Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Ma_niek napisał:

Ten Midir mrokozerca to jest przegiecie.

 

 

Kilka razy myślałem, że wywalę telewizor za okno, ale się udało. Najgorsze jest przeżycie ostatniej fazy gdy trzeba przetrwać ten jego laser z gęby. Jak uda ci się do niego podbiec to walkę można uznać za wygraną.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ma_niek napisał:

Ten Midir mrokozerca to jest przegiecie. Juz z Gaelem bylo latwiej. Ogolnie po ograniu calej serii Souls moj ranking to

 

1. Bloodborne

2. Deamon Souls

3. Dark Souls

4.Dark Souls 3

5. Dark Souls 2

 

 

Nie ograłem nigdy Demon Souls ale bez tej gry moja lista wyglądałaby tak samo.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ma_niek napisał:

Ten Midir mrokozerca to jest przegiecie. Juz z Gaelem bylo latwiej. Ogolnie po ograniu calej serii Souls moj ranking to

 

1. Bloodborne

2. Deamon Souls

3. Dark Souls

4.Dark Souls 3

5. Dark Souls 2

 

 

Dla mnie ranking wygląda tak:

1. Demon Souls                     9-/10

2. Bloodborne Goty               9-/10

3. Nioh Goty                           9-/10

3. Dark Souls 1 Goty             9-/10

4. Dark Souls 3 Goty              9-/10

5. Dark Souls 2 Goty             8-/10

 

Nawet finałowe wersje z dodatkami nie były w stanie pokonać Demona, chociaż 4 (wrzuciłem tutaj Nioh bo jest świetny i też tam pasuje) z nich były bardzo blisko. Bez dlc tym grą jednak bliżej do 8+ a Demonowi wręcz przeciwnie bliżej do pełnej 9. Ach cóż to za gra:banderas:

Marzy mi się remake tej gry w wykonaniu Bluepoint Games.

 

Najtrudniejsza z tych gier to zdecydowanie dodatki do dwójki (o ile nie gra się lamersko magiem)

 

Niestety na kolejną grę od FS trzeba będzie poczekać z 1,5 roku. Mowa oczywiście o Shadows Die Twice.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2018 o 14:15, Ma_niek napisał:

Ten Midir mrokozerca to jest przegiecie. Juz z Gaelem bylo latwiej.

 

W dniu 3.01.2018 o 14:41, McDrive napisał:

Kilka razy myślałem, że wywalę telewizor za okno, ale się udało. Najgorsze jest przeżycie ostatniej fazy gdy trzeba przetrwać ten jego laser z gęby. Jak uda ci się do niego podbiec to walkę można uznać za wygraną.

 

Gael kozak, epicka walka i tona satysfakcji z ubicia go, ale jedna noc musiałem odespać, żeby ochłonąć^^ Za to Midira gnoja nie ubiłem niestety, walczę ze sobą czy nie spróbować dokończyć temat na ps4 i wbić wkońcu calaka (covenanty...).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, meave napisał:

 

 

Gael kozak, epicka walka i tona satysfakcji z ubicia go, ale jedna noc musiałem odespać, żeby ochłonąć^^ Za to Midira gnoja nie ubiłem niestety, walczę ze sobą czy nie spróbować dokończyć temat na ps4 i wbić wkońcu calaka (covenanty...).

Midir ma ten problem, że wszystkie jego ruchy trzeba znać na pamięć, bo walka jest jednak trochę zepsuta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, from sofwerowe maniaki, pora z Bb przerzucić się na Ds. Jak narazie jest dziwnie, lekko, nie ma tego hmm ciężaru , macha się mieczykiem turla , przeciwnicy jacyś tacy nijacy. Źle nie jest, klimat ok ale ta "lekkość" ciężka do opisania. Trzeba będzie się przyzwyczaić. Dlc były już wcześniej przeceniane ? Warte złotówek ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2018 o 23:44, Ma_niek napisał:

Jedyny boss w całej serii souls z którym dałem sobie spokój. No nie na moje nerwy on. Ludwig i wszyscy inni niby trudni bossowie przy nim wymiekaja. Zresztą w tej walce trzeba mieć więcej farta niż umiejętności. 

 

Skończyłem sobie ostatnio te dwa dlc i faktycznie najtrudniejszy boss w całym DS 3.

 

 

Kilka prób i poległ. Potrafił jednak smoczysko przypiec konkretnie :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 8.02.2018 o 17:31, Kyokushinman napisał:

 

Skończyłem sobie ostatnio te dwa dlc i faktycznie najtrudniejszy boss w całym DS 3.

 

Kilka prób i poległ. Potrafił jednak smoczysko przypiec konkretnie :obama:

Ładnie, ale widzę, że nie SZCZElał do ciebie z lazora więc kilka oczek w dół jeśli chodzi o poziom trudności :P

 



tumblr_oo16rxyFLb1unxlj8o1_540.gif

tumblr_oo16rxyFLb1unxlj8o2_540.gif

tumblr_oo16rxyFLb1unxlj8o3_540.gif

tumblr_oo16rxyFLb1unxlj8o4_540.gif

tumblr_oo16rxyFLb1unxlj8o5_540.gif

tumblr_oo16rxyFLb1unxlj8o6_540.gif

tumblr_oo16rxyFLb1unxlj8o7_540.gif

tumblr_oo16rxyFLb1unxlj8o8_540.gif

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kyokushinman napisał:

Trzymałem się w miarę blisko niego aby nie dopuścić do tego prze(pipi)anego laseru co wypuszcze jak straci połowe życia.

Jednak da się z tego wyjść nie tracąc energii, ale łatwe to nie jest.

Ja wolałem nauczyć się uniknąć tego lasera niż zginąć od tego jego uderzenia mrokiem. Za każdym razem mnie zabijał, bo za bardzo chciałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.