Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

to anime jest dostępne w Polsce? (obstawiam że nie, no ale..)

6 odcinkowa ONA Blame! to bluźnierstwo w stosunku do mangi, radzę nie oglądać. Adaptacji Knights of Sidonia nie oglądałem jeszcze, więc się nie wypowiem co do jakości w porównaniu z mangą (jakoś leży na dysku i nie mogę się zabrać za to). Reszta prac nie ma wersji anime.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

smutno mi, kiedy czytam brzydkie epitety o dark souls 2. tyle fajnych rozwiązań wprowadzili względem jedynki.....

 

stare części tenchu, od jedynki po fatal shadows (4), to gry mojego życia. dziś są już stare i zbyt archaiczne, ale gdyby zrobili reboot i zrobili to jak należy....rany julek....

Na razie losy IP nie są znane (po utracie własności przez Activision), ale chciałbym aby trafiło do studia, które zrobiło pierwsze dwie (i najlepsze) gry czyli Aquire. From swoje podejście miało i nie wypaliło, poza tym jedyne co przy tym robili to pełnili rolę wydawcy (a K2 LLC było grupą pracującą przy Tenchu, od 3 do fatalnej Z-ki, którą właśnie From wydało)

 

Edit:

Można jeszcze dodać, że K2 należało do Capcomu, a prawa wydawnicze do tej serii były "płynne", bo np. From dzielił je z Segą, Activison kupił je od Sony Music (pierwsze dwie gry nie były związane z SCE xD), sprzedał do From, przy czym IP teoretycznie ciągle należało do Activision, które ostatecznie straciło wszelkie trademarki, bo nie wykazało żadnej chęci "aktywnego korzystania" z nich.

 

Ogólnie pełna komedia.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

smutno mi, kiedy czytam brzydkie epitety o dark souls 2. tyle fajnych rozwiązań wprowadzili względem jedynki.....

Prosta sprawa - Fanom DeS czy DkS niekoniecznie dwojka przypadnie do gustu - Nikt jej nie odbiera tego, że faktycznie wprowadza nowe fajne elementy ale DkS2 jest po prostu "inne".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Huh jednak FS zdecydowało się na uniki w stylu BB i przyspieszenie walk;

 

Bloodborne usprawni walkę w Dark Souls 3 - starcia będą dynamiczniejsze

 

W najnowszym numerze EDGE pojawia się sporo informacji o Dark Souls 3. Twórcy postanowili wykorzystać sporo innowacji, które wcześniej pojawiły się w Bloodborne.

Gracze otrzymają do swojej dyspozycji nowe, specjalne ataki – „ready stance” to specjalny tryb, w którym broń oferuje alternatywny styl walki. Możemy to porównać do mechaniki z Bloodborne, w której dla przykładu miecz mogliśmy przerobić na młot. (...) 

Dziennikarz wspomina o nowej mocy longsworda, która umożliwia przełamanie obrony, zaś greatsword wyrzuca przeciwników w powietrze.

Autorzy zdecydowali, że rozgrywka w Dark Souls 3 będzie dynamiczniejsza. Dzięki temu w projekcie pojawi się znacznie szybsza forma uników (m.in. backstep) i zawodnicy z zdecydowanie większą płynnością zadają ataki.

Według redakcji EDGE dynamika starć została mocno podkręcona i Dark Souls 3 zaoferuje nam najszybsze starcia w historii serii. 

 

http://www.ppe.pl/news-37451-bloodborne_usprawni_walke_w_dark_souls_3___starcia_beda_dynamiczniejsze.html

 

Oby uniknęli parodii w postaci utra smukłych backstepów w pełnej zbroi płytowej i z 25-kilogramową zbroją w łapach

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Na konferencji M$ z Gamescomu pokazano trailer Dark Souls 3 z urywkami gameplayu.

W skrócie - widać Bloodbornowe uniki i klasyczne rolle, widać bossów designem przypominających bestie z BB, nawet spoko że idą w tym (słusznym :kaz: ) kierunku pożyczajac do skostniałej formy Soulsów elementy z BB.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

No takie Bloodborne 2 trochę, zarówno jeśli chodzi i system walki jak i design. Jest chyba nawet wieża zegarowa jak ta w Old Yharnam. Podoba mi się, że według tego co czytałem i co pokazuje nawet ten trailer łuk będzie kapkę bardziej nastawiony jako primary weapon.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

wydaje sie po tym trailerze że klimatem znacznie bardziej przypomina DS i BB a o wiele mniej DS2, to fajnie

 

urywki zyt szybkie żeby taki laik jak ja mógł coś wywnioskować mądrego

 

no ale jedno zauważyłem atak-rzut nieblokowalny niczym w rzuty w bijatykach (moment gdy boss łapie gościa i rzuca nim i nadziewa na miecz wyraźnie przechodzi przez blok. z tego co pamiętam bywały już takie ataki wcześniej ale chyba dosyć rzadko, przychodzi mi do głowy ten wielki misiek-troll na początku DS2 który łapie i odgryza głowe)

 

ogolnie mimo że jestem lamusem w serii souls to pewnie trójke też kupie i dam sobie skopać dupe*

 

 

*- ale przypominam w ds2 doszedłem do końca wiec tragedii nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nie porwało mnie. Czuję zmęczenie materiałem. Nawet muzyka wydawała się zmęczona.

 

Trochę tak. Ale design przeciwników znowu jest ciekawy, bossów też, choć żałuję że aż tyle pokazali, bo chyba z 4 bossów, je.bać ich, nie oglądam więcej materiałów. No i może w końcu Dark Souls dostanie dobrego sequela. 

 

 

Czekam w zasadzie na następną po DS3 grę Miyazakiego i mam nadzieję, że to nie będzie Bloodborne 2.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.