Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę na to :P Chociaż mam nadzieje, że to nie będą gry w stylu DkS 2 :/

No właśnie IMO materiał się mocno wypalił. Boję się, że Miyazaki nawet na mocnych narkotykach nie da rady wymyślić jakiegoś pierdolnięcia w uniwersum szeroko pojętego medieval fantasy, a gra będzie co najwyżej poprawna. Dwuletni cykl produkcyjny (najkrótszy w serii) nie wróży za dobrze no.

Odnośnik do komentarza

 

Liczę na to :P Chociaż mam nadzieje, że to nie będą gry w stylu DkS 2 :/

No właśnie IMO materiał się mocno wypalił. Boję się, że Miyazaki nawet na mocnych narkotykach nie da rady wymyślić jakiegoś pierdolnięcia w uniwersum szeroko pojętego medieval fantasy, a gra będzie co najwyżej poprawna. Dwuletni cykl produkcyjny (najkrótszy w serii) nie wróży za dobrze no.

 

 

Dark Souls nie powstało czasem dwa lata? Inna sprawa, że zabrakło im czasu na dopieszczenie lost izalith.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie troche za szybko na nowe Soulsy co zreszta napisalem na poprzedniej czy pierwszej stronie, namco zwietrzylo kabone i teraz beda z tego chcieli zrobic swojego asasyna czy call of duty, co predzej czy pozniej przelozy sie na piata wode po kisielu bo jednak nowych fanow trzeba nabyc (create bonfires? co nastepne? checkpointy?), bo tych co lubia wyzwanie juz maja w garsci... jeszcze team od 2jki pewnie to robi, troche mi sie cala ta sytuacja nie podoba.

 

Moze na E3 cos pokaza, chcialbym aby mnie uspokoili.

 

A co do systemu walki, BB>Soulsy, no przykro mi :reggie:

Odnośnik do komentarza

@Plamek

 

Tak mi sie wydaje ze to ziomeczki od 2jki, bo ich team A dopiero skonczyl BB, wiec jesli nie maja teamu C, wniosek nauswa sie sam :reggie:

Obawiam sie ze gra moze podzielic los BB i krotki czas developingu przelozy sie na mniejsza zawartosc, a potem wieksza ilosc DLC, tak jak mowilem, namco zwietrzylo pieniazki.

 

 

A tak jeszcze odnosnie walki, system w BB wg mnie jest najlepszy poniewaz ja nigdy nie bylem fanem grania na zolwia w Soulsach, w kazdej czesci koniecznie 2 bronie w lapie (najlepiej uchigatany, na japonskiego janusza), jakies dresy i glowna linia obrony to uniki/parry, wszystkie Soulsy srednio byly zbudowane pod taki styl gry (szczegolnie dual wield), BB z kolei wlasnie taki styl gry najbardziej wynagradza, szybko, dynamicznie, na uniki/kontry a nie bloki tarczą czy magie. Ot, moja osobista preferencja, pewnie dlatego system w BB tak ze mna "kliknal".

 

W DkS2 troszke z tarcza probowalem polatac i tylko uswiadomilem sobie jaki to easy mode jest gdy moglem troche luzniej podejsc do unikow, o magii nawet nie wspominam, zawsze byla grubo OP w serii, choc tutaj Demons dalej kroluje, jakis problem? Firestorm it away :yao: Nie wiem czy to zbalansowali w pozniejszych wydaniach ale ja cioralem na azjatyckiej i ten czar byl fhui OP, wtedy tez nabralem wstretu do magii w serii.

Odnośnik do komentarza

Jak robi to ekipa od dks2 to spok, ale obawiam się właśnie przekombinowania jak kolega wyżej. Dks2 mogło być blisko ideału jak Demonsy, ale zjednali wszystko tym swoim soul memory.

 

mnie DS2 szybko odrzucił art designem, większością bossów i hitboxami. 

 

co za kretyn wymyślał takie levele i stwory?  :yao:

 

Ogre.png

 

majula-dark-souls-2-walkthrough.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 ja nigdy nie bylem fanem grania na zolwia w Soulsach, w kazdej czesci koniecznie 2 bronie w lapie (najlepiej uchigatany, na japonskiego janusza), jakies dresy i glowna linia obrony to uniki/parry, wszystkie Soulsy srednio byly zbudowane pod taki styl gry (szczegolnie dual wield)

 

1. właściwie, to tylko dark souls 2 jest jakkolwiek zbudowany pod dual wield

2. były zbudowane tak samo pod tarczę, jak i rolla. na większość bossów roll jest głównie narzędziem, a nie tarcza. roll to high risk - high reward. rolla można też z tarczą łączyć

3 część jednej z najlepszych serii gier w całym kosmosie i już posty o "zmęczeniu materiału", fuck

Odnośnik do komentarza

Tutaj raczej nikt o zmeczeniu materialu nie pisze, tylko o obawach ze ta 3jka cos za szybko sie tworzy. Kiedy wyszedl ostatni dodatek do DkS2? Dopiero co remaster skonczyli robic i w 2016 teraz ma wyjsc pelnoprawna czesc? W takim tepie seria moze tez bardzo latwo zrobic zly skret w celu pozyskania wiekszej ilosci fanow.

 

Na razie mozna sobie tylko pogdybac, na E3 dowiemy sie moze czegos konkretniejszego nt nowej odslony.
 

Odnośnik do komentarza

Akurat Majula to jedna z niewielu rzeczy jakie im wyszła w tej grze. Hub powinien imo być ''przyjazny'' w swojej stylistyce.

 

dla mnie ideał hubu to Nexus i Sen Tropiciela, jest przyjazny ale na swój sposób melancholijny, sakralny, tajemniczy, niepotrzebne skreślić - ale utrzymany w mrocznej stylistyce zwiedzanych lokacji. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...