Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Platyna wbita już tydzień temu, ale musiałem jeszcze wyrównać porachunki z ww Midirem^^

Zgadzam się w 100%, że jest to najbardziej przegięty Boss we wszystkich Soulsach (z lokiem źle, bez loka nie wiesz skąd na łeb ci spadnie). Nic odkrywczego nie napisze - niesamowite uczucie słysząc i czując bicie własnego serca, fale przyjemności i satysfakcji poraz nty, to się po prostu nigdy nie przeje:D

Wspaniałe dzieło, zaraz obok Bloodborne - imo gry generacji. I mam nadzieje, że Soulsy na amen zakończyły żywot - piękne podsumowanie serii. Remaster - spoko, rozumiem, kupuje day one oczywiscie, ale ds4 itd definitywnie nie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie, zawsze można zrobić sejwa z pena i za jednym razem ng zrobić. 

Edit: oczywiście trzeba wykonać poprawnie questliny żeby dało radę taki myk zrobić, najlepiej zacząć od zakończenia "Usurpation of Fire", dalej następnie przed ponowną próbą ściągnąć sobie dark sigile (TYLKO u Firekeeper - może być to cholernie drogie, u mnie to był koszt 1,5 mln dusz xD)

Edytowane przez meave
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dla tych co lubia inwazje, zaprezentuje wszystkie buildy czyli zabojcow z Cursed Clan zabijajacychw Lordran. 

Z mrocznej biblioteki Cursed Clan od tych najstarszych zaczynajac. Na kanale prawie 1100 filmikow, takze odsylam tych ktorym sie podoba. 

Enjoy

 

BLACK SOUL KIEN (Irithyll Dungeon)

 

 

 

DARKDRIFTER LOUISE (IRITHYLL DUNGEON)

 

 

 

ANNETTE DARK (IRITHYLL DUNGEON, ASHES OF ARIANDELL) - LEGENDARY ASSASSIN

 

 

 

DARK PENETRATOR (IRITHYLL DUNGEON, ASHES OF ARIANDEL)

 

 

EXECUTIONER JEZEBEL (ASHES OF ARIANDEL, RINGED CITY)

 

 

 

FORGOTTEN CURSED KNIGHT (ASHES OF ARIANDEL)

 

 

RIYA, LORD OF TWILIGHT

 

 

 

DARK WANDERER ORAGI (IRITHYLL DUNGEON)

 

 

 

AMIRA, DARK DESERT (RINGED CITY)

 

 

 

EVIL AMATO (RINGED CITY)

 

 

 

MURKY ASSASSIN ELEIA (RINGED CITY)

 

 

 

NAMELESS KNIGHT (RINGED CITY)

 

 

QUEEN AZERA (RINGED CITY,  WATER RESERVE) LEGENDARY DARK PYROMANCER

 

 

 

LILIANE (RINGED CITY)

 

 

CASSANDRA, DARK UMBRA (RINGED CITY) LEGENDARY ASSASSIN

 

 

 

Edytowane przez Jerome
  • Lubię! 1
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Weź (pipi)a skończ z tymi spowolnieniami czasu bo jest to tak lamerskie, że odechciewa się tego oglądać i NIE MA W TYM (pipi)A ŻADNEGO KLIMATU! I nie ważne ilu ludzi zabiłeś! NIE MASZ KLIMATU JEROME! NIE MASZ KLIMATU!

 

 

Taka mała rada. Zamiast nagrywać masę filmików, których i tak nikomu nie będzie chciało się oglądać posklejaj jakieś montaże ze swoich najlepszych akcji. Na pewno będą ciekawsze niż kilkuminutowe ganianie się po lochach z randomami z twitcha/4chana i innymi kółkami wzajemnej adoracji.

 

 

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Masorz napisał:

Żulom nie ma już bana? Co to się odżołnierzowyklęciło?

 

W dniu 26.04.2018 o 10:17, Maus napisał:

Od tego momentu każda odpowiedz Żurominowi będzie przekładała się na minusowanie waszych postów. Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Mam pytanko odnośnie przystąpienia do przymierza Kopiących Kurhany. Chodzi mi o tą krótszą drogę (przed pokonaniem Drzewca). Drzewca nie pokonałem ale już zacząłem z nim walczyć (raz mnie zabił). Idę teraz zgodnie z instrukcją do kolesia z klatką na plecach i ten od razu mnie atakuje. Nie używałem wcześniej żaru bo z tego co wiem trzeba być nierozpalonyn żeby nie atakował. Czyli rozumiem że ta droga do przymierza będzie zamknięta nie tylko jak pokonamy Drzewca ale nawet jak z nim zawalczymy? Chyba że coś źle robię :/

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanko o PVP. Czy w przypadku walki (nieważne czy jako atakujący czy atakowany) jest w DS3 jakiś matchmaking? W sensie czy gra dobiera graczy o podobnym lvl czy wrzuca na chybił trafił i mogę zaatakować kolesia który mnie zdmuchnie jednym strzałem? Póki co zostałem tylko raz najechany. Udało się wygrać a walka była bardzo wyrównana (tak wiem że atakujący ma mniej energii), więc jestem ciekawy czy była wyrównana dzięki matchmakingowi czy to tylko zwykły przypadek.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.