta ssie pauke. Smiechlem jak po nieudanej probie rozmowy z dziecmi przez telefon laska zrezygnowala z wyslania chociazby smsa, ktory powinien spokojnie dotrzec. No ta przestazala technologia widac juz tylko w biednych krajach trzeciej europy. Ewakuacja 20k ludzi w pare godzin tez mnie zdumiala ale przeciez trzeba bylo szybko wyczyscic teren pod finalowa walke.

 

Pierwszy JP widzialem w kinie majac 10lat. Wrazenie jakie zrobila na mnie scena z brontozaurami pamietam do dzis, bylem oczarowany. W najnowszej odslonie magii nie ma wcale. JW jest dokladnie tym samym o czym po czesci opowiada  - wspolczesna tepa rozrywka w stylu "wiecej zebow". 3/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z calego filmu najlepsza rzecza byl oryginalny theme z pierwszego JP puszczony kiedy bachory dotarly do parku. No moze jeszcze kobieta z wody troche przyciagala wzrok, widac jej te kapiele posluzyly. Cala reszta ssie pauke. Smiechlem jak po nieudanej probie rozmowy z dziecmi przez telefon laska zrezygnowala z wyslania chociazby smsa, ktory powinien spokojnie dotrzec. No ta przestazala technologia widac juz tylko w biednych krajach trzeciej europy. Ewakuacja 20k ludzi w pare godzin tez mnie zdumiala ale przeciez trzeba bylo szybko wyczyscic teren pod finalowa walke.

 

Pierwszy JP widzialem w kinie majac 10lat. Wrazenie jakie zrobila na mnie scena z brontozaurami pamietam do dzis, bylem oczarowany. W najnowszej odslonie magii nie ma wcale. JW jest dokladnie tym samym o czym po czesci opowiada  - wspolczesna tepa rozrywka w stylu "wiecej zebow". 3/10.

 

niestety ale piszesz jak jest. kretyńska fabuła, kretyńskie zwroty akcji, lawina klisz, powolny, usypiający setup, debilne charaktery, debilne dinozaury (nawet te rzekomo sprytne), do tego full CGI nie robi dziś nawet kawałka wrażenia, jak oryginał z przed lat. nieśmieszy humor. jeszcze te komunikaty na zasadzie - zobacz widzu, to nawiązanie do starych części, widzisz, tak tak to właśnie teraz. zmarnowane pieniądze, które mogły pójść na przykład na marketing mad maxa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...